Únor 2011

Talent je podle vás, co nejkrásnější člověk s "nejvíce zájemci" :)

21. února 2011 v 22:19 | Slečna Duší Zaostalá
Tumblr_lgy2fvw1ef1qh1aqwo1_500_large

Hello,

I'm fine, I am going to all right. :)) Dobrý večer ještě jednou. Mám se dobře, vlastně není nic co by mě v tuto chvíli trápilo. Ve škole to jde, jak se říká jakš takš, mám štěstí, že nás ve třídě bylo jenom 9 a nemuseli jsme se nic učit, vlastně to bylo jenom kvůli florbalu, který mají kluci ze třídy. Jinak je mi skvěle, dnes byla Super Star, tahle jakože "soutěž" by se měla spíše jmenovat Super Blbec, protože tam vystavují jenom lidi pod úrovní s velkým egem, málo kdy tam ukážou talent, kvůli kterému se tahle soutěž narodila. A vlastně Leoš se mi nelíbí, Gotvaldová či jak se jmenuje je trapná a zlá, přitom sama prd dokázala a Habera hodnotí typem 5 sekúnd mi stačí na to aby som posúdil a ta skvelá zpevačka Tina to je taky takový experiment, vážně se bojím, že mi ty její účesy udělají srdeční zástavu, lebo to je des ! :D Asi jsem hodně názorová, ale Nova je přece televize za všechny prachy, kdy v jednom filmu mate 10 reklam, ale my si na to zvykneme, jediné co se ma na Super Star páčí je Zeťová, která nepípne, sedí a poslouchá, sice porotec na dvě věci, ale aspoň dokáže dát šanci, když je to o talentech ! :))

Jsem v SonB hodně lidí to slyšelo, však? No a postoupila jsem do 5. kola (jedno kolo za druhým to jde) jsem ráda, protože se málo kam prohrabu a ty ostatní blogy jsou opravdu úžasné. Mám menší obavu, že vypadnu, ale to se mi nepodaří, pokud budete jako zdatní návštěvníci hlasovat. (kliknete na -N, je to prosté a jednoduché) Ale pokud mě nemáte rádi, sympatie vám na našem vztahu nepřipadají a jsem pro vás jakýkoliv způsobem hnusná, pořád je tu varianta, aby jste hlasovali pro svého favorita, což z těch X soutěžících nemusím být já. Děkuji za vyslyšení Nikol.

Jsem v SonBlog, dáš mi hlas?


Ze současnosti, do minulosti.

19. února 2011 v 15:49 | - N
Tímto článkem se vrátíme do dávné doby. Snad každý zažil hodinku dějepisu s milou učitelkou, která vám na srdce kladla Marii Terezii a marně se snažila vás naučit Josefa II. I při prospěchu 3- do vás kladla poznámky a snažila se, aby vám alespoń sousto z tohoto učiva utpělo v hlavě. Vy jste si, ale i přesto psali se spolužákem co seděl naproti a nebo jste si povídali mezi sebou a soustavě vyrušovali, já tuto látku, ale nepromarnila, pečlivě si psala zápisky a čekala až skončí hodina, ale přesto ve své hlavě nemám vymeteno a vymýšlím tento článek, který se teoreticky nějak dotkne dějepisu.

Na hlavě vám stojí vlasy a vy očekáváte jak se bude článek vyvíjet, k tomuto článku ovšem nebudete potřebovat ani propisku, ani sešit, ale pouze vlastní rozum a umění číst. Začneme pozvolna, kdo z tudma nezná Marii Terezii? Zřejmě nikdo, proslula svou "povinnou školní docházkou" a o té si dnes můžeš přečíst.

Pesimistický článek :'( z minuty na minutu někde tam dole ..

18. února 2011 v 23:29 | Slečna Duší Zaostalá
Tumblr_lggo9hagxd1qcr4v4o1_500_large

Hi, Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket

tento článek sice začal anglicky, ale bude český nebojte. Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket Dnes je opravdu den blbý Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket Celou dobu po vystoupení jsem probrečela a ještě teď se mi do očí derou slzy. Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket Ztratila jsem několik věcí, ale ovšem tu, kterou bych nikdy stratit nechtěla nejvíce. Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket Touto věcí jsou myšleny mé náušnice, které mi babička přivezla z ciziny. Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket Když máte k něčemu vzah, milujete to a tu dotyčnou osobu vám to připomíná a vy kus té věci, kus té vzpomínky ztratíte, je to jako kdyby vás opustil nejlepší přítel. Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket Je to jako kdyby skončilo celé pouto, ale zároveň jako by jste dotyčnou osobu co vám to věnovala, zklamali. A ke všemu SonB ,,Druhé kolo začalo'' mi jen bije do očí, proč si musím k sakru shánět hlásky? Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket Ne nebudu a klidně ať prohraju. Mimochodem jsem ještě stratila tričko v kterém budeme ještě někde vystupovat a tu krásnou věc, nazývající se kšiltovkou. Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket Zabiju se za to ! Tohle není optimistický článek, ale jak jsem mohla něco takového ztratit, jak jsem mohla? Kde jsem si nechala nebo skřípla hlavu? Bože proč :'( Končím pro dnešek, nebudu tu kecat o tom jak jsem tam dole a vy nahoře se na mě koukáte bez ochoty, ano takový je svět, všichni jsme děsně milí ovšem navenek, uvnitř vás se nic nehne. Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket To je konec článku a pro dnešek i mě. Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket

Na začátku článku jsem byla v pohodě, ale teď? Mám mokrou klávesnici a doufám ..

