Leden 2011

,,Optimistický konec !'' aneb to není jeden z článků kdy jsem vyčerpaná.

11. ledna 2011 v 20:59 | Slečna Duší Zaostalá
        Pláč na zlomené srdce nestačí. Ano, věta, které na sobě nemá ani špětku lži. Na blogu jsem neaktivní, nevysedávám tu každou minutu a pomalu se choulím do kouta před tím něco napsat. Ano, psaní je jedna z věcí, které jsem dělávala s úsměvem a mervou, která se tu na blogu nenaskytne ani v 5 lidech dohromady, ale teď? Ne. Psaní je pro mě velkou dávnou odvahy a něčím co nikdy nebylo. A proč? Díky jedné nemilosrdné osobě, psala bych jako ta drsňačka z reality co oplývá slovy "mazec" a "lol" ale ne, nechci tento blog ničit více než poničený je. Když poznáte někoho z blogu, zná vás jako tu Slečnu Duší Zaostalou a ne jako tu Nikolu, ale strpí vás tak či tak, protože vás poznal jako nikdo jiný, kdež to lidé s reality? Když se řekne mé jméno, nevybaví si ten růžovoučký milý layoutek, ale tu trapnou holku s osmičky, která být jiná prostě nemůže, ano realita dvě šance nenabizí, jednou takoví jsme a takoví také zůstaneme. Blog už není hnízdečko, posvátné místečko nebo něco úžasného, blog už je blog a to co před tím obrovský vztahem byl, ten vztah se ale přetrhl v pase, zhroutil se jak Eifelovka a zůstaly jen hromady kovů, prach a špína. Děkuji, za to jací jste byli a možná budete, ale obávám se říct tomu tady ne. Možný návrat možná očekávejte, ale tady nikoliv.

         A teď k tomu co se stalo/událo. Jedna večerní chvilka, mě stála koníček. Má dobrá kamarádka (tehdy teď už nikoli) se nudila a její psaní všemi deseti, bylo ze značnými chybami, oči se jí moužily a ona se mě zeptala na jediné "co blog?" tázala se mě přimo, ale já? Já nedokázala odpovědět, ani slůvko "nic", nakonec jsem se dokopala ke slovu "fajn". Tu a tam potkávám lidi z reality, co o blogu ví jako takovém, ale název, nikdy neslyšeli, ale tahle kamarádka toho nenechala a začala mi číst (přepisovala) některé pasáže mých podle ní "trapných" článků. Em ... snášela jsem to až do kapky, kdy mě nazvala "osamocenou chudinkou". A proč? Deníčky si píší jen lidi, kteří nemají vlastní přátelé v realitě a snaží se je nahradit. Tak to bacha ! Kdybych neměla žádné přátelé, běžela bych, přeskočila prudký most a pár si jich našla a neseděla tady, jenže sedím tu za podmínkou, že vím, že ani lidé tady ani ti venku (použiji tohle neformální slovo) neutečou. Ale ona? Ona mě bere hold jen jako chudinečku co kecá bláboly a nesmůže se na nic jiného než článeček o mamince a tatínkovi, tak je mám prokrysta ráda, miluju je a budu, tahle osoba, toho ale stále nenechala, její narážky, že jsem trapná překračovaly mez a poté slova, která jsem opravdu ještě nikdy neslyšela a přestože byla nadávkou rozesmála mě. Když jsem odešla ze sociální stránky fcb. Uzavřela jsem svou mysl a nikoho nepustila tam ani ven. Pláč? Ustal a ani nebyl, nač plakat, když ten jeden člověk za ticíce lidí nestojí, říkala jsem si svou optimistockou povahou.

