Duben 2011

Pa ♥

30. dubna 2011 v 20:58 | Lady Nikolsnová
Tumblr_lkfy9rlq4c1qdl0pso1_500_large

Ano, jednou pro vždy končím.. :) Řekla jsem si, že to nebudu vysvětlovat, neboť by jste se moc ptali a to je mnohem bolestivější než skončit. Necháme těch zbytečných řečí okolo, musím jen říct, že nekončím z žádného prostého důvodu, ale zkrátka jen protože na blog nemám čas a nemám na něj ani chuť. Konečně si života užívám a to je skvělé, poté pak na blog je minimum času a ten čas promarním jinde a pak když jednou za čas napíšu 'článek'. Přečteho jeden člověk a stejně nenapíše komentář. Je jasné, že se na blog.cz nezlobím, mám to tu ráda, ale nechci tu být.

Prostě a jasně, končím s blogovaním na nějakou tu chvilku, možná se časem ukážu ;) nebudu si zalážet nový blog, s tímto nefinitivně nekončím a až budu chtít možná se ozvu ;) to je vše Ahoj.

Power in nickname ..

26. dubna 2011 v 18:29 | Ali Sarah Kyle |  Kousky mého světa

Ali Sarah Kyle

význam přezdívky..

Asi jsem se pomátla, když chci vysvětlovat něco tak 'prostého', ale ne nepomátla. Většina lidí se mylně domnívá, že se tak asi opravdu chci jmenovat, většina si neuvědomuje, že Kyle je chlapecké jméno. A většina mě jako Ali srovnává s nějakým Alíkem. Ani jedno jste prozatím nepostřehli.
Pár lidí se mě ptalo zda Ali je opravdu jméno, ve skutečnosti je Ali zkráceně Alena. Nedávno jsem viděla film Variéte, hlavní roli si zahrála Christina Aguilera, pro mě je opravdu, skvělá zpěvačka, její hlas mě vždy dokáže pořádně nadzdvihnout, ukáže mi co lidé dokáží a film Variéte mi celkově příjde úžasný. Když mě napadalo první jméno, řekla jsem si, že budu Ali nebo Christina.. Jednoduché, viďte ? Nevím, proč, ale pro mě má to jméno a ta role Ali neskutečně moc krásy, schopností, elegance a kreativity, utváří mi svět příjemnějším.
Sarah jak to vlastně vzniklo ? Opět jsem si přebrala jméno po jedné z filmových postav, ti kteří viděli film 'Jsem číslo čtyři' ty to možná trklo, valnou většinu ovšem ne. Sarah byla ve filmu fotografka, úžasná žena, žena kterou miloval John, žena která byla přirozená a žena, která má podle mě nejvíce krásy ve vnitř, ta role mi přijde tak skvělá. A když jsem teď začala fotit, něco mě s tou rolí spojuje.
Kyle aneb chlapecké jméno, většině se líbí, jedna dívka mi řekla, že by se tak chtěla jmenovat (no páni!) mě upřímně to jméno přináší to co, chci aby mi přinášelo. Kyle je populární, krásný, oblíbený kluk má spousty hraných přátel, vyniká ve všem, jeho tělo, postava, účes, vše je módní a zcela přitažlivé, jednou však urazí jednu ženu a ta ho promění v netvora, který má po obličeji tu a tam jizvu, nemá vlasy a nevypadá příliš krásně, teď ale přichází ta část, kdy si dotyčný uvědomí co vlastně měl a jak hloupě s tím naložil, kdy si uvědomí, že musí 'dokázat' tak málo a přesto to nejde. Pokud se chce Kyle zbavit tváře netvora, musí se do něj zamilovat dívka.
Jak snadné, že ? Jenže v tu chvíli bychom si měli uvědomit, že většina vztahů je založena na kráse. Většina holek se nezamiluje do kluka, který se nepodobá lidem, většina holek se zamiluje do krásy a tu Kyle postrádá. Když najde dívku do, které se zamiluje navazuje na jeho příběh mnoho dalších událostí, špinavostí a věcí s kterými by se mělo počítat, nakonec si Kyle uvědomí, jak by jsi měl vážit své krásy, jelikož si uvědomuje, jak se musí cítit ti, kteří krásné vlasy, bezproblémové balení holek a krásnou postavu nikdy nepoznají. Tím si, ale také uvědomí, že většina lidí, ho měla ráda, kvůli krásnému obličeji a popularitě a ne kvůli tomu jak se choval.
Kyle je ovšem další kluk z filmu, je to smyšlená postava, která mi ukazuje, že vše i maličkosti hrají svou roli, nevím proč jsem svou přezdívku tímto jménem ukončila, ale vím, že mi také něco užitečného dává.
Film ve kterém můžeme vidět Alexe Pettyfera jako Kyle ještě není česky ani s titulkami, ale k poznání stačí kniha a trailer. Tento film se jmenuje Beastly neboli Netvor. Já upřímně s tímto filmem usínám v podobě internetové knihy. Jednou až film bude na plátnech kin a já ho už blízko poznala, si řeknu, že Kyle byl vlastně člověk, který mi pomohl stvořit mé druhé já.

Někdo mi opět něco vytkne, ale než-li tvořit pouhé výmysly s mým jménem a upravovat ho do různých přezdívek, to si raději v paměti zanechám někoho, kdo je zmyšlen a dokázal více než pouhé jméno. Někoho kdo pro mě představuje moc, někdo kdo mě probral a dokázal rozbrečet. V tomto případě, dávám velkou poklonu filmu Variéte, Jsem číslo čtyři a Beatly.