2 kolo SonB prosím hlasuj pro - N ..

- N

Tuhle dívku zbožňuji ...

18. února 2011 v 15:59 | Slečna Duší Zaostalá
Tumblr_lgro6xxqbl1qe8z50o1_500_large

Selena Gomez is the first of the Disney stars.

Selena Gomez? Koho si představím pod tímto jménem? Představím si dívku, kterou dennodenně potkávám na Disney Channelu, představím si velice naládovou a praštěnou Alex, představím si Justina Biebra. A společné věci? Selena se proslavila rolí Alex Russo v seriálu Kouzelníci z Waverly place, které ještě dnes můžete vidět na Disney Channelu, ale také se proslavila svou kariérou zpěvačky a rolí v mnoha filmech. Jejím nynějším přítelem je údajně Justin Bieber. Ano, malé shrnutí a připomenutí o kom se to vlastně bavíme. A proč tyto řádky? Selena je vůbec první hvězdou, která mi od počátku Disney Channel přišla skvělá, Miley, Demi ano sice jsou vtipné a krásné, ale? Každým krokem k dokonalosti, o které mám již mínění a vím že neexistuje, jsem si tyto slečny nepřipouštěla k srdci, byly takzvaně out podle některých chytrých jedinců, a proto to tak muselo být i u mě. Teď mám, ale na celou tuhle událost jiné názory a ty názory díky bohu patří mě. Selena je skvělou zpěvačkou, připomeňme si třeba píseň Naturally, která odstartovala její kariéru zpěvačky, nebo třeba takový song A Year Without Rain a její šaty, které prodávala a výtěžek věnovala na charitu, někteří jí nemají rádi, protože jim sebrala kluka (Justina Biebra), někteří protože nesnáší Disney Stars a někteří tak jako dávno já, protože to jedna paní povídala. Jejich písniček mám v notebook požehnaně, ať už dvě zmiňované tak takovou známou hytovku Round & Round a nebo Falling Down, všechny písně jsou úžasné, ale u Seleny si nevážím jen talentu zpívat, ale mnoho jiných faktů, jako třeba její pomoc druhým, její milá tvář a její dobrosrdečné srdce. Některé hvězdy, hudbu nedělají pro radost, důvod? "Chce to prachy" aneb "It takes money", ale u ní? Najede na officiální stránku a tam najdete nápis "koncert pro naději". Selenu mám ráda také, protože je podle mě vždy úžasně oblečená, její oufity jsou jednoduché, ale krásné, její šatník, bych jednou chtěla mít doma. Až se všichni probudí a půjdou se mnou stejnou cestou a tvrzením, že je úžasná, budu se s vámi bavit. Několik lidí mě pozastavovalo nad tím, že dlouho nebyla v MTV, na Óčku nebo někde jinde s novou písní, ano pravda, ale já jsem si její nové songy zařadila do toplistu i bez toho. Také je výbornou herečkou, kdo neviděl Kouzelníky nemůže rozhodovat, ale co takový film A zase jedna popelka nebo další? Je v nich opravdu skvělá. Pod perexem najdete nejnovější a nejkrásnější songy, fotografie, úžasné outfity a mnoho dalšího.

Dnes, den kdy budu k vidění jinde ...

18. února 2011 v 9:59 | - N
Tumblr_lgruleemue1qh94jyo1_400_largeDobré ráno ospalci,

dnes jsem zde na blogu brzy a to z důvodů, že má maminka zbudila a sedíme v obyváku a díváme se na Prostřeno, které jsme včera nestihli. Kupodivu, jsem potřebovala brzo vstát, protože jinak bych tu byla až tak ve dvanáct. Dnes je den kdy máme vystoupení :) Jsem ráda, protože nás devět holek to zvládne a co dělám? Už pátým rokem cvičím aerobik a vystupujeme na různých akcích, a protože je ve vesničce kam dojíždím hasičský ples, tak tam budeme vystupovat. ;) Takže mi držte palečky. Dnes zde ještě něco dozařidím, udělám ten soubor pro jednu slečnu a snad budu mít vše. Mimochodem opět zde dávám odkaz ať hlasujete, pro svého favorita a nebo pro mě :) Je to jen na vás, ale pokud pro mě budete hlasovat budu moc, moc ráda, ovšem účastníci jako Payša nebo DjPalaZ jsou také úžasní .. Děkuji všem co kliknou na odkaz. Mimochodem u jedné skvělé slečny jsem se účastnila Bleskovky a vyhrála jsem od ní diplom, klikněte: zde, děkuju moc Mimushince (pokud jsem to napsala špatně tak se omlouvám) :))

Hlasuj pro - N zde.

