Prosinec 2010

Dostala jsem něco, co mě ohromně potěšilo.

30. prosince 2010 v 23:09 | Slečna Duší Zaostalá
Vždy opravdu vždy, když jsem chtěla fotečku tak mi řekli ,,jo žádný problém vyfotím ti jí'' a pak zkutek utek a vykašlali se na mě, však co? Já si zvyknu, já to překousnu, já to nepotřebuji. Tentokrát mi, ale jedna slečna, kteoru ani pořádně neznám vyfotila fotku na ruce je napsáno "Pro Nikolku", což mě děsně těší a no nevypadá to skoro jako kusovka? 

Takže všichni co jsou online a právě si tohle čtou ať bez přemýšlení zajdou na tento blog - diaries-about.blog.cz. A napíší tam co nejkrasnější komentář, zkrátka něco co by potěšilo každého, protože já už sem jí to vesměs napsala a všechno je to pravda. Ještě jednou děkuji moc, tak to je pro dnešek poslední článek ahoj. Oddělovače by BoniTka<3.

Nějaká otázka? Tady máš prostor. Ptej se.

30. prosince 2010 v 21:49 | Slečna Duší Zaostalá
Tak a je tu nový článek, zřejmě každý už někde na nějakém blogu viděl, typ článků, kde napíšete nějakou otázku a já zodpovím. Tentokrát to bude, ale jinak. Budete dávat otázky (množství je na vás) a já budu odpovídat ke mě do komentářů. (aby jste nemuseli čekat na jiný článek a odpovědi si mohli přečíst i ostatní) Otázky pište na libovolné téma (např. škola, blog, grafika, osobní atd.), zkrátka co vás jen napadne, budu se snažit odpovídat co nejlépe což znamená, že nebudu odpovídat stylem "Jo. Ne" trochu se budu snažit otázku rozvést.

Img_4164_large
Pro lepší přehlednost bude psát otázku jedním typem (najdeš na závěr článku) a proč? Někdo se ptá i v normální konverzaci, tak aby se to příliš nepletlo a pořád se můžete zapisovat ve spodním článku. Takže pište mi otázky tímto typem:

,,Jakákkoliv otázka co tě napadne?''(napiš za to svou přezdívku)

Chceš být Stálým Návštěvníkem?

30. prosince 2010 v 20:59 | Slečna Duší Zaostalá

Stálí Návštěvníci

|| www.lovehouse.blog.cz" alt="[°BoniTa_Nymfa°] || www.lovehouse.blog.cz"]

Stálým návštěvníkem může být každý ať blog zaměřený na celebritu, ta blog autorský nebo blog, který se mi líbit nebude. Stálý návštěvník mě jak už to vyplývá z názvu stálé navštěvuje, to znamená, že za mnou na blog nepřijde jednou za rok. Blogy nepřidávám hned, pouze po zvážení. Do seznamu přidávám i luxusní blogy, které jsem si oblíbila. Tak a teď pár pravidel:

• Tvůj blog by měl být poctivý, takže žádný blog ve stylu
 ,,skopíruju co zmůžu a nepřiznám se, ha''.

• Dále pak by jsi mě měl navštěvovat, jednou týdně, 8x
týdně mě je to fuk, hlavně za mnou někdy přijď, prosím !

• Buď milý, upřímný, ale ne zlý ! A to myslím sakra vážně,
 co je horší než neupravený blog je neupravené chování,
 jak se budeš chovat ty, podle toho se budu chovat já,
 nejsem "pinda, pitka, kráva ani debil".

• Nesnaž se zvětšit návštěvcnost tímto ,,já mám málo návštěvníků,
 navštěvuju tvůj blog a oblíbila jsem si tě, seš super neudělala
 by jsi mi reklamu? Děkuji.'' víš co? Ne. Budu taková jako ty ,,tak moc
 jsem si tě neoblíbila a nelíbí se mi tvůj blog, můžeš s takovouhle
vypadnout? Děkuji''.

|| www.lovehouse.blog.cz" alt="[°BoniTa_Nymfa°] || www.lovehouse.blog.cz"]

Chci/nechci být Stálým návštěvníkem, i přes tyto podmínky/překážky.
Chci/nechci se s tebou bavit ať jsi jakkoliv stará/malá.
Chci/nechci mít neustálou jistotu, že mě máš ráda.
Budu se bavit, budu hodná a nebudu dělat problémy. Ano/ne.
Chci aby jsi mě snášela takovou jakou jsem a řekla mi co ti vadí. Ano/ne.
Řeknu ti/neřeknu ti jaký problém s tvým blogem mám jestliže bude/když už je.
A teď doplň jsi ____________.

|| www.lovehouse.blog.cz" alt="[°BoniTa_Nymfa°] || www.lovehouse.blog.cz"]

Vyber z možností např. Nechci být Stálým návštěvníkem, i přes tyto překážky. A na "____" dopň příslušný text. Děkuji za každé zapsání zápis tu bude po celý měsíc Leden.
Oddělovače: BoniTka<3Mám píli, mám čas, tak se na to vrhnu.