Give me a kiss / KOLORIZACE 1

26. dubna 2011 v 10:29 | Ali Sarah Kyle |  Moje Grafigalerie
Za prvé mé díla se nedají považovat za grafiku, já se o ni pouze marně pokouším.
Za druhé nemám PS, kolorizace tedy dělána v pf.
Za třetí třepe se mi ruka a nemám fantazii, to nejsou nejlepší kritéria pro dělání grafiky.
Za čtvrté, ale i když toho tolik neumím, ty pořád nemáš právo kopírovat ;*
No komentujte :D Snad to bude lepší než mé představy o tom, že se spiknete a nebude jediný pěkný komentář, upřímně není to nejhorší, jelikož jsem se zamilovala do barvy rtů, ale jinak ? Ty tahy, ta nepřesnost a prostě celý je to takový nakřivo, místo abych ten černobílý obrázek "vylepšila" :) Ale i tak děkuju za názory a za jakékoliv komentáře.

I'm a fan of water / ZOO 3

25. dubna 2011 v 20:49 | Ali Sarah Kyle |  Moje Fotogalerie
Opět foceno v ZOO, jak jsem říkala mám stovku použitelných fotek :) Snad se vám tato kouzelná fotka bude líbit. Tento jak já říkám Mini-vodopádek měli po ruce opičky. Sice tam nikde nejsou vidět, ale to asi protože jsem se soustředila na detaily té malé říčky. Mimochodem děkuji za jakékoliv komentáře.
Fotografie je moje, a proto jí nesmíš kopírovat bez dovolení / dozoru / souhlasu. Kopírovat můžeš jen v případě, že ti to dovolím a budu o tom vědět nebo, když udáš zdroj a to "Fotila Ali Sarah Kyle / http://lady-nikys.blog.cz/". Pokud neuděláš ani tento bod, mám právo tě nahlásit.

Diskuze na téma SuperStar !

25. dubna 2011 v 17:49 | Ali Sarah Kyle |  Krása v kousku
5497144354_13b4cfcca8_z_large

Rozhodla jsem se, že napíšu nějaký chytlavý článek :) Nic mě nenapadalo, přemýšlela jsem a pořád mě nic nenapadalo a nakonec mi do hlavy přišel nápad. Víte, už delší dobu hodně lidí diskutuje o SuperStar, já k ní nemám vyhraněný názor, když jí někdo sleduje jsem jen ráda, ale to stejně i když jí někdo nesleduje, já jsem třeba jeden z těch nucených sledovatelů, sleduji to když mám čas, chce se mi, ale hlavně abych si sama udělal obrázek o talentech co posílají dál, vždy když v neděli mívám náladu na nějakou komedii nebo nějaký dobrý film, je tam Superstar a delší dobu mě to děsně štve, v tu dobu jsem ve vaně nebo dělám něco jiného, ale vždy když sejdu do obýváku vidím své rodiče jak se dívají na Michala Šepse a podobné finalisty, upřímně ne nekoukám se na to, protože chci, ale protože mi nic jiného vlastně ani nezbývá. A tak jsem dostala nápad udělat diskuzi, určím nějaké otázky, vy budete odpovídat a budete si vzájemně vyměňovat názory, což znamená, že se budete také vzájemně respektovat.

Můj názor:
Já jsem osobně spíše na anglické zpěváky, řekla bych, že mají zajímavější přízvuk a podání. Zpívají procítěněji, ale to je můj názor. Tito zpěváci opravdu umí zpívat, ale zdá se mi, že je až katastrofické jaké písně si vybirají, většina je zpívaná ve falzetu a to je velmi obtížné, pak se můžeme divit, kolik jich právě na výběru písně ztroskotalo. Dále pak porota opravdu nevím co tam dělá Gábina Osvaldová, když sama dokázala kulové a i přestože některé její hlášky dokážou rozesmát, nic jiného jako porotce nedokáže, to samé Rytmus, který hodnotí zpíše oblečení než-li zpěv jedince, hodnotí vzhled a pořád něco vypichává, dále pak Habera, je vám známo, že není žádný extra krasavec, ale chová se jak hlupák, znám spousty zpěváku co jsou přitěle a dokážou ve mě zbudit dobré pocity, například Adele, znám spousty zpěváků co nebyli krasavci a přesto něco dokázali, příkladem Michael Jackson a to jak pomlouvá někoho kvůli pár kilám navíc je až hnusné. A jako poslední Helenka Zeťová, ano je milá, ale jinak ? Co komu zkritizovala, kdy hodnotila výšky ? Zdá se mi že vždy řekne "souhlasím s porotou" asi neví co má říkat, jelikož mi to tak prostě připadá. A pak moderátoři, děsně dobře na mě působí Tina, ano ona je moderátorka, která rozesměje, má city a dokáže utěšit, líbí se mi jak s nimi jedná a co pro ně dělá a k Leoši raději nebudu mluvit sprostě, ale kam on se všude veštval ? Je všude, působí tak ironicky, jako hlupák, ví prd a myslí si, že jeho vtípky jsou vtipné, přitom by se zasmál maximalně somálec bez zubů.

Já osobně fandila Noahovi a Jergušovi, oba vypadni co se dá dělat, teď má u mě místo Gábinka Gunčiková, Alžběta Kolečkářová, z části i Simonka a z chlapecké poloviny Petr Ševčík a Lukáš Adamec. Jinak proti nikomu vyloženě nejsem kromě slečny Pappové ;)

Adele podle mě úžasná zpěvačka v tomto videu zpívá naživo ;)

Otázky, na které můžete odpovídat:
Tvůj favorit/ka ?
Koho by jsi už v Superstar nechtěla ? (kdo chceš aby vypadl)
Jsi spokojená s porotou ?
Jsi spokojená s moderátory ?
Kdo se podle tebe na Superstar hodí nejvíce ?
A kdo nejméně ?

Otázky si můžete vybírat, na všechny odpovídat nemusíte. Budu odpovídat i do mých komentářu i na blogy.

Go, go, go / SELF 1

25. dubna 2011 v 17:09 | Ali Sarah Kyle |  Moje Fotogalerie
Tahle fotografie se mi moc líbí :) Hlavně to, že opravdu jdu a není to až tak příliš rozmazané, ale také to, že jsem se takhle chtěla vyfotit. Tato fotka byla pořízena, když jsme šli ze ZOO. Navíc, mám na té fotce své oblíbené triko, takže mě se líbí, každopádně, já jsem já a vy jste vy. Komentujte, pochvalujte, vytýkejte, ale zkrátka co nejpřijatelněji ohodnoťte.
Fotografie je moje, a proto jí nesmíš kopírovat bez dovolení / dozoru / souhlasu. Kopírovat můžeš jen v případě, že ti to dovolím a budu o tom vědět nebo, když udáš zdroj a to "Fotila Ali Sarah Kyle / http://lady-nikys.blog.cz/". Pokud neuděláš ani tento bod, mám právo tě nahlásit.