- N

Tímto článkem uzavírám dnešní den, tedy dobrou noc ..

17. února 2011 v 22:09 | - N
Tumblr_lgmafw7m3a1qasfhmo1_500_large

Dobrý večer zlatíčka,

no začneme krapet uvolněně, z této stránky jsem vás v osm hodin opustila a to asi, protože mě honila mlsná a maminka mi dovezla Nutellu, kterou přímo zbožňuju, ale taky jak bývá zvykem každé úterý a čtvrtek, jsme se celá rodinka sešli u Ordinace v růžové zahradě, pro některé u hlouposti, pro mě je to, ale slabost, miluju ty české nesmysly, ano mluvím si proti srsti, ale tam každý z každým flirtuje a mě se děsně líbí, jak je to stavěno na vztazích, no prostě taková ta televizní nemocnice, doktor se sestřičkou, ředitel s asistentkou ;D No a taky jsem si popíjela kapucíno a jedla svoje mňamózus lupínky (lupínky obalené v karamelu, vždycky je z toho špatně, ale je to dobré !).

Dále bych měla vzkaz pro Chii - chan, které jsem dělala layout. Na blog ti pošlu odkaz kde se dá stáhnou složka se soubory, kde bude obsaženo nastavení, které si pouze přepíšeš, bude obsahovat obrázky a vše potřebné. Pokud budeš chtít, tak udělám ještě nějaké výhody jako "bonusy" či jak se to nazývá.

A teď další informace a to ta soutěž v které jsem, byla jsem opravdu polichocena, když se ukázalo kolik lidí je ochotno hlasovat, já sama jsem v tomto nováček a těší mě, že ke mě máte takový to přístup. Ale teď ke mě, mám slabost pro reklamy jednoduše nevadí, mi žádná reklama, ani prosba, moc ráda vám pomůžu a nečekám za to žádný výrobek, jako diplomek, klikačku nebo layout, a ani reklamu, jednoduše chci od vás slyšet pouze ,,děkuji'' a budu spokojená, však dělám to pro vás. Takže pokud mi někdo chce poslat reklamu, ať pošle dokud mám dobrou náladu, a prosím nepiště, že se za tu reklamu omlouváte, vypadá to ještě blběji, tak to je vše, a pro mě prosím hlásněte, pokud máte zájem, určitě nenutím, hlásněte jednoduše pro svého favorita.

Hlasuj pro - N zde.

- N

Poctivě si sháním hlasy do SonB ...

17. února 2011 v 18:49 | Slečna Duší Zaostalá
Tumblr_lgossppa5p1qeogc5o1_500_large

Dobrý večer,

přihlásila jsem se u jedné slečny do Sonb tedy Soutěž o nejlepší Blog. Takové soutěže moc v malíku nemám, takže bych byla moc, moc ráda, za každý hlas, který mi poskytnete popřípadě za pomoc. Tyto soutěže, jsem několik let nenávidívala, ale teď mi to vlastně může ukázat jak je na tom můj blog, nebudu dávat reklamy jelikož tak se to nedozvím, takže děkuji, to je asi vše.

Hlasuj pro - N zde.

Děkuju - N

Autorka tří básní, nikoliv básník.

17. února 2011 v 16:39 | Slečna Duší Zaostalá
Je to dávno uběhlo pár měsíců od doby kdy jsem tyto básně složila, dávám vám je sem důvěrně, že je nebudete kopírovat, vydávat za své nebo dokonce upravovat. Nelíbí se mi mám lepší delší a tohle je citace, kdy vymyslím slovo a taky ještě jedno a složím rým. Je to rým AABB neboli sdružený (ach bojte se tohle vím, literatura mě totiž děsně baví *smích*+*pravda*=*sem divná*). Mám knihu již od malička kde jich mám přesně 328 (ehm zase se zasmějte, sem idiot, ale mám koníček). Ani nevíte jaké je to pro mne uklidnění a požitek, pustit si nahlas hudbu a vymýšlet něco od srdce, věřte nebo nevěřte, ale mám je i na A4. Ale ty tady dávat nebudu jsou soukromé. Mezi mé nejoblíbenější témata patří láska, přátelství, smutek a štěstí. Skládám podle nálady (to mě máte vidět, když je nálada depresivní, jeej). Nikdy neskládám něco o jediné osobě, ano jsou i takové, ale to občas, když mi někdo řekne, nebo se mi chce, jinak ? Ne, nemíním tam jmenovat vlastnosti dotyčného. Básně mě napadají z hlavy, takže po ruce profesionální básně nemám (aby jste si nemysleli, že listuji a zaměňuji slova). Nesnáším kritiky, ano pravda moje básně jsou i hrozné, ale jsou moje a už z toho důvodu, je ty nemáš právo ničit. Dávám si s tím práci, takže labilní debily kopu. A teď:

Když si člověk šáhne na dno,
uvidí jak málo zmůže,
skrývá se však za sklo,
jeho srdce silně tluče,
i když pomoc nenachází,
vydechuje z plných plic,
ale přítel silně zchází,
srdce tluče víc a víc.
Onen přítel toho zmůže,
víc jak pomoc od druhých,
ale těžké je ho najít
a říct mu co pravdu do očí.
(ABAB = obkročný)

Dnešní pocity se lámou
a já? Já se silou známou,
ukážu vám svět,
který rozkvete jak krásný květ,
i když nevidím do nebe,
onen květ pořád kvete,
s radostí a milou řečí,
zakončím to, jak se svědčí.
(AABB = sdružený)

Kdybych byla nebe, byl bys obláček.
Kdybych byla láskou, byl bys námi,
protože bez tebe, by byla jahoda bez chuti,
bez tebe by na světe mi nebylo po chuti.
Miluji tě a vždy budu,
protože s tebou zaženu všechnu tu nudu.

English version and | a Česká verze.

17. února 2011 v 11:49 | - N
Tumblr_lgldda3lno1qek5pgo1_500_large
Hi,

Today is a really nice day. I feel fine, in my home only with my sister and nothing not bothered me. This article discusses, in particular those who are like me and write me a really lovely comments. You are sweet, but when you keep me so nice, I so will probably be where I am and does not move away and I will okašlávat here and frankly I do not want. Today you can expect to have a good dose of articles from some photos to the awesomeness and the long-promised new signposts. I'd be honored if you like to comment yesterday busily my articles. Thank you very much.

Tumblr_lgplh1vo2f1qctjnko1_500_large
Ahoj,

Dnes je opravdu krásný den. Je mi dobře, v mém domě jen se svou sestrou a nic co by mi vadilo. Tento článek věnuji, především všem, kteří mě mají rádi a píší mi opravdu krásné komentáře. Jste zlatíčka, ovšem když na mě budete pořád takhle milí, zůstanu zřejmě tak kde jsem a neposunu se dál a budu to zde okašlávat a to upřímně nechci. Dnes zde můžete čekat, ještě pořádnou dávku článků, od nějaké fotografie po Úžasnost a ty nové dlouho slibované rozcestníky. Bude mi ctí, když budete jako včera pilně komentovat mé články. Děkuji pěkně.

A teď malé odbočení, pokud tomu textu nerozumíte, nedoporučovala bych ho dávat do překladačů, může to být buď nějakými chybami a nebo, že by tím, že vám to ukáže úplný nesmysl? Věřte mi, že já to zkusila a nic moc z toho nevyšlo. ;D I like you and I very love blog.cz

On silně hloupý a já silně namachrovaná.