30. prosince 2010 v 19:39 | Slečna Duší Zaostalá
Zdravím, dnes jsem měla čas a píli, zde něco udělat. Tímto článkem, bych ale chtěla podotknout, především pár změn. Tak za prvé nebudu si už od nikoho objednávat layouty (Ceanko promiň), vím že jsem usoudila pozdě, ale já nevím jsem náročná, sedíte u počítače aby jste "mě" nenasytné udělali layout, dle představ, to se ale nikomu nemůže splnit a když ano, čert to vem, nějak se to pokazí. Nemám náladu stepovat a čekat až mi pošlete odkaz a já buď budu muset předstírat, že se mi to líbí nebo vám hned posílat "heslo". Připomínám je to osobní údaj a tak mě to nějakým důvodem ničí, když ho jen tak rozhazuji. Dále pak menu, udělala jsem dost výrazné změny, ano boxy mi svědčí více, takže layout od the.lizz zde bude opravdu dlouho. Líbí se mi rozlišení, barvy i herečka, která hraje ve filmu, který mám chuť zhlédnout a jednoduše, vybírat si sama a nastavovat si sama, je o něčem jiném. Všechno si udělám a nikomu nemusím děkovat, můžu být na sebe pouze pyšná a to jsem, myslela jsem si, že tento layout nezvládnu nastavit. Ale the.lizz dělá návody jako pro prvňáčky, takže jsem to zvládla. A dále pak udělám "rozcestníky" a ještě dnes přidám článek, kde se budete zapisovat pokud budete chtít být Stálí návštěvníci. Za chvíli nám začne škola a já to musím mít vše perfektní a pak honem, honem nemít s ničím práci. Takže dnes budu přidávat a měnit o sto šest, ať se s ním pak nedělám tři neděle.
|| www.lovehouse.blog.cz" alt="[°BoniTa_Nymfa°] || www.lovehouse.blog.cz"]
Tumblr_le8yqocdiu1qdy9g9o1_500_large
|| www.lovehouse.blog.cz" alt="[°BoniTa_Nymfa°] || www.lovehouse.blog.cz"]
No dnes jsem byla u strýce, měla jsem sebou notebook, ale raději jsem se dívala na filmy. Nebyla zas až taková nuda, ale pít s nima se mi fakt nechtělo. Pořád se bavili o něčem, kde jsem byla absolutně vedle a nevěděla o co jde. Pak když jsme ve čtyři přijeli domů, tak jsem si zapla film Salt a dodívala se na něj. Já mám ráda velkou spoustu filmů, ale tohle mi jak se tak říká strhlo bradu, on to nebyl film, všechno dobře dopadne, nic se nikde nestane, byl to pravý opak, mrtvol bylo dosti, ale já měla pořád hodně zlosti. Já se vždy od začátku stavím na jednu stranu a tam sakra zůstanu, a tak to bylo i tady agentka Saltová měla v sobě více sebevědomí a zlosti, a tak jsem jí brala jako řádnou hrdinku a byla jsem ráda, že jí hrala Angelina Jolie, ona je úžasná, měla jsem období, kdy byla pro mě tou nejúžasnější. Takový Tom Raider nebo Pan a paní Smithovi, to byla klasika, to pro mě bylo posvátné a tak je to doposud, ne že je nesmírně sexy, ale ona je nesmírně úžasná a klaním se před ní samotnou, tolik dětí, tak skvělá postava a k tomu dokonalé rysy. Opět mě strhla na její stranu a tak teď můžu říct "nejúžasnější film a ta nejlepší a nejdokonalejší herečka". No a pak jsem sedla k blogu a upravovala, takže teď končím článek, jdu si pro jídlo a budu pokračovat. Ahoj.
|| www.lovehouse.blog.cz" alt="[°BoniTa_Nymfa°] || www.lovehouse.blog.cz"]
5278149755_e1aaf17544_z_large
|| www.lovehouse.blog.cz" alt="[°BoniTa_Nymfa°] || www.lovehouse.blog.cz"]
obrázky - weheartit.com
oddělovače - BoniTka<3

Mé černé chvilky byly a už nebudou.

29. prosince 2010 v 22:49 | Slečna Duší Zaostalá
Je večer, všichni z našeho domu už spí, včetně mého pejska. Ale já si usedla k blogu s  domněnkou jsem něco napsat. Mé články si nečte příliš moc lídí, ale komentáře jsou při nejmenším skvělé, líbí se mi, jsem spokojená a mám to zde ráda. Ovšem byly u mne světlé chvilky. Nejhorší chvilka na blogu byla v rozmezí 13. prosince až 22. prosince, měla jsem chuť, měla jsem trpělivost, měla jsem cíl skončit, nebylo mi dobře, měla jsem na blogu x přátel a nechtěla jsem je, opovrhovala jsem psaním, při čemž mě nikdo nechápal a do hlavy jsem si neustále cpala názor, že mě zde nikdo nechce. Ale jedna, jen jedna osoba mi pomotala hlavu a tak jak to bývá, shodila mě na tu nejsprávnější stranu a to dát tomu tady ještě šanci. Téhle slečně není 10 nebo 15 je jí více, a proto v ní chovám ducha a neuvěřitelný respekt, má víc než máme všichni dohromady, ale netouží po tom, a proto jí mám ráda. Ona byla jeden z x lidí, kteří mi napsali a dali mě dohromady, teď už vím, že blog pro mě není droga jako zde někteří tvrdí, blog pro mě není srdeční záležitost a blog pro mě není koníček, blog je pro mě jen jedno velké bojiště, kde budu veřejně sdělovat názory ať mi někdo vrazí kudlu do zad nebo ne. Budu to tu mít ráda, ale budu vědět, že kdykoliv můžu seskočit s vagónu pomyslného vychytralého psaní. Pravdou je, že normálně píši jinak, používám smajlíky, píši sprostě a nechávám se unášet srandou, ale zde? Jak někteří říkáte, někteří jste již řekli si hraji na dámu, ne nehraji si na dámu, nepovyšuji se, jen chci psát tak jak na mě nikdo nikdy nebyl zvyklý a tak jak to budete muset snést jen tady, ovšem nikde jinde ne. Blog mám ráda a ráda bych teď řekla, že i když žádný obrázek v mém deníčku není vyroben mnou, budu psát i kdyby mi někdo z tadyma sebral všechny návštěvníky a dokonalý vzhled, jelikož vím, že mi nikdy nemůže sebrat chuť.
  