I love bush / ZOO 2

25. dubna 2011 v 15:19 | Ali Sarah Kyle |  Moje Fotogalerie
Tahle fotka je opravdu slabá a to asi, protože na ní není zvířátko. V ZOO byla velmi krásná příroda, zahrady, oázy, fontány, ale také krásné keře. Na této fotce vidíte kombinaci, kterou použili a kterou vysadili před budovu. Je to tam velmi pěkné, ale bohužel na této fotce to moc dobře vidět není. Bude to tím pospícháním, ale i tak snad se vám bude líbit.
Fotografie je moje, a proto jí nesmíš kopírovat bez dovolení / dozoru / souhlasu. Kopírovat můžeš jen v případě, že ti to dovolím a budu o tom vědět nebo, když udáš zdroj a to "Fotila Ali Sarah Kyle / http://lady-nikys.blog.cz/". Pokud neuděláš ani tento bod, mám právo tě nahlásit.

I love elephants / ZOO 1

25. dubna 2011 v 15:00 | Ali Sarah Kyle |  Moje Fotogalerie
Dnes jsme byli v Zoo a já jakožto velký obdivovatel zvířat, pořídila asi 100 fotek. Focení mě baví, příjde mi to jako odreagování, soustředíte se na jeden bod a ukážete světu něco krásného. Když jsme byli v pavilónu slonů, žádného jsem tam nemohla najít, za to venku se jeden vyhříval na sluníčku, na všechny lidi byl otočený zadkem, ale jen mě dělal modela. Podařilo se mi ho úžasně zachytit, kvalita fotky je taky dobrá a celkově je to krásné. Je to první fotka ze stovky dalších. A snad se vám bude líbit.

Fotografie je moje, a proto jí nesmíš kopírovat bez dovolení / dozoru / souhlasu. Kopírovat můžeš jen v případě, že ti to dovolím a budu o tom vědět nebo, když udáš zdroj a to "Fotila Ali Sarah Kyle / http://lady-nikys.blog.cz/". Pokud neuděláš ani tento bod, mám právo tě nahlásit.

We each have nine lives !

25. dubna 2011 v 13:39 | Ali Sarah Kyle
Ahoj.
Myslím si, že končit by byla hloupost. Nějak jsem to měla v plánu, ale při otevření této ztránky, jsem zkrátka musela jednat. Přežila jsem tu úterky, středu a pátky, prožila jsem tu radost, sepsala tu v řádcích své chování a navždy jsem se tu podepsala jako Nikol. Víte, napadlo mě, že to tu udělám jinak. Začnu uměleckým jménem od teď jsem 'Ali Sarah Kyle'. Asi čtyři lidé mi řekli, že si to nikdo nebude pamatovat a to je na tom to super. Když člověk příjde na váš blog a řekne si nějaká Nikol, není to jako když si řekne "Bože jak jen se to ta holka přezdívá", budu pro vás mnohem složitější mě oslovit (Ali ? Sarah ? Kyle ?), no dobrá můžete si vybrat ze tří možností. Mimochodem čte se to 'Ali Saráh Kail'.

Tumblr_lk5wye2x291qj7weno1_500_large

Dále pak tématika blogu. Nějak jsem si řekla, že už nechci provozovat deníček. Věřte mi, miluju psát povídky, příběhy, všichni lidé z okolí mi je chválí, ale vy ? Vy je ani nečtete, možná je to pokyn ke čtení, ale já vás nechci nutit, a proto budu přidávat fotografie, někdy po mále grafiku, ale především to co mě naplňuje a to je on, můj idol Alex Pettyfer. Snad vás nepohorším.
Ali Sarah Kyle

Pravda je víc než moc, proto je trvalá.

19. dubna 2011 v 18:59 | Lady Nikolsnová
Pochopit lidské city je složité, stejně tak si city k jiným lidem vytvořit a být otevřený. Otevřenost totiž znamená loupež, a proto až budeš mít své srdce otevřené a někdo ti ho ukradne nediv se, že už nic necítíš a nikdy nebudeš nic cítit.


Jedu autobusem, stromy kolem mne se míhají, střídají se jako obrázky v animovaném filmu, vytvářejí zvláštní motivy a kreslí na louky krásné obrazce. A v tu chvíli já jen bloudím ve své hlavě a přemýšlím, dělám si totiž úkol do jednoho z předmětu a zjišťuji kolik toho nevím. Málokdy si tak jako v autobuse uvědomuji své chyby a touhy, které nejsou dobré. Málokdy si čtu knihu nebo blodím v myšlenkách, to vše zahrňuje má cesta autobusem. Můj cíl je vdálený, předtím než se dostanu na místo musím se půl hodiny svést v autobuse. Cesta není náročná, mám spolusedící, a proto si ke mne žádný starý dědeček s francouzkou holí nebo babička s tucty taškama nemůže sednout, mám kliku. Upřeně se dívám z okna, v hlavě se mi míjí několik úvah, několik přebytečných otázek a autobus jen spokojeně pokračuje v cestě a nabírá lidi, kteří stejně jako já, museli stávat brzy a jsou otráveni, cestou v autobuse se zvláštním řidičem a některými lidmi, kteří se pár dní nemyli.