16. února 2011 v 20:59 | Slečna Duší Zaostalá
ON: ,,Si krásná .. :*''
JÁ: ,,ale zadaná :* muck''
ON: ,,sere mě to !''
JÁ: ,,mě ne, aspoň se mám jak vymluvit''
ON: ,,proč si na mě tak zlá?''
JÁ: ,,a proč ty na mě tak hodný?''
ON: ,,protože tě mám rád a mimochodem na něco jsem se tě ptal ..''
JÁ: ,,nejsem slepá a jsme ve svobodný zemi, takže ti nemám proč odpovídat ..''
ON: ,,ale já bych chtěl moc slyšet odpověď''
JÁ: ,,tak fajn, jsem na tebe zlá, protože tě nemám ráda''
ON: ,,to tak bolí :(''
JÁ: ,,a proč sem ti to asi nechtěla říkat?''
ON: ,,chci se tě dotýkat, ale nemůžu :'(''
JÁ: ,,je mi 13 let, jsi perverzní a nechutný a nikdy bych ti to nedovolila''
ON: ,,ani tě pohladit?''
JÁ: ,,a můžu ti dát facku?''
ON: ,,proč by jsi to dělala?''
JÁ: ,,aby ses probral !''
ON: ,,z toho že tě miluju?''
JÁ: ,,ne z toho, že se známe přes facebook a že můžu být klidně 80 letá oplzlá babka''
ON: ,,za nos by jsi mě TY nikdy netahala''
JÁ: ,,máš pravdu to je dost málo, já bych ti nafackovala''
ON ,,že by se mi postavil, co?''
JÁ: ,,mám chuť na vaječinu nedáš si?''
ON: ,,ty si tak milá :*''
JÁ: ,,a ty tak blbej :*''
ON: ,,buď na mě milejší ! miluju tě to snad jde pochopit ne?''
JÁ: ,,jediný co nechápu je, co nechápeš na větě "nech mě být a vypadni", že se ti postaví, to ještě pochopím přece jsem podle tebe krásná, ale nechápu jak mě můžeš milovat, hele nikdy jsem se k nikomu nechovala tak hnusně a on ke mě tak mile a to mě štve, i kdybych ti dala facku, napsala o tobě status jaký seš debil nepochopíš to a je ti úplně jedno ! Jediný 3 slova "di do prdele !" :) muck ... snad už mě nemiluješ"
ON: ,,láska nejde zvrátit za 1 minutu''
JÁ: ,,ano drahý, ale já už se o to pokouším nejméně hodinu''
ON: ,,jasně lásko, já to nepochopil''
JÁ: ,,jako všechno ostatní, viď?''
ON: ,,konečně si milejší :*''
JÁ: ,,já? Ne. To jen ty jsi z minuty na minutu blbější''
ON: ,,máš mě ráda?''
JÁ: ,,prosím nenáviď mě !"
ON: ,,to bych nemohl''
JÁ: ,,drahoušku ty můžeš všechno takže laskavě vypni ten facebook a běž si hledat holku nebo zůstaneš sám !"
ON: ,,bez tebe nemůžu nic. Si moje láska, moje hvězda a holka kterou miluju''
JÁ: ,,zapomněl si na holka která tě hluboce nesnáší''
ON: ,,ale miluje''
JÁ: ,,drahý kolik, že ti to je?''
ON: ,,17 let''
JÁ: ,,já pochybuju už nad tím jestli máš víc rozumu jak můj šestiletej pes''
ON: ,,asi budu muset jít''
JÁ: ,,přece nemůžeš poprvé za život prošvihnout večerníčka, tak se měj''
ON: ,,zítra se uvidímě !''
JÁ: ,,jestli mě nenecháš na pokoji, tak uvidíš možná tak kopačku před nosem''
ON: ,,cože ty se se mnou rozcházíš?''
JÁ: ,,rozešla bych se, kdybych s tebou vůbec chodila !''
ON: ,,nemohu bez tebe žít, to mi nedělej''
JÁ: ,,to co teď dělám je "TY, tvoje jméno, tvoje děsná profilovka směr → ignor" pápá''
ON: ,,ale ..."

chcete opravdu odebrat z přátel?

ANO !!

Tady máte příklad, že nejsem moc velká mrcha a proč? Psali jsme si dost dlouho a víte co? On se na mě ani jednou nenaštval a já přitom byla tak zlá, ale víte co, horší je, že si ze mě nedělal prdel, na hodinu potom si mě přidala holka, která říkala, že to samé dělal na ní a že s ním dokonce chodí do třídy, tomu se říká slabá vůle a žádný rozum, přeji ti Tomášku hodně štěstí do života a doufej, že příště narazíš na více zlou holku.

První z prvních.

16. února 2011 v 18:19 | Slečna Duší Zaostalá
© lady-nikys.blog.cz
Tuhle fotku jsem dala na facebook, ale po pár minutách jsem jí smazala, ne žádné kecy jakože jsem hnusná nebyly, ale byla bych za ně mnohem raději než za ty, že jsem EMO. Lidi víte co to je? Ne to není toxický odpad, ani člověk s ofinou, to je člověk, který je jednoduše citlivý a odlišný od těch všech, rád se směje, ale s jinou skupinou lidí, do společnosti nepatří protože má defakto svou společnost a já taková mám být? :D Věřte mi, že styl emo není jenom o řezání nebo krvi, ale o tom, že jsou jednoduše odlišní ... a tak to dávám sem, připadá vám můj úšklebek, zjev a moje hnědé vlasy jako sklon ke stylu emo? :D A děkuju za komentáře, mimochodem blbě upravená a k tomu ještě blbá kvalita, ale to je fuk.

I love the English no matter how far away they are.

16. února 2011 v 17:39 | - N
Diddy - Dirty Money - Coming Home ft. Stylar Grey

I got well, I have no problem and so I can go from calm to write an article.

Zdravím.

Dnes je krásný den, opět máme někteří prázdniny a tak jsem si řekla, že zde půjdu něco pozměnit. Víte předtím to zde bylo jako blog malé holčičky, ale to už nikoliv nebude. Začnu pozvolna vysvětlovat. Americké weby, jsou weby soustředěné na vás samotnou, píšete zde své pocity, sdílíte informace a dennodenně přidáváte článek pro svou potřebu, ano tak to zde chci mít i já. Jednoduše, jsem začala jiným vzhledem, ano někteří říkáte, že IN jsou uzké stránky, ale mě se zdá tohle z pohledu přidávání fotek a psaní dlouhých článků vhodnější. Další věc, která nebyla za zlé bylo "upravit" a aktualizovat menu. Přidala jsem kontakty a i když si mě budou přidávat neznámí lidé na facebooku, ignorovat je můžu vždy. Navíc jsem nově na Twitteru ve kterém už se vyznám, takže i tam si mě někteří blogaři mohou přidat. Ale také jsem pozměnila pár věcí a to, že jsem své menu uspůdobila dosti klidným způsobem, vysvětlováním, jiným textem, úpravou aby to působilo více čtenářsky. Dal by se tedy tento blog už považovat za autorský a officiální? Ne. K tomu mi musí ovšem pomoct někdo jiný a to oblíbené blogy aneb stálí návštěvníci. Takže kdo tam chce být ať jednoduše napíše. Ode dneška, totiž zavedu jiný vzhled a jinou vnitřní stavbu tohohle blogu. Články budou přibývat více, více novinek, věřte že i nějaké fotky (sem tam) a také nové rubriky, které v neposlední době zavelím do rozcetníků, které také udělám kompletně nové. Máte se tedy na co těšit.