Tumblr_le7k1bnuiq1qe9swxo1_500_large
  

Tak a teď malé oznámení, napíšu zde pár vysvětlivek proč nerada chodím na návštěvy. Je-li mi nutno podotknout, že jsme přišli o půl desáté, takže mě klidně skopejte myšlenkami, že je to dobré, ale pravdou je opak, není. Když jsme přišli, bylo mi těch 7 ujitých kilometrů celkem jedno, záleželo mi na nohách, které mě pomalu opouštěly a řvaly na mě ahoj. Šíleně to bolelo a ještě teď nemůžu zapomenout na velké slzy v mých očích, které se draly ven. Ano, skoro jsem plakala, ba ne já opravdu plakala, znáte ten pocit, že s tím nemůže nic dělat a všichni vám říkají ,,tak to zkus'', já ho dnes měla, měla jsem velké omrzliny a chodila jsem tak napůl, ba ne já za sebou přímo tahala končetiny. Bolí mě záda a mrznu, i když je doma plus dvacetpět. Obšem pohled na mého spícího pejska mě zahřeje, tak že už se jen vrhnu do vyhřátých peřin za ním. No a teď se vás zeptám, kdo by jsi se mnou dnešní den zaměnil? Myslím si, že nikdo / tedy troufám si to říct /. Teď si půjdu dát, kakao které mě pozbudí a při čemž budu počítat ťupky a říkat ,,má mě rád, nemá mě rád'', ale vlastně kdo? Toť otázka. A dále na to opravdu ulehnu do peřin a budu opravdu šťastná za spánek a za tepločkého pejska, pořádně se natáhnu a ve vteřině budu budit svého společníka hlasitým chrápáním. Ale to jen  protože se mi bude zdát sen o sauně kde se budu 24 hodin v kuse vyhřívat a poté, zažiji první profesionální masáž. Tak a to je vše vaše denně zasněná Slečna Duší Zaostalá.

Tumblr_ldpabfkxjx1qekvbno1_500_large


obrázky - weheartit.com
oddělovače - BoniTka<3

Je zima, je mráz spíše, je mi zima, běhá po mě mráz.

29. prosince 2010 v 12:19 | Slečna Duší Zaostalá
Je dvanáct hodin a já jsem na blogu, místo toho abych se chystala a šla si umýt hlavu. Dnes jdeme na delší procházku do nedaleké vesnice / pro mě to bude stejně štreka jako blázen. Včera jsem se měla dobře, ale je mi děsně líto, že na ty nejmilejší lidi jsem zlá, včera jsem byla lehce mimo, celý den mě bolelo břicho, měla jsem neuvěřitelné množství hnusných látek ve svém těle a k tomu jsem celý den, poslouchala řeči svých milovaných, ale přesto nedokonalých rodičů. Ještě teď mě bolí žaludek a hlava když si vzpomenu, jak včera vyváděli, že jsem neudělala to a to. Takže dnes za trest / pro ně je to kouzelná procházka musím jít na procházku ke známým s kterýma si stejně nerozumím. Prý nebudu pořád bledá sedět u notebook a musím jít něco dělat. A proč? Protože jsem od narození bledule, mám za to pikat? Ne, nechci. Jsem na takové ty procházky, ale jít tam sedět tam půl dne bez toho aniž by byla sranda a pak jít domů a doma slyšet, že nic nedělám takže stejně pracně umývat nádobí a další věci? Mě se vážně nechce !

Tumblr_le503rqybg1qeved3o1_500_large

Venku je mínus osm, já nemám teplé boty ani pořádnou bundu a budu sse v tomhle plahočit, snad jednu hodinu. Poraďte mi jak mám vyjít bez omrzlin, bez bolesti a úděsné zimy? No teď jdu na oběd nebo mě všichni pořádně zdupou, že už mi "zase" vše trvá. A pak se zde ještě objevím a pokud zde naleznu nějaké komentáře, určitě během mého shonu odpovím a pokusím se co nejmileji. A na nejednom blogu jsem četla co je téma článku Yaio, chtěla jsem po dlouhé době napsat něco užitečnýho a něco co píše více lidí, ale já se v tomhle nezžívám, nerozumím tomu a  tak to nechám na lidech, kteří to mile objasní, třeba bude pro mě stvořené to další téma týdne. Nechápu proč takové témata dávají, já že je to nějaké město, nebo nějaký styl umění a ono je to ...., raději to opravdu nechám být, k tomuhle mě vhodná slova nenapadají. To je vše vaše Slečna Duší Zaostalá

Tumblr_lcto60lcle1qaanldo1_500_large

Milá maminko a tatínku ...

28. prosince 2010 v 20:39 | Slečna Duší Zaostalá
I když jsem dítě, i když jsem malá, i když jsem dětinská, vím že mnohdy dokážu více než dospělí, ano starají se o nás a mnohdy nás někam nepustí, ale bez nich by zřejmě polovina dnešních teenagerů neuměla chodit na záchod a ani slušně jíst. I když mi hodně plánů zkazili svým ,,nejsi na to moc malá?'', vím že mnohdy jsem rozumem větší než oba dva mí rodiče dohromady. I když mě dennodenně uhání a i když řeknu ,,Ne'' jistým způsobem je to pro ně ano, jsou a budou mou múzou, mým dílem a budu je milovat i kdyby mi to většina zakazovala a nebylo by to v módě. Mí rodiče mi nedali jen lásku a místo kde se můžu schoulit když je mi nejhůř, oni mi dali taky základy slušného chování a díky nim, jsem poznala, že i to nejhorší může být nejkrásnějším, i když neovládají počítače a jako většina se obejdou bez sprostých slov, jsou pro něčím neskutečným a i když jsem na ně drzá a téměř nikdy nebudu jejich dokonalou dcerou, vím že kdybych byla, nebyla bych jim vůbec podobná, mají své chyby, nejsou dokonalí, ale jsou mnohdy krásnější jak sama dokonalost.

Tumblr_lbj1ugrie21qaodr1o1_500_large

Drahá maminko a tatínku,

Je mi líto, že jsem jiná.
Je mi líto, že jsem duševní.
Omlouvám se za to, že vás neposlouchám.
Je mi líto, že jsem pro vás takové zklamání.
Omlouvám se za to, že jsem pro vás takový rozpak.
Omlouvám se za mě. 

Doufám, že jednoho dne na mě budete pyšní.
Jednoho dne ...