A co se mi vlastně honí v hlavě ? Přemýšlím o neustálých problémech, které kolem sebe nacházím. Ať už to, že se na mě má kamarádka ze zcela hloupého názoru vykašlala nebo to, že jsem se za posledních pár dní poměrně změnila. ,,Jsem na všechny milá a hodná !" zní mi nedůtklivě v hlavě, v tom se mě spolusedící zeptá na čas, odpovím "7:02", jsem přesná a poměrně rychle se podívám na svůj mobil. Kamarádka odvětí "Díky", nač děkovat za takovou malou laskavost, vytáhnout v minutě mobil a podívat se jakýže je čas, zajímá i mě, takže není za co vydávat ze svých úst zbytečné děkuji. Jedeme dál, přemýšlím a zkouším někde v nebi najít odpovědi, nebe je krásně modré, mé oči se v něm topí jako ve studánce, když sjedu očkem dolů, vidím lesy a louky a nedočkavé paní, které se vrhají do obchodu. "Je to tak prosté a tak krásné" pomyslím si.

Jedeme dál, cestou vidím několik aut, dívám se na jejich rychlost, každé jede odlišným způsobem, jinak stíská plyn a jiným způsobem točí volantem, vždyť každý je jiný a to je to co jsem potřebovala po dlouhé době zjístit. Každý člověk je originál, způsobem života, způsobem vnímání okolí, každý člověk nejí svíčkovou, každý nepije alkohol a každý nekouří cigarety, to vše zjísťuji od chodců, aut, prostých ptáků a mráčků, které potkávám cestou do školy. Všechno má svoje plány, každý se chová jinak, každý mrak na obloze, je jinak stvárněný, jeden vypadá jako roztomilý zajíček, druhý jako bota. I když vidím hloupé plagiáty, vždy mají něco co originál nemá a nebo naopak nemají to co originál má. Země je odlišná od jiných planet a tak musíme být odlišní i my. Musíme být odlíšní celým svým tělem, chůzí, ale také tím co máme rádi.

Dnes jsem navštívila králikárnu, můj děda má stovky králíků, mám je ráda, každý je svým způsobem roztomilý a to ať je velký či malý, když je pohladíte, ucítíte jejich jemňounký kožich, ucítíte je. Každá maminka si své malé králičký hlídá, dává jim napít, pouští je k jídlu, ano při chvilkách, zabere misku a nezbyde na ně skoro nic, ale i tak se o ně postará. Když jsem spatřila ty malá stvořeníčka jak se tlachají na sebe a předhánějí a hrají hru 'Kdo bude první u misky', jelikož děda je právě krmil, důkladně jsem si prohlížela, malá tělíčka s kterých jednou budou velké samičky a samci a budou stejně jako jejich máma, chránit své malé stádo. Mezi těmi králíčky jsem našla značný originál, byl to králiček, zcela odlišný od ostatních a právě proto mi tak padl do oka, a hned jsem si ho vzala do dlaní, byl stejně velký jako má dlaň, koukal svými krásnými modrými oči. Byl celý krásně bilý, jako z reklamy na Vanish a na hřberu měl malé hnědé srdíčko, jediný jeho flíček na těle, byl krásný.

A tady máte důkaz, že musí být někdo i originální ! Jelikož originalita, se nevyrábí na počkání. Jeho němá máma, musí být pyšná, jednou na něj na talíři bude vzpomínat a věřte, že já taky.

Tumblr_ljvtz1qmhx1qbrggro1_500_large
4798302374_ee5ec5ba9c_z_large

Dnešní lidé by chtěli žít zítřejší život za včerejší ceny.
- Tennessee Williams

Síla jednoho okamžiku je mocná. :)

15. dubna 2011 v 19:39 | Lady Nikolsnová
Až bude svět bez pomluv, budou prasata létat.
Ptakopysčí pysk, oči jak okoun. Toť já ! :D
Máš problém a něco si provedl ? Usměj se a pochval problému povahu.
-
-
-
-
Zdravím zlata nebo stříbra :)
Dneska se mám skvěle, asi 2 hodiny jsem pracovala na obraze, který dělám a musím říct, že mě to začíná i přes všechny úskalí a námahu bavit. Dnešní deník nebude skvělý, ale spíše nudný, no což, nemám ruce na to abych věčně psala slohy. Včera jsem si konečně koupila můj vysněnej diář a koupila jsem si rovnou 2, jeden stříbrnozlatý a druhý takový fialový. Amazing ♥ Ten jeden (stříbrnozlatý bude na básně, jelikož mi místo v knize Básní došlo, zakončila jsem tu knihu 195 básní). A ten fialový bude sloužit jako deníček. Ano, mám k tomu i blog, ale je tu pár soukromých věcí. Řeknu to asi takhle Secret (tajemství) :D Včera jsme byly s kámoškou běhat, řeknu vám běhaly jsme hodinu v kuse :D Dneska mě bolí nohy, ale tak zoopakovala bych si to možná, kdyby bylo "pěkně" :)

Jinak konečně mi šel nastavit lay. Kámoška na icq se mě ptala jakto, že jí to nejde. :) Když si vše zadáte předem, během 20 minut změna opravdu nastane, opožděné, ale přeci jen aspoň, že tak ♥ Tak před 4 dny kámoška chtěla lay, růžový, barbínovský, deníčkovský a prostě všelijaký, já ho tvořím a ona ? "promiň, dělá mi ho někdo jiný" tímto chtěla říct slušně, někdo lepší ? A dnes se dozvím, jestli bych jí to nemohla udělat já, prej to slečně bude trvat dlouho, ale ne. :) Nastavila jsem si na svůj blog, lépe řečeno zachovala jsem se jako mrcha (bitch), ale je mi to jedno když "slečna" nedokáže příjmout dar a musí to rozkázat, čas si pro ni tak jako ona neudělám. To je snad vše. Komentujte, navštěvujte :o)
-
-
-
-
Lady Nikolsnová
Na stupnici 1-10 (největší nejlepší) ohodnoť můj lay ;) díky.
Tumblr_liavhklosd1qbyi3no1_500_large

Pro mou drahou Catie~ opožděně, ale přeci. Měla jsem to už týden složené, bohužel dokopala jsem se k tomu až teď :) Ale snad líbí. Snad budeš ráda i tak.