Tak a protože je tento článek spíše informační nebudu to přerušovat. I když vás asi tento článek moc nenadchne, začnu přidávat články, i čistě anglicky, pod těmi, ale vždy bude i přeložení česky, takže kdo bude chtít, přečte si to česky a proč? Chci jít na školu, která je jazykově založená a navíc si mě na Twitteru přidávají jen angličané a i když na mě vybalí jen 2-3 slova je to děs, vůbec nevím zda odepíši slušně, ale dozvěděla jsem se, že jsou to zcela milí lidé, u nás typické "jak se máš?" je u nich nesmysl. První dojmy, jsou úžasné, když jsem se dnes připojila začala jsem si psát s nějakou angličankou Tessy, kterou Česko uchvátilo, zatím co my si říkáme "oni znají čr?" oni k nám ve skutečnosti chtějí jet. Říkala, že mě ráda poznává a že i když dělám malé chyby v anglickém jazyku jsem milá, věřte mi, že tohle kdyby na mě vyvalil Čech, začnu se smát a proč? Je to až tak vzdálené a netypické, že bych pusu asi nikdy nezavřela. I když jsou od nás na kilometry vzdálení, jsou jako my prostí lidé, jen s kapkou vychováním a navíc jsou děsně sympatičtí. Ta dívka mi něpochválila fotografii způsobem ,,slušinká ♥" ale opravdovým způsobem a to asi nějak takhle ,,Wow, you're very, very beautiful lady. I love this photo! And you're awfully nice to me Nicole.'' což v překladu znamená - "Páni, ty jsi moc, moc krásná slečna. Miluju tuhle fotku ! A ty na mě působíš děsně mile Nicole.'' zní to tak upřímněji a krásněji, věřte mi. Mimochodem zkrátila jsem si přezdívku, ale budu psát pořád pod Slečnou Duší Zaostalou aby vám to nepoplantalo hlavu.

Slečna Duší Zaostalá

Můj velký vzor ...

16. února 2011 v 14:49 | Slečna Duší Zaostalá
Tumblr_lejoiniox01qf3c5io1_400_large

Již od nepaměti jsem za svůj velký vzor považovala frontmentku skupiny Paramore - Hayley Williams. Nebyla to pro jedna z těch disney hvězdiček, co musí znít a vždy vypadat krásně, mít značkové věci, papínka co koupí téměř všechno a spoustu fanoušků, kteří udělají vše. Hayley je jedna z celebrit, kterých si neuvěřitelně cením, ne necením si jen jejího krásného hlasu nebo jejich rusovlasých vlasů, ale jí samotné. Hayley toho dosáhla moc až příliš moc. Moje láska k ní začala prvními písničkami, které jsem tehdy sledovala v Esu nebo na čt 1 v Medúze. Začátky s písněma jako Ignorance kdy jsem si vylévala zlost a pak Stmívání někteří to zbožňují ještě teď, ale já ho srdce nenávidím, píseň Decode se tím proslavila a upřímně ještě teď je jednou z nejposlouchanějších na mém mobilu.

Tumblr_lgob58asf61qepet1o1_500_large

Styl Hayley je podle mě skutečně krásný, gatě s motivem leoparda a k tomu obyčejné tričko? Tak asi takhle můžeme Hayley vidět na koncertu, Hayley chodí velmi krásně oblečená i na vzácné příležitosti, na takové předávání cen aj. Hayley, ale nedělá žádný problém předstoupit před davy fanoušků, jako obyčejná dívka, nenamalovaná, prostá, ale krásná. Hayley také řekla ,,pro každého, kdo někdy řekl, že jsi k ničemu ... nejste o nic lepší''. Hayley je umělkyně a zpěvačka, kterých není moc, je úžasná svým vzhledem, tím co dokázala, ale také tím, jak skvěle vychází se svou skupinou, i když je dokáže vést. Hayley je a vždy bude mým jediným vzorem, ať už co se módy týče, tak tím že se nebojí ukázat svou pravou tvář. Pod perexem najdete velkou spoustu fotografií a video.