Tumblr_le5joeybrk1qd9lrdo1_500_large

I kdybych milovala jednoho kluka a na facebooku si s ním každičký den psala, vím že s mámou si tam nikdy psát nebudu, ale stejně jí miluju. I když mi většina puberťaček vezme názor svými ústy, při čemž jsou matky a otcové jen debilové, ráda bych těmhle slečnám řekla, že bez nich by nepoznaly blog a nikdy by nepoznaly co znamená slovo "debilní". I kdybych stratila přátelé a blog, vím že neztratím je, mé rodiče, mou matku a otce. A i když to občas vidím jinak, vždy si dokážu připomenout co pro mě udělali a nikdy bych je nedokázala opustit. Mnohdy říkáme věci, které si neuvědomíme a až je řekneme, teprve si uvědomíme jejich hlubokost a vidíme ty velké rány, s kterých tečou proudy krve, ale já vím, že když jim ublížím, vždy si tu ránu poctivě zašiju. Vaše Slečna Duší Zaostalá.

Dlouho mi bude trvat než se proberu.

27. prosince 2010 v 19:39 | Slečna Duší Zaostalá
Ahojte. Není mou zvyklostí psát na začátku článku, ahoj, ale budiž. Dnes se mám velmi dobře, od pěti jsem si pospala a nabrala energii, šíleně mě bolelo břicho, takže jsem si lehla a jak to se mnou bývá v šeru usla. Teď tu, ale budu a budu odpovídat jak na krásné komentáře, tak na ty méně krásné, tím nemyslím zrovna anonymy, kteří přitrouble píší a je jim jedno, že bez webu bych dokázala zdrbnout každého. Ale lidi, kteří jsou mírně chytří a nedokáží číst. Dále pak tu mám nějakou práci na blogu a to o osmé hodině udělám. Mimochodem děkuji Ceance, má tu práci se se mnou nervit a dělat mi layout. Vím, nejsem zrovna 3x nevybíravá. Ale ty máš trpělivost, děkuji moc.

Tumblr_le3g6rhq8c1qe0lfqo1_500_large

Dnes jsem tak jezdila po blozích a viděla jsem něco co mě upřímně překvapilo. Našla jsem si blog 5 slečen, které měli takovou tu dívčí drbárnu, kde příjdeš a jedna z nich na to pověřená do tebe začne drbat s otázkami, máš dát typ na nějaké blogy, které v poslední době řeknu slušně "zlobily". Já se ohromně bála napsat komentář, ne že bych nebyla ideální nebo měla nějakým způsobem respekt, ale nechtěla jsem aby se pak do mně navážela nějaká slečna a já musela co nejmile odpovídat abych nic na sebe nebo na druhé nepráskla, i když psaly srozumitelně a o pár blozích které znám, nebudu tu ten blog dávat a nebudu varovat, ani blogaře kteří tam jsou jmenovaní. A proč? I kdybych jí udělala návštěvnost, mohla bych rozpoutat hádku a takovéhle slečně v mozečku jen málo změníte. To je vše, jen jsem chtěla poukázat, že se takových blogařek nikdy nezbavíme vaše Slečna Duší Zaostalá.

Tumblr_la6ye7rsza1qckw5ho1_400_large

Doslova se natáhnu.

26. prosince 2010 v 23:09 | Slečna Duší Zaostalá
Víte nejsem zrovna hodně ospalá, nemám doma rodiče a tak bych mohla být až do dvou vzhůru, ale nechce se mi, ano nechce. Mám tuny práce zítra a to je teprve pondělí a ani nevíte jak moc už bych si přála pátek (i když se nejde do školy, mám doma hodně práce). Takže bych asi měla říct Dobrou noc a jít, jinak budu zítra stávat o dvanácté, jako dnes a včera. Opravdu tím už všechny kolem sebe vytáčím, zatím co vy jste už určitě na blozích já spím a dejme tomu, že děsně chrápu. (o tom, ale nic nevím) Jdu si udělat pořádnou dávku mléka (speciálního), dám si nějaké jídlo a spokojeně ulehnu do postele a alespoň se budu dívat na televizi. Takže se doslova natáhnu.

Tumblr_l3esg3cxse1qzlhgno1_400_large

No a protože je večer a stejně jako já tu spoustu takových holek sedí, chtěla bych se zeptat kdo spí s plyšovým méďou, pejskem, hrošíkem, čuňátkem neboli obecně s plyšovou hračkou, já ano, spím s jednou jedinou a na posteli jich mám 6. Spí se mi s ním dobře, jelikož slouží docela i jako zlavec a mám ho dlouhou dobu. Takže děvčata klidně i kluci (ti asi budou spát s jinou hračkou) spíte s nějakou plyšovou hračkou? Tak ano budu tu ještě chvíli a pak "Zzz". Mějte se krásně (říkám předem).

Tumblr_le0bwffacc1qfddm7o1_500_large

Když si malé, nevinné děvče sedne před webkameru.

26. prosince 2010 v 22:20 | Slečna Duší Zaostalá
Nejsem namalovaná, nejsem upravená, ale jsem odhodlaná vám ukázat kolik mám v deset hodin energie. I když fotky nejsou upravené a na webce je blbá kvalita, fotky jsou pro blog a můj banner "I love blog" doufám mou vizáž vylepší, prosím o komentáře kde nejde o moje vlasy, pleť, ale kde hledíte na moji oddanost sem takovou blbost dát, jsem na sebe hrdá a můj přihlížející pes, který mi chtěl ten papír rozkousat taky, je to, ale milé, že i když se fotím přičumuje. Málem na mě vlezl, protože je pro něj notebook naprostá novinka.


To je všechno prosím jen komentáře, kde podle vás nejsem "kráva" nebo jsem "hnusná". Sama jsem si jistá svou nedokonalostí, ale pokud to napíšete v deset hodin, asi převelice milá nebudu. Vaše neospalá, odreagovaná majitelka Slečna Duší Zaostalá

Jsem tu pánem já nebo ona?