Má překrásný blog a chová se mile,
nikdy nepodlehne toplistové síle,
k ní se nedá opravdu nic špatného říct,
jelikož ona toho dokáže než my všichni
dohromady o hodně víc,
je jako rozkvetlá květina,
ovšem nikdy ne jako pustá mýtina.
Její blog je krásným,
její blog jednou bude slavným,
tak podpoř jí a popřej jí hodně štěstí,
tak jako já jí vždy budu držet několik pěstí.
Působí na mě vždy tak sympaticky,
a to ať je den nebo noc, zkrátka skoro vždycky.
A kdo vlastně je ta slečna ?
Toť Catie, slečna věčná.
-
-
-
-
Chceš ode mě báseň ?
Pokud ano napiš mi na icq (629-240-551) a nebo mě požádej ve formě komentáře (milého!), nezapomeň napsat, jakou báseň si přeješ.

Blog.cz ? Zdá se mi to nebo jde s celým systémem do háje.

14. dubna 2011 v 18:19 | Lady Nikolsnová

"Blogu prosím funguj !" mé nynější slova. Proč mi proboha nejde nastavit lay ? Proč to do prdele nějak nezpraví ? Ano, jsem sprostá a to jen díky mé hnusné náladě a blogu ! :x Včera tu alespoň bylo oznámení, že nejdou nastavovat laye :) Dneska ? Záhadně zmizlo a stejně mi to nejde nastavit. Tohle: CHYBA: Nepodařilo se vygenerovat styly do příslušného souboru ... mi pořád koluje hlavou. Ano chápu chyby nastávají, ale blog byl tak útulný, před tím než z toho udělali komerční stránku, s které jim jdou jen prachy. Byl tu klid, teď jsou tu jen novinky a "facebook". Ano mám blog ráda, když ho všude nevystavují a nedělají z nás blogařek úplné slepice viz krásná.cz a top blogařky, které píší tak falešně jako každá druhá. Řeknu to asi takhle, blog už není takový jako býval, je to stránka zaměřená na odběr peněz, někteří v něm vidí, kousek sebe, ale já bohužel už jen stránku, jako každou jinou. Neštvou mě chyby, přece nic není dokonalé, štve mě to, že chyby jsou dělány schválně, kdyby to nechali tak jak to bylo, bylo by to upřímně "stejné" a nedělalo by to tolik škody, jenže aby se blog.cz hnal do světa, musí mít parádní design. A dále pak ta lež co tu někteří lidi odvozují. Říkáte, že spousta nepotřebných blogů, blog spomaluje, nevím kdo to vytáhl z huby, ale je to naprostá lež, blog.cz se snaží o co nejvíce blogů ;) respektivě čím víc blogů, tím víc money a lidí. Chápete to ? Kdo ne tak tomu to vysvětlím po svém. Věnovala jsem supermarketu maso, je v akci a každá babička po něm hned šáhne, během pár minut je vyprodáno, myslíte si, že je špatný ten nával a tak by toho masa mělo být méně ? Ne. Toho masa by mělo být více, aby se co nejvíce nakoupilo a čím více lidí si maso koupí, tím více bude výrobek známy a tím větší bude klientela, respektivě naše blogy pomáhají k založení dalších blogů, je to dlouhý řetězec. :) To je vše až se to tu zpraví, přidám lepší článek ;))
Nicolet.
Tumblr_ljnfpy2qjq1qj2hjgo1_500_large

Čárymáryfuk :)

10. dubna 2011 v 14:29 | Lady Nikolsnová
Být silný a nemít se s kým prát, být hodný, i když není na koho, to vše je stejné jako milovat, i když sám nejsi milován.
Když mě máš rád, řekni mi to, nýbrž když tě nebudu mít ráda já, také ti to řeknu.
úú. Konečně nějaká normální kvalita. Foceno tentokrát foťáčkem a omlouvám se za ten vražedný pohled, svítíčko slunilo :D
-
-
-
-
Ahojte prcci ;D
Dnešek si míním užít, i když misím psát slohovku a dělat úkoly, užiju si tento den. Konečně mě nic nebolí, konečně neodmlouvám :) Dnes budeme stříhat našeho pejska, jmenuje se Roxinka, je teď poněkud zarostlá, těším se, až se zase opticky změnší. Poslední dobou jsem nějaká zvláštní, nesnáším hry online na internetu a přesto hraji nějakou hru, která se jmenuje Wewaii. Je to dobrá hra, náhodou mě to začalo bavit. :) Jsem tam za tento blog. Dnes jsem chytla chuť tvořit, a proto jsem vytvořila kolorizaci, nepovedla se mi nějak obzvlášť, ale dám jí sem a pak mám diskuzu na téma Superstar, máte se tedy na co těšit. Dnes vlastně prakticky nemám o čem psát. Nic mě nenapadá, nějak se mi vymazala část hlavy. Teď vám povím malou trapnost, která se opravdu stala a pak půjdu dělat grafiku.
Znám jednu slečnu, znám jí pouze přes blog a když jsem tu včera ve 2 hodiny večer|ráno seděla. Ozvala se mi, chtěla se mnou založit blog, promiňte, ale jak sis někým koho neznáte, můžete založit blog ? To je hloupé. Ta slečna to, ale opravdu chtěla a tak ho rovnou založila, beze mého svolení, tam začala přidávat články pod mým pseudonymem. Tak fajn, chápu založila bych si ho možná předtím, ale teď ? Ne. Opravdu mě vytočila. A tak jsem jí nahlásila adminům. Fajn, admini mi na e-mail poslali zprávu, že nemají důvod proč blog smazat, takže ona se za mě vydává a já nemůžu nic dělat ? :D To je další hloupost. Takže jsem se naštvala vynadala jí a opět napsala adminům, tentokrát ? Ano, odepsali mi, že blog opravdu porušuje podmínky, nechápu to. Jednou ne a podruhé ano ? Nemají v tom nějaký zmatek ? Zdá se mi to nebo se zbláznili, tu slečnu již neřeším, zruší se jí blog a já si s ní psát už dál nemusím. Ale stejně nechápu tu logiku a drzost :)
-
-
-
-
Lady Nikolsnová
moje nynější přezdívka, podobá se více adrese blogu, je taková příjemnější, Lady je jméno a Nikolsnová je přijmení.
Tumblr_lj6ukswfxd1qzh585o1_500_large
Úplná mňamka, právě teď ji jím. Dnes smutný příběh nepřidám, mám nějakou zajímavou náladu :D