Cats & Dogs

15. února 2011 v 15:19 | Slečna Duší Zaostalá
Katy B - Katy On A Mission

A máme tu již druhý článek do Obrazárny. Opět mi obrázky poskytovalo we♥it. Tentokrát ovšem na téma "Cats & Dogs" a tentokrát ovšem bez citátů, ale s tím co by si mohli myslet. Doporučuji se pohodlně usadit do své židličky nebo křesla, na plné pecky si pustit Katy B a prohlížet si to buď se čtením nebo bez něj. Budu ráda za každý krásný komentář. Mimochodem pod tímto článkem najdete anketu, tak by nebylo za zlé se zapojit a do komentářů mi napsat odpověď. Ze vším si dávám práci, takže celý obsah nekopírovat, jinak doplatíte, vaše Slečna Duší Zaostalá.

Tumblr_lfm4p1jmq21qb872wo1_400_large

,,Nezapomeň zase udělat loužičku !'' ,,Jasně seržante nezapomenu !''

Tumblr_lglilea8qr1qzjpeko1_500_large

,,Vstávej ospalče.'' ,,Trhni si packou ožralče.''

Sedět, ležet, nic nedělat, i to vás totálně vysaje.

14. února 2011 v 20:09 | Slečna Duší Zaostalá
Rihanna - Black Butterflies

Dobrý večer milí návštěvníci.

Dnes je opravdu zvláštní den a to tím, že pořádně nespím a jen koukám na Pretty Little Liars. Za jeden den jsem stihla 10 čtyriceti-minutových dílů, tedy všechny. Upřeně teď hledím do stěny a přemýšlím jak to asi dopadne. Ano je to zajímavé, ale dokázala jsem si za ten jeden den vytvořit k tomuto seriálu vztah a to opravdu kladný, víte dříve jsem koukávala na Upíři deníky, tehdy to byl takový trend a mě to opravdu bavilo a že jsem za 2 dny stihla 15 dílů o něčem bude, ale pak? Z ničeho nic jsem to na patnástce založila a dál se nedostala a teď? Už pořádně ani nevím o čem to je a vůbec mě to kupodivu nezájímá, ale tohle Malé krásné lhářky? To je o normálních holkách, to je kupodivu normální, má to děj, není to zapletené do sebe, ano časem si opravdu lámete hlavu a přemýšlíte kdo to mohl udělat, ale snáze to za pár minut pochopíte a pak se radujete a chcete mermomoci vidět další díl a když nemůžete? Přemýšlíte o tom jak to bude dál, ano v takovém tranzu jsem celý dnešní den byla.

Tak a teď aby to tady nebylo jako povídka do větru, tak řeknu, že když jsou ty prázdniny, nezapomněla jsem ani na blog. Před chvíli jsem přidala článek o návštěvnosti, tam budu zapisovat téměř každý den, ale ne abych se pochlubila a dám tu jen ty vydařené dny, ale abychom viděli tu stupnici, když tu budu a když ne. Takže to neberte jako vychloubání, ani jako že jsem skrblík, ale jako takovou pomůcku a přehled. Mimochodem plánuji nový článek, který se vám sice nemusí líbit, ale budiž a děkuji za komentáře k článku, kde bylo mnoho obrázku a textu, věděla jsem že se vám bude líbit, dkyž vyložím obrázkya pár vět a vy budete moc napsat "pěkné obrázky" bez ohledu na to, o čem jsou, ale? Potěšilo mě to a navíc některé pochvaly byly až nad míru krásné. Jinak jsem dnes také uklízela si nemyslete, že tu jen sedím a nic nedělám, ale tak jen jsem neseděla, celý den jsem prakticky proležela a proto mě bolí celé tělo. No a co jsem uklízela? Přesněji se vytírala několik pokojů a teď voním jako naše podlaha, ale tak koho to zajímá, viďme? Tak jo jinak na komentáře, v nasledujícím čase odpovím a ještě si tu s vámi nějakou tu hodinku pobydu. To je vše krásný zbytek, krásného dne.

Slečna Duší Zaostalá rofl.gif image by Salisko

NÁVŠTĚVNOST

14. února 2011 v 19:49 | Slečna Duší Zaostalá

NÁVŠTĚVNOST

ú n o r

13. února zde přišlo 106 lidí.
14. února zde přišlo 68 lidí.

Já + Ty = My ♥

13. února 2011 v 20:19 | Slečna Duší Zaostalá
Paramore - Brick By Boring Brick

A je tu první článek do obrazárny, tentokrát na téma "Já a ty". Všechny obrázky jsem pečlivě vybírala na we♥it pod všechny obrázky jsem za pomocí melodie, co mi hraje ve slucházcích napsala citát. Ten citát je z mého srdce, z mého svědomí a je vymyšlen mnou, a proto není za každou cenu perfektní a není tvůj, proto ho jen komentuj, ale nekopíruj, děkuji Slečna Duší Zaostalá. Budu ráda za každý komentář.

Tumblr_lgkitagzbb1qeudt8o1_500_large

Proč jim nadělil bůh křídla aby spolu létali v oblacích a mě nechal trčet na zemi?