26. prosince 2010 v 21:19 | Slečna Duší Zaostalá
Někdy si připadám opravdu omezeně, i když je to jen mazlíček z rozkošným jménem, i když dokáže sežrat mouchu mám ho ráda a i když touží po lásce stejně jako my, mnohdy má nademnou nadhled a někdy se cítí nadřízeně. V mém pokoji velí pouze ona, když nemůže vylést na postel vrčí a je mou nutností jí pomoct, když chce na záchod jsem to já, která musí jít ven i když je mínus osm. Ale i přesto, že se někdy cítím omezeně jí mám moc ráda, je jí 6 let a já s ní žiji už 5 let. Zvyknutí na její chyby a na její neurputné vrčení když výše na zdi vidí mouchu či drobný hmyz. Je dokonalá a díky ní teď právě můžu říct, že nejsem sama doma, ale je tu se mnou můj mazlík. A já se rozhodla, že jí vyfotím vebkou a dám ty fotografie na blog. Teď právě leží jako zabitá na mé posteli a probudí jí jen když na ji promluvím hlubším hlasem, jinak? S ní milé přivětivé "Roxy" ani nehne. Ne, není to ta známá značka, je to můj pes, který je tak vzácný, že po mamince zdědil velké uši, ale přesto slyší jen to co chce.


To je ona má fenka a zřejmě nejlepší kamarádka Roxinka, ne nejsem zoofil, jen jí mám prostě vskutku ráda. Je taková jaká je a já jí nehodlám měnit. Dívám se na televizi na Ať žijí rytíří ! je to pěkné na český film, ale Roxinka na to reaguje jinak, líbí se jí zvuky vrat a různých strašidelných zvířat a tady je ukázka jak při tom pokřiví pusu. Je to pravdu kouzelné ji pozorovat a už dokonce vystartovala. Nelíbil se jí zvuk. Mimochodem jedna milá, kouzelná a opravdu hodná slečna Cenaka mi dělá layout. Děsně se těším´. Vaše Slečna Duší Zaostalá


Nebudu jako většina, protože ta většina je zkažená.

26. prosince 2010 v 13:59 | Slečna Duší Zaostalá
Dnes je opravdu vhodný den na objasnění jak to bude dál na blogu. Je druhý svátek Vánoční a já ho opět strávím za monitorem. Ale víte co? Mám lidi, kteří tohle soudí mírně v zadnici. Včera jsem napsala článek, že měním přezdívku. Ano, ano je to tak. Nechci být LaNi* když vím, že se to hodí maximálně pro mazlíčka. Nechci něco co se ke mně nehodí. Ale zároveň chci něco českého, jednoduchého a zajímavého. Nechci být jako polovina blogové populace kdy se v přezdívkách střídá velké a malé PíSmEnO. Nechci jako většina za přezdivkou "~" nebo "<3" ano bylo by to tak, tak krásné, kdyby to měli jen někteří blogaři a ne polovina, je a bude to tak pořád. Aby se neřeklo, že někdo něco nemá a není tak "in". Tím bych, ale chtěla říct, že kdo má tyhle znaky v přezdívce není blbý a zároveň znám i takové lidi, kteří to bežně používají a jsem za jejich poznání opravdu ráda. Víte co já budu klidně mimo a nebudu moderní, ale vím, že má přezdívka mi dá stokrát méně práce než vám a jsem za to vlastně i docela ráda. Takže milé jméno, které jsem tak dlouho vystavovala na obdiv, už jsi pouze jméno a ne přezdívka.

Tumblr_ld3954uamh1qzmnlso1_500_large

Dále bych chtěla upomenout mé zapálení a chuť něco změnit, nebudu přidávat jen deníček, ale i diskuze a další dobré články, které se můžou hodit. To, ale neznamená, že dennodenně budete navštevovat blog holčiny, která přidá 25 kusovek do minuty nebo přemýšlí nad růžovoučkými radami. Dnes je mi opravdu skvěle vrhnu se do třídění rubrik, do úpravy rozcestníků, ale především do vytřídění Stálých Návštěvníků. Jak jsem tu tak včera seděla, zvládla jsem menu, ale stejně mi podstata a o to "nápady" chybí. Teď momentálně projednávám a domlouvám se s grafickými programy. Pár jsem si jich stáhla a tak čekejte i nějakou tu grafiku. (dříve jsem dělala kolorizaci a nějaké mám ještě uložené v počítači a to samé platí i o fotografiích)

Tumblr_le0w3egxxl1qeojxio1_400_large

A teď malá informace páru z vás zajímalo jaký dárek jsem dostala, že si ho tak pochvaluji, pár ideálních lidí to i přímo uhodlo. Nebudu vás napínat a řeknu to narovinu, proč tu jsem každou minutu, hodinu a vteřinu když dříve jsem nebyla, jaktože mluvím o tom, že se peru s grafickými programy a jaktože je mi skvěle a mám čas tu sedět? Jednoduše jsem od ježíška dostala notebook, nepište mi, že jsem asi byla hodná, což nebyla, ale spíše je to opak abych byla hodná. Nepište mi, že závidíte nebo, že je to na tak mladou holku příliš, víte já to vše vím, mám hodného ježíška, nezasloužím si to, ale přesto to mám a to je ten důvod proč byl tak štědrý, protože jako většina z vás, nepíšu seznamy, nechlubím se jak utržená ze řetězu a zcela si tohoto dárku vážím ať mi to někdo připomíná nebo ne. Asi jsem hodně naivní, ale vím, že hodně z vás dostala ještě lepší vybavení a že jsem jen malá tečka na seznamu takových lidí, ale dle mého názoru, bych to den, dva držela v sobě a pak to řekla a věřte drzeji a zcela namachrovaněji. To je vše Slečna Duší Zaostalá

Probudila se, vstala a začala něco dělat !