Být originální je můj cíl :)

9. dubna 2011 v 13:49 | Lady Nikolsnová
Když se člověk dokáže rozesmát sám, dokáže nemožné.
Nejsem holka co si stoupne před zrcadlo a cituje jak je krásná,
jsem holka která si to dokáže říct i bez zrcadla.
Bůh mi z nebe seslal tebe <3 Smysle pro humor.
Nemusíte pořád opakovat blbou kvalitu mě, musíte jí opakovat notebooku emachines, díky ;* Ale tak Milouška nevyměním.
-
-
-
-
Ahoj zlatíčka (Hi darlings) :)
Přišla jsem zjístit kdo zde píše komentáře a jsem velmi mile překvapena, děkuji vám, jste zlatí. Tento článek bude čistě teoretický. Týká se vzhledu. Já nikdy nebyla tou slečnou co se předváděla, oblékala si sexy trička s výstřihem a nebo vstávala o půl hodiny dřív, aby se stihla namalovat. Jedním slovem, ano když se namalujete a na obličej si dáte makte-up vypadáte jinak, dospěleji, ale vlastně, dotyční vás budou znát, jako tu slečnu co se každým dnem maluje a to není nejlepší, pak se jednou nestihnete namalovat a všichni se leknou. Já jsem člověk co propaguje volná trička, gumičky, rifle roury a nějakou fešnou volnou mikinu a víc nic. Na co se malovat proboha do školy ? Na nic. Ano oči si někdy načerním, abych vypadala drsněji, ale jinak ? Koukat se na vás budou milí (jak ironické) učitelé a kuchařky. Ano asi mám sebedůvěru a vidím v sobě něco více, ale je mi líto kolik lidí se neobejde bez šminek a přitom by "normálně" vypadalo lépe. Ale tak co to kecám já se třeba neobejdu bez přírody, venku trávím polovinu svého času, ano vlastním notebook můžu tu být do dvanácti, ale proč když do dvanácti můžu být venku ? Pořád mi nedává smysl, že tu někdo sedí celý víkend a den co den a se snaží o rekord v návštěvnosti.

Já například ráda běhám, bydlím na vesničce, takže mi prakticky nic není cizí. Ano, zažila jsem velké úrazy, pokousal mě kůň, ale i přesto jezdím, každý den běhám na kopec nad náš dům (jednou vám ho jistě vyfotím) se svým pejskem, zažila jsem zabíječku, zažila jsem vození dřeva, jezdila na koních a i stále jezdím, chováme králíky, máme jich desítky a vídíte, že bych toho nějak moc neznala a byla zaostalá ? Že by mě příroda a vesnice omezovala v módě a nakupování, že by mě omezovala v čase ? Vidíte, že bych měla důvod se každý den malovat ? Ne. Řeknu to asi takhle do města to mám 12 km, stačí mi nakupovat jednou za 2 měsíce, hloupé ? Ne. Jsem to já, jsem typ člověka co nerad nakupuje, co se nerad maluje a obléká tak jak to píší v časopise, to raději budu sebou než abych byla pořád a stále moderní. Venku trávím čas schovkama v 9 večer s klukama, chodím jezdit na bruslích po hlavní cestě, kde jede do hodiny tak 5 aut a jsem spokojená, neustále budu tvrdit, že asi proto mi nevadí urážky a jsem zvyklá na to, že občas prohraju, lidi mě, ale ve škole berou jako fiflenku a proč ? Doma mě prostě neznají, neví, že cvíčím a běhám, neví že opékám s rodiči, že slavím narozeniny, brečím když zemře nějaké zvířátko a neví, že chodím na sraz hluboký 10 metrů a skáču tam a dělám blbosti oni o mě neví nic a přesto soudí.

A teď co je lepší, být souzena za nemoderní vizáž nebo si do konce života užívat volnosti ? Řekla bych, že se všíchni shodneme na volnosti. Ano, některé dívky by se měly probrat, když ze mě udělají vesnickou buranku, jak už dalších X slečen udělalo, ale jsem to prostě já. Zatím co vy se pavouků štítíte, já si s nimi hraju, chytám kobylky a pak je zkoumám pod lupou, ze stromu sleduju sousedy dalekohledem, abych věděla co dělají, všechno to mě naplňuje a baví, ano nemám tu na vesničce žádnou kamarádku, jelikož tu žádná ani není a když už, tak ne mého věku, ale mám tu ty zlaté kluky, kteří mi i pře svou nadrženost dokážou pomoct, kteří mě shodí do potoku a pak si společně hrajeme jak malý děti a zasmějem se, kteří mi podají ruku, když už nemůžu a to spousta slečen neudělá, protože by se ušpinilo nebo by stratilo své časopisové já. Děkuji za přečtení Nikča. :)
-
-
-
-
Originalita ? Má nejlepší a nejvěrnější kámoška.
My_id____by_angooy_large

Byla dívka, nebyla krásná, ale byla milá všichni jí využívali ve svůj prospěch, jednou za ní přišel mladík a řekl jí "ahoj" dívka nevěřila svým očím, ale jako obvykle řekla "ahoj, copak chceš ?" mladík odpověděl "abych s tebou mohl mluvit musím něco chtít ?" dívka řekla "lidé obvykle něco chtějí a když jim to nedám odsuzují mě za můj vzhled" mladík "musela bys toho udělat hodně, abych tě odsoudil". Druhý den se opět potkali dívka si za klukem přisedla ke stolu kde sedělo ještě dalších pět kluků a pozdravila ho, on se otočil a řekl "co tu děláš ty ošlivé káčátko ?" další se jen přidávali, dívka odešla. Druhý den, za ní mladík přišel, dívka však řekla "udělala jsem toho málo a ty jsi mě i přesto odsoudil" chlapec dívce řekl, že ho to mrzí, ale vůbec neví o čem mluví, dívka se usmála a řekla "hoch jako ty přece nemůže chodit s ošklivým káčátkem, tak se měj", chlapec však dívku miloval, měl ovšem namyšlené dvojče, které sedělo u stolu s 5 klukama a dívku odsoudilo, poučení "nech promluvit i ty ostatní než začneš mluvit ty".