Tumblr_les1z7ew651qazm1go1_500_large

I když je pohodlná, i když je krásná, krásnější a pohodlnější by byla s partnerem.

I ten nejmenší květ, dokáže vyrobit svět.

13. února 2011 v 17:09 | Slečna Duší Zaostalá
Aggro Santos feat. Kimberley Walsh - Like U Like

Zamilovanost pochází z nenávisti, a proto krátkou dobu milujeme, ale dokážeme celý život nenávidět.

Jsem úplný snílek, jednu dobu bdím, druhou sním. Vyžeňte mi z hlavy několik lidí a budu uvažovat jen a pouze nad blogem. Víte, kdo mě na blogu poznal až dnes, ani neví že jsem děsně citově a náladově založený člověk. Jednu dobu bych dotyčnou osobu nafackovala a podruhé bych kvůli ní dokázala celé dny probrečet, ale nikdy bych jí nedokázala závidět nebo jí nenávidět. Moje náladovost je jako kolovrátek, jednou jsem na vrcholku (kde bývám míně) a podruhé spadnu až na dno a je mi to úplně jedno, ale to je moje citace, taková nejsem vždy, jinak jsem také dosti veselý a umíněný člověk, věřte mi, že to všechno co dokážu vymyslet za den, si dokáži i vypotit.

Dnes je, ale krásný den, i když počasí tady u nás na vesničce je silně nepředvídatelné a jednu dobu to chce sluneční brýle a podruhé deštník mám se dobře. Dnes jsem strávila den především na blogu buď je to tím, že se mi tu opravdu líbí nebo tím, že proti blogu nemám nic a jsou tu opravdu milí občané. Opravdu se omlouvám, za některé zmatky jako to, že rekonstrukce není hotova, ale nechce se mi to vše dělat dnes, protože, prostě nechce a zabralo by to moc času a to si raději budu psát s vámi. Opět poslouchám Paramore, ale opět jinou píseň a právě teď tam hraje ,,Para-paparapápara'' opravdu těžké napsat. Miluju je. To je asi vše, jen jsem chtěla napsat aspoń větu a vyšly s toho dva odstavce.

Slečna Duší Zaostalá tongue-1.gif image by Salisko

Prává příležitost vrátit to vše do starých kolejí.

13. února 2011 v 15:40 | Slečna Duší Zaostalá
Paramore - Careful

Ahojte drahouškové.

Ano, slyšíte, vydíte dobře jsem zpět. Po dlouhém dumání a přestavbě, jsem zpět (zní to krásně). Tento blog je tu už nějaký rok, přesněji od roku 2009 a měsíc tuším Srpen? Ano, myslím, že ano. Když jsem tak procházela staré články, probudilo se mi mé dřímající srdce. I když jsem měla dosti ráda dvojté vé a smajlíky, byla jsem to já, měla spoustu affs, milovala blog a psala článek o tom jak mi narostla návštěvnost a radovala jsem se a teď? Takovej cestovatel se ze mne stal, ale ne nezahodím tento blog i kdyby co bylo, a proto pokračuji a vydám se na dlouhou cestu, plnou překážek. Je k neuvěření, že právě já jsem byla jedna z těch lidí, co vyhazovali affs, psali pusinky na každém rohu a bez 70 lidí za den se neobešli. To zní tak vtipně. Teď je to, ale krapet jinak, vyrostla jsem je ze mě slečna a i přestože jsem bez tohoto blogu chvíli vydržela ta chvíle nebyla moc příjemná. A až příliš se za tu dobu změnilo, třeba to že mám kluka, je to k neuvěření, ale ano a nebo, že by to, že jsem konečně trochu zmoudřila a dostala pořádnou dávku drzosti a přátel? Ano, to ke mě také patří.

Dnes jsem tu na blogu již od ranních hodin, aby jste měli představu, udělala jsem si layout a zrekonstruovala celé menu a k tomu stihla přečíst půlku historie a pořádně se u toho zasmála. Co bych pro tento blog neudělala, viďte? Jinak se mám dobře, poslouchám Paramore (aneb má oblíbená skupina) ta jejich nová písnička Careful je úžasná ! Líbí se mi, ze všech nejvíc, jsem do ní jednoduše zamilovaná. Je neděle, jindy bych seděla nad učebnici, ale dnes se raduji, že tak je, jelikož zítra nejdu do školy a budu samotná doma a to bude super ! Miluju prázdniny, tento týden bude, ale opravdu za něco stát a tak mi tento blog neuškodí. Dnes toho ještě spoustu stihnu, třeba například napsat všem skvělým lidem, děsně to bolí, ale o valnou většinu jsem se připravila, ach jo. Tak jo to bude asi zřejmě vše, mějte se krásně a pokud ještě někdo obědváte tak dobrou chuť.

Slečna Duší Zaostalá tongue-1.gif image by Salisko