25. prosince 2010 v 22:30 | Lady.NikyS*
Tento článek měl být nejprve o Vánocích, seznam věcí, které jsem dostala a doslova vychvalování bohatého ježíška, ale pak? Poté co jsem začala přemýšlet jsem se rozhodla, že to tak dělá téměř každý, každý máte chuť napsat, že jste na ruku dostali 3 litry nebo, že vám vaši "rodiče" koupili ten nový dotykový mobil co teď běží v reklamě. Ale víte co já dostala ještě mnohem lepší dárek, než ty dva co jsem jmenovala a vím, že i kdybych se postavila na hlavu, nikdy neřeknete své nejhlubší temnosti nebo věci které bolí, vždy řeknete jen to, co o vás ujedná jako o bohaté slečně nebo o borce. Mě takoví lidé, přijdou normální, jelikož kdyby dle mého názoru nebyli, tak jsem obklopena jen nenormální komunitou a s nikým neztrácela čas jako doposud. Takže tady nebudu říkat, co jsem dostala a jak skvělá věc to je. Nebudu to psát na každý třetí blog a čekat odpověď "se máš" i kdyby mě to sebevíc mělo udělat dokonalou nebo dobrou raději budu ta špatná, než holka která řekne jen to co je pro její prospěch.

Tumblr_ldzvcaeda51qepu82o1_500_large

Dnešní komunita blogu se změnila a ne jen blogu, ale i ta normální, asi jako jediný debil, jsem 24 napsala pár sms svým nejbližším přátelům a milované rodině, ale mě? Mě odepsalo jen pár jednotlivců a většina to s pokojem napsala na fb a nezájem, dyť tam si to přečte každý. Dnes je normální říct "jsem totálně hnusná" nebo "jsem děvka jako prase" víte co, vy to berete jako něco vyjímečného co v dnešní době řekne každý, ale já mezi ty každé nepatřím. Nikdo si o sobě vědomě neřekne, že je hnusný nebo si to ani nemyslí, ano ostatni to mnohdy řeknou za nás, ale nikdo není hnusný, každý je něčím krásný, a nikdo si o sobě nemyslí, že je hnusný. Znáte ten pocit, že jednou vstane a řeknete "ježiš já vypadám, každý by se mě lekl" a pak když na sobě máte šaty nebo vás nalíčila kamarádka řeknete "sluší mi to" a nebo alespoń máte pocit, že za něco stojíte a o děvkách v dnešní době nemluvme, musím se smát, teď nedávno si povídám s kamarádkou a ona mi povídá "jsem fakt děvka, přebrala jsem kamarádce kluka", a já jí na to povím "drahá děvko, to, že jsi tupá a nenecháš si poradit a jen tak z machroviny říkáš nějakému klukovi, že je to miláček neznamená, že jsi jí ho přebrala, ani jeden z vás neví co chce, musíte mít všechno, ale děvka to je slovo někoho kdo je v tomto a jiném poněkud horším oboru znalec a to ty milá zlatá nejsi, protože by jsi stejně tak jako děvky musela mít 5 kluků naraz a ty nemáš ani toho jednoho !" jsem zlá, ale nejsem hnusná, protože vím, že s tímhle přístupem jí jinak neproberu.

Tumblr_le04lcv1ye1qbf852o1_500_large

Chci staré časy, kdy se milovalo, kdy spolu dva byli protože se měli rádi a ne, protože ta "kunda" má pěknbý zadeček nebo mi hodně dá. Tak už si konečte vemte příklad třeba s blogařek jako ~Brill. nebo Bonitky <3. A Vácoce a šťastný rok slavte s někým koho máte rádi a za cenu že vám dá něco z lásky a ne něco co má velkou hodnotu. Mimochodem opožděně, ale přeci doufám, že jste měli krásné Vánoce a alespoň zbytek svátků jsi do plna užijte a mějte se rádi vaše Slečna Duší Zaostalá. (pro některé mám novou přezdívku, ne protože mi minulá nevyhovovala nebo byla ohranná či jiný důvod, ale protože jsem měla chtění, vrátit se do starých kolejí a nepsat jen o sobě.) A mimochodem mám tu nový layout zase od autorky Bonitky <3 líbil se mi a celkově mi vyhovuje víc, jelikož v jednoduchosti se skrývá jen krása.

Part one, jak by se asi oblékla <3 !

11. prosince 2010 v 19:29 | Lady.NikyS*
Když jsem cvičila napadlo mě objasnit, jaká móda se mi líbí. Určitě nejsem módní blog. Nejsem typická pečující holka nebo dívka co tráví více času před zrcadlem než nad učením. Jsem průměrná školačka, která není krásná, ale je se sebou v míře spokojená. Mám milující rodinu, která mi i přesto nedá co si umanu. Jsem vybíravá, a můj šatník neobsahuje žádné "cool" kousky nebo doplňky nad kterými každý žasne. I malým kouskem mě každý dokáže potěšit, nemusí to být kdo ví jak barevné, nemusí to být sexy, ale musí to být pohodlné a slušivé mé povaze. Každý den se chovám jinak, tudíž jsem náladová, a už jen proto vám tu předložím několik fotografií, které se nejvíce přibližují mým vysněným oblečením, a které zbožňuji. Miluji když dokáži být krásná a zároveň cítit se dobře. !! Já zbožňuji košilky, svetříky, upnuté rifle, kraťasy a jakékoliv rozverné hadříky !!

Tumblr_laqpz7lmqr1qb27uro1_400_large
Tumblr_l7gi7iwevd1qccyiko1_400_large
Tumblr_laupsicqwq1qbyk3yo1_400_large

Jsem navenek drsná, ale uvnitř mě rozhodí i maličkost.

7. prosince 2010 v 21:19 | Lady.NikyS*
Ta dnešní mládež mě děsně vytáčí. Jdu po ulici a prostředkem cesty se vede malá tlupa dětiček. Slečny vypadaly na 14, s pomocí tuny make-upu a slov, které není třeba jmenovat, ale podstatně jich uměly více než-li já. Úplně uprostřed se táhla jejich kamarádka s podpatky pomalu většími než je ona sama. Z kabelky vytáhla svůj iphone a už jsme s kámoškou jen slyšely jak nějakého chudáčka nazývá miláčkem, takže milí zlatí, dávám vám radu, jestli nechcete tak jako já přijít o krk nepleťte se takovým dětem pod nohy.