        Vše se, ale vyřešilo, když mi napsala, že se omlouvá a že se "nudila", já když se nudím, otevřu učebnici, zaspívám si nebo jím, ale psát dobrým lidem (nejsem na nikoho zlá, takže se budu nazývat dobračkou), že jsou trapní a znechucovat jim jednu věc po druhé? To by mě nenapadlo, ani kdyby už nebylo jiné východisko a v lednici nebylo nic. Opravdu mě zklamala, věřit jí? Ne. Když se omluvila, měla jsem pořád zatemněnou mysl a slovo "promiň" pro mě bylo urážkou, udělala, udělala a nevyhrabe se z toho, na mě totiž jako v počítači není tlačítko delete. A tak jsem jí až do morky kostí vynadala, jako malé načepířené slepici, kterou od té chvíle je. Její vymlouvání na únavu, nebylo trapné, ale ubohé, tak jako dle ní já. A tak jsem blog odhodila a vrátila sem se až teď. Slíbila mi, že mě nechá napokoji, ale i tak po omluvách mám chuť jí dát pětadvacet nebo jí dát z každé strany jednu ať se probere. A její, já byla taková a maková a neuvědomovala jsem si to, je pro mě vyloučené. Takže končím, je to tak i když jsem měla tucet přecevzetí a kecy jako "budu tu s vámi i ve stáří" končím, nemám náladu psát pro někoho kdo to netoleruje a jsem pro něj "kráva" (ne-li hůř). Takže drazí konec, možná stěhování, možná nic. Nevím, ale každopádně, kdo chce fcb ať napíše a kdo icq ať taky napíše. A myslela jsem si, že je konec dramatičtější, ale ne on je to začátek něčeho nového a dokonalý pocit, že se zrodí něco úspějšnějšího.

Vyrízená !! :/

3. ledna 2011 v 20:01 | Slečna Duší Zaostalá
Krásný dobrý večer, milí návštěvníci. Teď jsem přijela ze školy, jsem unavená a nic se mi tu nechce dělat. To je opravdu děs, přijedu musím se učit a na nic jiného čas nezbývá, takže se naložím do vany, udělám si úkoly a půjdu spát a nějaký blog mě rozhází. Tady to vyřídím příště :) Tak jo to je vše ahoj !

=D končím zcela zdrcená..

2. ledna 2011 v 20:01 | Slečna Duší Zaostalá
KONČÍM ... jsem úplně vyčerpaná, bolí mě oči a nic nemám a to je zítra škola. Ach jo, nechce se mi tam. Jinak udělala jsem všechny rozcestníky nové, s novým doufám že neokoukaným nápadem a ještě tu mám 2 nový články, profil (hodně podrobný) a Jak reaguji na ... ten je spíše pro ty, kteří nechápou neví a jednoduše, pro ty hloupější. No a zítry mám kroužek, takže tady asi nebudu a pozítří? To promažu články (za poslední dva měsíce asi) a mám v plánu založit nové rubriky a pár jich nahradit (udělám nový koš aj.) no a pak je tu poslední věc, mám v plánu dělat speciální články, zase nový nápad, ale zo zrealizuji za tento týden, takže se můžete nechat překvapit. To je vše.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Jsou tu nějaké novinky tak se koukněte, počtěte si a zamyslete se nad nima, ale prosím,prosím počkejte na mě, já vím, že je děsný pokles návštěvnosti, ale buď nejde nebo něbo mi do toho něco vleze a navíc neodpovídám na komentáře (poslední dva články je to eror) tak jo ahoj.

Jak reaguji na tuto lidskou debilitu ...

2. ledna 2011 v 19:34 | Slečna Duší Zaostalá
!! Návštěvník tohoto blogu by měl vědět pár informací, jste povini si tohle přečíst !!

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Jak reaguji na reklamy:

Reklamy, pro některé vstupenka za lepší návštěvností a pro některé naprostá hloupost, já je beru, ale podstatně jinak. Když mám na blogu všude rozvěšeno ,,reklamy piš sem'' jako naschvál je tam psát prostě nebudete, takže to nevedu vůbec. Mě osobně reklamy nevadí, ale když mi někdo napíše ,,čau, mohla by si hlasnout tady .adresa.'' tak to opravdu netoleruji, ale když napíšete třeba ,,strašně moc tě prosím hlásla by jsi mi tady .adresa.'' to už je o něčem jiném. A teď kontrolní otázka v čem se lišily tyto dva příklady? Mnoho z vás by dumalo, ale pouhým slovem "prosím", takže jak něco chceš slušně požádej nebo vypadni !