Jsi smutný ? Nezoufej, až budou všichni kolem smutní, ty budeš šťasten.

7. dubna 2011 v 17:49 | Lady Nikolsnová
Pokud-li se usmíváš vypadáš určitě dobře. Pokud-li se neumíš usmívat neexistuješ.
Neříkejte mi, že jsem hnusná, jelikož dokážu být i milá ^^
Spadla jsem ze stromu, přímo na hlavu a ty se divíš, že jsem hloupá ? :) Mohu tě strčit, aby jsi spadl na úplné dno a pak ti jen tak říct, ať se vyškrábeš ?
-
-
-
-
Zdravím vás ;*
Dneska ve škole mi bylo dobře, psali jsme nakonec jen dvě písemky a měli 2 hodiny přednášku. Ten pán na mě působil nějak zvláštně. Nevím, asi ne jako Kill Bill, ale prostě jsem z něj něla dobrý pocit a vždy když se mě tázal oněmněla jsem. Nakonec vydala slůvko a to stejně nešlo slyšet. Ano, v mém případě i ty sympatie hrají velkou roli, povídal nám o volbě povolání, sami už dobře víte, čím chci být, jenže ono je to děsně složité. Člověk si řekne, že by ho to bavilo a za 1 rok ? Změní názor, ale na psycholožku stejně půjdu a nemusím se ani překecávat :D No, řekla jsem si, že by nebylo špatný se minutově vyfotit přes webku a hodit to sem, pozor neupravovala jsem to moc ! Proto tolik nedostatků, jsem vždycky říkala, že nejsem krásná a že mé vlasy jsou jak seno a nosík jak okurka. :D Ale tak líbí se mi to pozadí (amazing pink ♥) :) Budu tu fotky aktualizovat asi celkem často, aby jste měli ponětí kdo vám píše a jak vypadá. Tohle období je pro mě ideální, svítí sluníčko, počasí krásné, mráčku krapet a petrklíče nám zakrývají zahradu. Zdá se mi to nebo se cítím opravdu úžasně ? :-*

Dnes mám v plánu ještě pár věcí, krom toho se musím učit chemii, češtinu a udělat si úkoly, při chterých se mi dělá akné. Nesnáším VkZ a hudebku, jako jo snesla bych kecat o sexualitě, ale z tak moudrou paní dějepisářkou ? Ne. To prostě nejde :x Každou hodinu nevím co říkat, jak se vyjadřovat abych to celé nepokazila. A pak hudebka ta "samá" učitelka a zpívat před celou třídu písničku na známky. Díky bohu, že nejsem příliš stydlivá. Jinak bych si asi hodila mašli. Ale vemte si to tak 16 kluků, 5 holek a já tam budu kvočet před celou třídou, nějaký nesrozumitelný text a budu čekat až mě ohodnotí slečna učitelka. To je fakt horor, tohle. Poslední dobou mám menší zájem o kluky a oni větší zájem o mě. Ne nechci to opravdu ne. Buď se mi to zdá v což naivně doufám a věřím a nebo to tak bude, za A) nemůžu ani vystát jejich drzost, za B) ty jejich arogantní řečičky mi lezou na mozek a za C) nechápu co je na lásce tak lákavého. Za prvé píšu si s milým a úžasným angličanem, bohužel angličanem, za druhé chodím do třídy s jedním klukem moc pěkný :) Ale má ho ráda moje kámoška a za třetí jsou tu ještě dva z kterých se mi podlamují kolena oba dva sportovci a píšu si s nima.
-
-
-
-
Lady Nikolsnová
Opět podotýkám nová přezdívka (urychleně předělat) a na blogu facebookova přibude za 20 minut nový článek k tomu co se tu děje, kde budu a tak dále :*

5595732271_0a8faeef40_z_large

Přišel kamarád za kamarádkou a řekl jí "mám tě rád", ale ona ? Podívala se a odešla, přišla druhý den kamarádka za kamarádem a řekla mu "vážím si toho" a třetí den přišli za sebou a dívka chlapci řekla "když mě máš rád přijmeš mé tajemství ?" on odpověděl "ano". Dívka začala povídat a náhle přišla k věci a sdělila "jsem nemocná" on "to se vyléčí" ona "mám rakovinu" on zklonil hlavu zašeptal dívce do ucha "miluju tě" a odešel, když se po pár dnech opět bavili, dívka se kluka ptala proč jí ignoruje on jí jen řekl "aby to tak moc nebolelo, jelikož sám jednu nemoc mám" dívka se zeptala co mu je, on se podíval a sdělil "mám aids", dívka se na kluka podívala a otočila se, od té doby s ním nikdy nemluvila, kdyby tehdy slyšela "miluji tě" možná by vše bylo jinak.

Konečná, konečně konec ! :/

6. dubna 2011 v 19:19 | Lady Nikolsnová
,,Usměj se ! Vždyť ti nic není.'' ,,Usměju se až budu vědět, že mi nic být nemůže.''