Jen očkem zavadím o jejich outfity a nesmyslné narážky. A v tom co přejdeme pět kroků a jsme od dětiček vzdáleny 2 metry, srozumitelně slyším ,,No nebyly trapné?'' v tom vykročím z davu a cestu si namířím až k pohledné děvě, která mě výstižně urazila. Podívám se jí do očí a slušně odpovím ať si hledí sama sebe, a na konec přidám takový nemilý vtípek. Při kterém se celá partička uchechtne, víte v tu chvíli jsem si uvědomila, že ona slečna je na tom hůř než-li kdokoliv z nás, my si na sebe nemusíme napatlat make-up od astor a řasenku od maybelline. Abychom svým přátelů, dokázali, že jsem dobří a krásní. A tato slečna musela, každičký den vysedává před zrcadlem a nepřemýšlí nad tím zda se sama sobě bude líbit, ale jestli budou spokojeni ostatní, podřizovat se? To mě ni nehne, avšak tato slečna to bere jako pravidelnou součást života.

Takže buďme rádi za to co máme a nezáviďme malým nafintěným dcerečkám, drahé make-upy a oblečení na dvacítku. Ono je to potom možná krásné vypadat jako děva, ale o to horší je přijít mezi lidi takovou jako jste. Takže pokud tu mezi námi nějaká je, ať se za sebe nestydí a jejich úšklebky, že je bez make-upu škaredá bere jako oznámení, že nemá pravé přátelé, ale jen lidi, kteří stojí o vstupenku mezi dospělé. Ten den jsem pochopila co je to skutečná krása a vůle být normální.

Tumblr_ld1alrgcd41qarjnoo1_500_large
Tumblr_lb261rs4vu1qbzfdro1_500_large
Tumblr_lbwod5kmbm1qc3pcko1_500_large

Nemám vzor, mít ho nebudu.

7. prosince 2010 v 17:24 | Lady.NikyS*
Už jako maličká holčička pro mě byli důležití mí rodiče, přála jsem si stejně jako oni, dvě rozkošné děti a člověka, který mě bude milovat. Už od té doby jsem je považovala jako vzor. Byli skvělí a měli to co jsi jen mohli přát. Ale vzhledem k tomu, že každý jednou vyroste, v deseti už jsem tak skromná nebyla, poznávala hvězdy, nové lidi a stala se, alespoň s poloviny rozmazlenou a tak by se dalo říct, že by mi vyhovoval život, nějaké super hvězdy, co se po večerech fláká a nechodí do školy a utrácí za hlouposti.

Nyní je mi 13 let, čas se mění a já s ním. Nejsem rozumná, ale mám to v hlavě srovnané. Chci být taková, jaká jsem od malička rozpačitá, zlá, výbušná, ale svá, žádný vzor, nebudu se opakovat po druhých když si jdu sama za sebou. Stačí pochytit malou inspiraci od druhých, než-li je zkopírovat od malíčku k jedinému pramínku vlasu. Raději budu taková, abych všem překážela, než-li jako osoba, která už někde je. Raději budu sama samotinká, než obklopená přáteli, které mi vyrobil někdo jiný a raději sama umřu, než-li v domněnce, že mě nevytvořili rodiče, ale jedna stupidní hvězda, jeden člen nebo někdo nevýrazný.

Žijme protože nejsme dokonalí, ale i tak nás všichni mají rádi. Dokonalost je mi samozřejmě vlastnost neznámá, jelikož se objevuje jen ve statusech na facebooku a v komentářích na blogu. To je vše snad jsem vám objasnila, že proto abych byla spokojená a měla přátelé, nepotřebuji vzor. Stejně jako váš vzor nepotřebuje vás, aby mohl žít.

Tumblr_lcrzjvr7io1qb7xc3o1_500_large
Tumblr_l91kym5wut1qbv4sdo1_500_large
Tumblr_l8qdhwbmvk1qaz2fuo1_500_large

Jak správně Vánočně si vyzdobit pokoj.

6. prosince 2010 v 19:59 | Lady.NikyS*
Jak správně Vánočně si vyzdobit pokoj.

Na předchozí stručný článek ,,Jak správně Vánočně si vyzdobit blog?'' byly docela dobré a trefné reakce, a jelikož jsem to slíbila a já už od jakživ držím slovo. Je to zde. Nejprve vás, ale obeznámím s pár fakty. Nejsem 20 let stará slečna/dáma, a proto respektujte, že je můj vkus dětský a je to můj pokoj. Jestliže mám v tomto ohledu špatný vkus, to si suďte pro sebe. Fotografie fotím pro představu nikoli pro we♥it nebo jejich dokonalé vystavování.
(c) lady-nikys.blog.cz
První krok je samotný pořádek a systém. I kdybych ve svém pokoji nebyla, vím kde co má své místo. Všimněte si sněhuláčka a velice ne moc drobných vloček v levém horním rohu. Tahle výzdoba mi zabrala cca 10 minut a to jen za účelem, tam něco dodat. Později (respektive až bude čas) doplním sněhuláka o čepičku. Je to lehké, ne moc pracné a dokáže to to udělat i úplné nemehlo. (tohle je část ne příliš vydařená)
(c) lady-nikys.blog.cz
(c) lady-nikys.blog.cz
Ta samá polička s druhé strany (pravé), je ozdobena o středně velký nápis ,,Veselé Vánoce'', proč právě tento nápis, to vám vysvětlovat nemusím ne? Jelikož mi zbyl červený papír rozhodla jsem se, s tím něco udělat. Střídavá kombinace červené a bílé, vytváří skvělou náladu a dokonalou ukázku Vánoc.
(c) lady-nikys.blog.cz
A malou vzpomínku na to, jak to v mém pokoji před výzdobou asi vypadalo, po zemi se válelo mnoho bílých papírků a vše nemělo výraz Vánoc. Pokoj mám nadále doplněn o 3 řetězy, o Vánoční ubrus a pár dalších vychytávek. Omlouvám se, že je fotek příliš málo a článek je chudý, ale fotografie byly pořízený po deváté večerní. A to jsem zrovna nejlepší náladu a chuť neměla. Další typy jsou dle mého názoru, například adventní kalendáře, které se dají využít. Dále obyčejné obaly od "čokoládových Santa Klausů". Řekla bych, že je to užitečnější a nemusíte se patlat s malováním. Výzdoba může dát 2 hodiny práce, někomu 1 hodinu, ale chce to trpělivost. To je vše krásné a příjemné přečtení článku.