Jak reaguji na negativní komentáře:

Zcela kladně. Dříve jsem vybouchla, že vám to hlava nebrala, ale díky vám se dostanu na výslunní a tam jsi budu jen pískat a čekat, až mi někdo poleze do zadnice. Píšeš mi negativní komentář a jsi, jak jen je to slovo, blázen, srab, debil, jéjda ne anonym ! Tak to je hold tvůj problém zlatíčko, že se za sebe stydíš a že mi chceš ublížit, podle mě je to takové (uvádím příklad z reálného života) jsem malé dítě a ve školce si hraji s kamarádkou a seberu jí pastelku a řeknu jí, že to udělal, ten a ten, ale ta kamarádka odpoví, nekecej ty máš prsty od černé a ne on. Jednoduše, snažíš se mi ublížit, hodíš to na někoho jiného a stejně mám tvoji IP adresu, tak nekecej !

Jak reaguji na ty co nepochopili:

Ano, ano vždy se někdo najde, aby se nenašel museli by jsme psát jako děti, ba ne ani tak by dotyčný nepochopil, někdy něco napíšu a každý hned ,,co?'' a ,,co to znamená já jsem úplně vedle!'' a další otázky typu, no jsem blbý tak nemohla by jsi mi to vysvětlit. Ne, nemohla i když bych chtěla, nevysvětlila bych ti to, ano párkát jsem se o to pokoušela, ale to je samé ,,ale já to pořád nechápu!'' a pak to zajde do stádia, a teď nechápu ani slovo, a proto začnu nervit a pak vám milí zlatí nepomůže si to ani napsat na čelo.

Jak reaguji na do mýšlivce:

Dám příklad pro "vysvětlení" řeknu tři slova ,,jedle, smrk a modřín'' a vy si to přeberete po svém a napíšete mi komentář ,,jo já taky viděla venku jedli, modřín a smrk, byly krásně zelené a obsypané sněhem'' chápete takový komentář? Já mluvím o tom avy začnete mluvit o něčem úplně jiném. Jo, stává se to tu pořád, neřeknu, kdyby jste to napsali za sebe, ale vy ještě napíšete něco co není možné, takže je to bílé a krásně zelené? Proberte se lidi ! To mi hlava v životě nevezme, já můžu mluvit o malování (programu v počítači) a vy řeknete, že jste před dvěmi roky viděl gorilu. A teď otázka, měla něco gorila a malování společného? Ne. Takže s takovýma komentáře, děte do pr...háje. Protože to bych musela odpovídat, opravdu rázně.

Jak reaguji na vychtralce: 

Jsem na blogu a píšu si s pěti slečnami, napíšu článek o filmu Čarodějův učeň a čtyři slečny napíší buď komentář, že to viděly, slyšely o tom, nebo že se na to podívají když to doporučuji. No a ta poslední? Ta mi řekne ,,jo já jsem ten film viděla to je o tom ... já už si k sakru nevzpomínám o tom čarodějovém učňovi'' to zůstanu hledět, vykulím oči a mám sto chutí se zeptat na podrobnosti abych se více zasmála, tady je snad jasné, že to dotyčná neviděla a jen si přečetla název, uvidím knížku ,,O domýšlivém chlapci'' a řeknu jo to je o tom domýšlivém chlapcovi a ono to může být třeba o okurce. Bože, můj. No tak si s ní začnu psát a začnu do ní drbat, a ona? ,,A to je jak tam ten .....'' a já ,,Ne to není o tom'' ona ,,a jak tam ten je a ......'' já ,,to tam, ale vůbec nebylo'' ona ,,aha tak já jsem si to asi s něčím spletla'', chytrá slečna která by se chtěla přizpůsobit, by si alespoň název zadala do seznamu, ale ne vy budete rozumovat a já se můžu před monitorem počůrat. =D

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

To je vše..