Ahoj ^^
Než jak bývá zvykem, začnete nadávat, řeknu vysvětlení. Nechci blogovat, ano mohla bych to uzavřít a kapitola by byla u konce, jenže to mi připomíná ,,Je toho málo co mám, avšak je toho moc co dokážu". Nějak tak podivně se cítím já. Jako tupá, malá holka, jako slepice. A proč ? Proč já si zakládala dva blogy, proč sem to nemohla nechat bejt a vrátit se jen sem ? Nevím, opět vedu článek s milióny otázkami a žádným moudrým vysvětlením, třeba "protože proto?". Ach jo. Cítím se odhozená, jako by mě někdo zahodil do koše a já nemohla odejít, smrdělo to tam, já škrábala, ale nic. Šlo slyšet jen pouhé škytání a vidět, jen kapky slz. Dobrá nejsem tak na spodku skleničky (marné přirovnání ke dnu, fuj je kluzké !), ale dokud se nevyřeší můj naivní problém, nebudu moct se s klidnou duší napít. Je jedna věc co chci říct a to, že zde nekončím, ano jsem od pravěku Ladynikysářka to rozhodně nehodlám měnit ! Ale zároveň chci říct, že se považuji i za slečnu ne tak skvělou Allenovou. Oba jsou tak skvělý blogy, oba jsou tak užitečný a mocný, ale já ? Jsem nerozhodná, kdyby se rozhodovalo mezi klukama, pochopím a chápat budu, ale blogy ? Nějak mi to naleze do hlavy, později. Poslouchám směsici smutný a veselých písniček, teď hraje smutná, říkala jsem si, že by bylo nejlepší blogy resetovat (skončit naobou) a vrátit se později na jeden nový kde budu "Lady Nikallenová". Ach moje nevtipné vtípky.

Upřímně, opět mi to připomíná jeden mocný citát ,,Člověk musí nejprve zapomenout to staré, aby mohl poznat nové.'' Ale vlastně logika ? Nikdy nejde jen tak zapomenout, vždycky vám v hlavě něco utkví. Počítala jsem kolik blogů jsem vystřídala a řeknu to takže, bylo jich jako triček v mé skříni. Ale vlastně, který z nich vydržel nejdéle ? Tento. Ano, jen tento bude a byl vždy mým milovaným, ale Nickey ? Ta budu a chci být, tou žiju. Ta umí psát, ta umí plakat, pomáhat, radit. Věřte, že nejsem Hannah Montana co žije dvěmi světy, ale taky mám dvě tváře, jednu milou a laskavou a durhou zlou a mrzutou a když chci použiju to co mám na sobě nejraději a to milost a když nechci použiju zlobu a nenávist. Věřte mi vzdát se své půlky není snadné, mnohem těžší je na ní ovšem zapomenout. Další citát ,,Když si budeš jist vítězstvím i když hraješ sám, dokážeš nemožné.'' Miluju citáty, hudbu, podivné, ale i sebe. Ale také miluju psaní, ode dneška, se budu pohybovat na obou blogách a později za několik dní, měsíců, roků, miónů let se rozhodne kde zůstanu. A teď minutové ticho musím si připomenout, že je to jen blog, nikoliv život.
-
-
-
-
Lady Nikolsnová
Má nová přezdívka, vlastně mé nové já. Ano můj blog je o slečně Lady Nikys, tak je snad na čase, aby se tu po roce objevila, avšak trochu vyspělejší a drzejší.

Tumblr_lj8oqc0ukk1qhj4z8o1_500_large
Tumblr_lhv22livvq1qboxego1_500_large

,,Není slušné od někoho žádat pomoct, když je na tom ještě hůř, avšak stejně tak není slušné žádat pomoc když se jí nenabízí.''

Dnešní svět ? Bez komentáře a dnešní chování ? úplněhnusněvyjebané. :x

3. dubna 2011 v 11:39 | Nickey Allen ♥
ahojte ? No, pokud tu ještě někdo chodí :|
Je to tady hnus, napřed nával, skoro stovka a teď ? Nic, prd, kulové, děkuji velmi pěkně. (achjo.na prd, viď ?) Jsem totálně vyřízená, pohádala jsem se z mamičkou, doma to mám celkově na hraně, ve škole na co šáhnu to pose*u :D pokazím, dá-li se říct. Jediný co mě baví je skládání..jo miluju básně. :)) Klidně se vražedně podívejte, jako celá třída, když jsem prohlásila, že by mi nevadilo být spisovatelkou :) Z první lavice se ozvalo, že jsem blbá :D Hm. Buď něco chci nebo jsem blbá. :D Jak někdo může bejt blbej, protože si něco přeje a řekne názor ? Nepochopím a nechci pochopit :x Mám kámošku je kadeřnice a jen protože já tuto profesi nemusím nekritizuji ji ! :) A můj nejmenovaný spolužák ? Ví hovno, tak doprčic, kde jsme ? On není nic a je generál a já vím mnohem víc a jsem blbá ? :'D Řeknu jen 'hahaha.'

Nedávno jsem byla s kámoškou na zmrzlině (poloroztopenej Magnum :D), jo fajn bylo to úžasný ♥ Dokud jsem neviděla, to co jsem neměla vidět. Naproti nám šly 3 holčičky, rozmezí 9-11 let. Upřímně, miluju malý děti, nesměju se jim a bavím se s nimi ráda, bez ohledu na to jak vypadají a kolik jim je ;) No a z Katkou jsme zabočily a už ? Slyšíme jak si ty holky dobírají dva šesťáci, upřímně ? Hajzli. Nechtěla jsem to udělat, ale udělala, facka přiletěla z levé strany a nakonec jsme holkám koupily lízátka. A kluci druhej den ve škole ? Nic :x "NEOMLOUVÁM SE !" jsem naznačovala svými pohledami na ně. Fajn, odsuzování a k tomu tohle ? Ne. Ti kluci byli stejně malí, měli metr padesát a neznali výraz "cigareta" a teď když se konečně probudí a jsou trochu vyspělejší si budou dobírat ty mladší ? Ne. Věk je číslo, rozum vás omlouvá, je to jako bych napadla malé štěně a řekla "přece je malé" :D Takže malé je blbé a velké je super ? Podle mě je to totálni hloupost. :D Nebudu někoho odsuzovat za to, že se narodil 3 roky po mě. Až ti kluci budou staříčkové, ty holčičky budou poněkud mladší a budou si na stařečky s klidem vyskakovat a bude jim to příjemné ? Ne, tak jako to nebylo těm holčičkám teď :)) To je vše čáo.

Tumblr_l96ujs5gfr1qaqofno1_500_large

Amazing ♥ Jo.takovej pokojíček s klidem beru ;))