PROFIL

2. ledna 2011 v 19:04 | Slečna Duší Zaostalá
otazník ©lady-nikys.blog.cz
Jméno: Nikola
Příjmení: ------ová
Datum narození: 3.8.1997
Věk: 13 let
Barva vlasů: Hnědá s blond melírem
Barva očí: zelená
Váha: 45-55 kg
Výška: 150-160 cm
Jméno matky: -e---a
Jméno otce: -ib--
Sourozenec: jeden
Oblíbený film: Street dance 3D, Step up 3D, Čarodějůb učeň, Disturbia, Salt, Transformers 1, Transformers 2, Ať žijí rytíři !, Holky v balíku, Moderní popelka 2, Kouzla králů aj.
Oblíbená barva: zelená, žlutá, růžová (udělám radost)
Oblíbený herec: Danny Mesároš, Shia LaBeouf, Jay Baruchel
Oblíbená herečka: Angelina Jolie, Teresa Palmer, Tereza Voříšková, Selena Gomez, Megan Fox
Oblíbený zpěvák: Flo Rida, Taio Cruz, Tinnie Tempah, B.o.B., Xindl X, Akon, One Republic
Oblíbená zpěvačka: Katty Pery, Selena Gomez, Rihanna, Natalia Kills, Alesha Dixon
Oblíbená skupina: Black Eyed Peas
Oblíbený jazyk: Anglický, francouzská, slovenský, český, ruský (miluju ruštinu)
Oblíbený školní předmět: zeměpis, informatika, angličtina, čeština
Oblíbené místo: pokoj, zahrada, bazén
Oblíbené zvíře: pes, kočka, kůň
Oblíbený člověk: máma, táta, sestra a další ...
Neoblíbený člověk: žádný, jednoduše a prostě nejsem ten typ, který odsuzuje nějakého člověka nebo ho nesnáší, ano, ano nejraději bych jednomu učiteli vyškrábala oči a jedné holce vyhryzla ústa, ale? Nikdy bych je nedokázala nenávidět.
Neoblíbený školní předmět: tělocvik, přírodopis, němčina, matika a fyzika
Neoblíbená barva: růžová !
Neoblíbené zvíře: hmyz (jakýkkoliv), hadi, pavouci
Neoblíbené místo: škola, školní "veřejné" záchody
Ráda dělám: spím, nakupuju, jsem na notebooku, bloguju, uklízím, cvičím, jezdím na bruslích aj.
Nerada dělám: domácí úkoly, obnovu (= jednou za pár dní se opravnu obnovím, namažu se celá krémem, oholím si nohy, umyju se, udělám si masku na vlasy a obličej a zkrátka další a další věci), otravuju, nadávám, stresuju se aj.

AUTORKA BLOGU

2. ledna 2011 v 17:57 | Slečna Duší Zaostalá
© lady-nikys.blog.cz

MAJITELKA

  r u b r i k y

Návrhářník ... zde najdeš vše co se nedá nikam zařadit, od malého deníčku, po různé hlouposti.

Dějství dne ... tzv. shrnutí celého dne, aneb delší deníček, no spíše deník.

Fotografie ... zde najdete, ať fotografie mě (majitelky), tak fotografie přírody nebo jiné.

Úžasnosti ... písně, celebrity, texty, blogaři, zkrátka vše co mi příjde úžasné.

K zamyšlení ... dlouhé odstavce přes celou článku, které pojednávají o dnešní době a o tom jak by jsme se měli chovat a čelit určitým věcem.

Obrazárna ... zde najdete velkou spoustu fotografií z internetu a k nim krátké komentáře (většinou citáty).

♫ Malířské a grafické studio ... když vytvářím, jak už přes grafické programy, tak přes ruku.

♪ Básně a příběhy ... poeta aneb básník, i to se ze mne na určitý okamžik může stát, nejlepší ale bude když posoudíte sami. 

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

t e x t . o . m ě

Je to asi 13 let, co se v malé, pro vás neznámé vesničce narodila holčička se jménem "Nikola". Měla krásné dětství a rodiče jí vychovávali ke slušnosti, narodila se jako cvalík, ale to na ní již v roce 2011 nejde poznat, má různě barevné oči, ale často se jí zbarví právě do zelena, když byla maličká měla blonďaté vlásky, ty si ale svými sny zničila, dnes je má středně dlouhé hnědé barvy s blonďatým melírem. I přesto, že je vzrůstově malá, má mozek mnohdy větší jak dvoumetrová ženská. Dostala spoustu schopností a mezi ně patří i schopnost čelit. Je sportovního typu, ráda si zaběhá, zajezdí na kolečkových bruslích a mnohdy zatančí při hlasité hudbě. Ráda napíše článek, vymyslí báseň a to i přes to, že má v psaní sklony k buranství. Je praštěná, není krásná, není vždy příjemná, ale za to ví, že je svá a umí se k ostatním chovat. Tak to je ona "Nikola" autorka tohoto neobyčejného blogu a dcera dvou úžaných lidí a sestra jedné užasné dívky.

BLOG

2. ledna 2011 v 17:23 | Slečna Duší Zaostalá
© lady-nikys.blog.cz

BLOG

  r u b r i k y

Návštěvnost ... zde najdete propracovaný přehled o tom, kolik lidí tu v který den bylo. Doufám, že to nebudete brát, jakože se vychloubám, je to pouze pro srovnání. A děkuju vám, alespoň za nějakou návštěvnost.

Šatní skříň ... přehled všech layoutů, které tu byly (začínaje 19.2.), doufám, že budete komentovat mé předešlé layouty a děkuju za chválu již teď.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Neobyčejný a originální blog lady-nikys vznikl v roce 2009, kdy se tehdy v kalendáří objevil pro některé datum jako jiný a pro mě datum zcela posvátný "28.srpna". Jedna obyčejná, malá tehdy dvanáctiletá holka si usedla k počítači a založila blog, blog který nikde nebyl, blog z neoriginálním názvem a blog jako každý jiný, ale přece jen pro ní o něco krásnější, měla blogové přátelé, měla blogovou rodinu a vše nač si mohla přát, jediné co nikdy neměla a po čem neprahla 24 hodin, byla návštěvnost a sláva, raději být šedá myška s rozumem, než-li slavná slečna sobě nevědoma, kdo je tu pro ni a kdo je pro návštěvnost. I přestože, že teď autorku Nikolu někdo nebere v úvahu, jiní ji hodí do smětiště a pro některé je jen malá "pipinka" má to tu ráda a nehodlá skončit. Nemá affs má stálé návštěvníky, nemá kouzelnou, posvátnou, modrou věcičku, má jen obyčejný toplist a také nemá hlavu s názory druhých lidí, má hlavu danou do pořádku, která má své názory. Nechť tě to tu baví, nechť tu máš ze všeho radost a nechť to tu nepomlouváš s láskou hodná, ale zranitelná Slečna Duší Zaostalá.

Stálí návštěvníci - Oblíbené blogy

1. ledna 2011 v 21:29 | Slečna Duší Zaostalá

STÁLÍ NÁVŠTĚVNÍCI 

 n a . v á s . s i . p o č k á m .

4. NicoŁ*  
5. Cean
8. the.lizz  

v y . u ž . j s t e .

10. Neely - úžasný blog, úžasná Rihanna a o to lepší majitelka !
11. Ashley - tuhle slečnu jsem teď poznala a musím říct, že i tak mi připadá oravdu skvěle, má úžasný blog o Justinovi (které ho mám ráda) a k tomu je úžasná i sama o sobě.
12. Katy - tahle slečna je opravdové zlatíčko, chodí jsem, píše překrásné komentáře a je úžasná, snad ví, že tak to mám i já !
13. °AnDy - taky jeden z pokladů, blog JB a navíc děsně milá slečna !
14. J. - s tebou se znám déle a nelituju toho, jsi úžasná navenek i uvnitř, dokážeš mě podpořit, rezesmát a vždy pro mě budeš JoJo :)