Úklid pokoje se společníkem - fotoaparátem.

5. prosince 2010 v 10:49 | Lady.NikyS*
Na velkých hodinách v mém neuklizeném pokoji se objevila devátá hodina. Já urychleně vyskočila z postele, abych si přilepšila u mámy. Jako každé suché ráno se očkem podívám na teploměr -16°C. A u naší babičky až mínus 25 stupňů. Najím se a máma mě pošle s pejskem ven. Co bych pro svou drahou maminku v mínus dvacet neudělala.

V tom mi kalendář připomene Mikuláše. Takže ze svých úst teď cituji - užijte si ho, ať na vás přijde v dobrém a ať přinese peníze nebo čokoládky (vidno chce aby jste byli tlustší) vychutnejte si je. Je jen jednou za rok a bývají v něm největší zimy. A proto vám předem řeknu, teď v neděli v dnešní době, ve -20°C na vás nikdo nepřijde. Já nedostala nic, a pořád očekávám, že mi přinese, ale aspoň ošuntělý adventní kalendář.

Další věc je můj pokoj, v předchozích článcích jsem oznámila, že si jej budu uklízet.Ale ani kousek ještě nemám hotový, takže vezmu hadru a půjdu na věc. Při ruce mi bude nápomocen foťák, jelikož si připravím zajímavý článek na téma "Jak správně Vánočně si vyzdobit pokoj". Předchozí článek o blogu měl docela úspěch a tohle by vás mohlo zajímat o něco více. A já nemám co dělat, takhle budu mít, alespoň malou vzpomínku na Vánoce.

To je vše krásný Mikuláš a prožitek dnešního chladného dne přeje majitelka blogu Nikča. Ahoj !

155092_170249006328691_100000307772851_446337_2444958_n_large
Tumblr_lcrqowsl1r1qdnddeo1_500_large
Tumblr_lcsdp8nps91qakijdo1_500_large

Jak si správně Vánočně vyzdobit blog ?

4. prosince 2010 v 21:59 | Lady.NikyS*
Pár rad jak si správně Vánočně vyzdobit blog.

Někteří majitelé blogů, blog nechají v počátečním stavu a nic na něm nemění. Někteří naopak blog změní od základu a někteří blog jen patrně uklidí a doladí. Já se pokusím sesumírovat pár vhodných vět, které by vám mohly nějakým způsobem pomoct. První věc, kterou by jste mohli vzít v úvahu je pořádek. Podle mě  by každá věc měla mít svůj systém, zbytečný chaos a tzv. přeplácanost, se mi k Vánocům nehodí. Nejlepší varianta je vše usměrnit, dávat pixelky jen v určité potřebné míře a hledět na pořádek. Další věc, z kterou si hodně z vás láme hlavu je layout. Někteří pracovití blogaři, si ho vyrobí sami, pro tuto variantu, vyrábějte něco jednoduchého, a když nic křiklavého a chaotického. Někteří si Vánoce představí pod barvami zelené a červené. Je to krásná kombinace a pěkně se na ni dívá, ale neuškodily by sem tam i originálnější kombinace, jako nápadité tzv. baňkové barvy (ne příliš křiklavé, ale výrazné barvy). Takový layout může doplnit o soba, Santa Klause nebo dokonce dáreček. Takový typický Vánoční motiv naladí příjemnou atmosféru. Pokud, vám ale ani jedno nesedl, bílé pozadí stránky a pěkný, jednoduchý Vánoční okraj stránky neuškodí. Pokud si layout necháváte objednat či nějaký hledáte. Dbejte na přehlednost a na něco vystihujícího.

723570-9-1291217739200_large

Pár Vánočních témat na články.

Velké množství blogů přidává typy na dárky, což znamená, že uvedete co kupujete například tátovi, nebo co by jste mu koupili. Dále pak Vánoční bleskovky, pozná-vačky a další soutěže, které běžně provozujete. Určitě by nebylo vhodné je dávat na téma Léto, to už pak na Velikonoce můžete mít Vánoční výzdobu. Dbejte na úhlednost a na články, které se týkají Vánoc. Zimní móda a další potřebné a užitečné informace se můžou hodit. Tohle, ale patří u pravidla, kdy píšete něco z čistě Vánočních témat. Pokud píšete deníček, nebojte se uvést své pocity, i když nejsou příliš Vánoční. Ale to co velice doporučuji jsou Adventní kalendáře, kterých si spoustu čtenářů cení. Máte ps, radu nebo jakýkoli dárek, který by návštěvníci mohli využít, využijte ho ve formě adventního dárečku, kterých by mělo být přesně 24. Zapalujte  svíčky na adventním věnci, nebo se věnujte módě, ale jakýkoliv přehledný článek, kde se alespoň jednou objevuje slovo Vánoce, a je ve vhodné míře dobře podán, se cení a dokáže potěšit mnoho lidí. To je vše.

Tumblr_lcx2ja8xmv1qcan6fo1_500_large

Pohoda, nic mě netrápí a k tomu je víkend.

4. prosince 2010 v 20:12 | Lady.NikyS*
Den co den, minutu po minutě se mi blog líbí čím dál více. Komentáře od lidí co mají rozum, žádné reklamy či negativní ohlasy, ale zároveň i klid a žádná honička. Slečny, které píši aniž by musely zadávat text do vypatlátoru a zlatíčka, které jsou ochotné. Velké díky těmto slečnám, které mi pomohly udělat si o blogu patřičný obrázek, který je myšlen jen v dobrém.

Pokojík jsem uklidit nestihla, co nestihnu dnes, stihnu ovšem zítra. Takže se brzy ráno pustím do práce s hlasitou hudbou a budu si zdobení vřele vychutnávat. Jelikož je dnes den kdy mám dobrou náladu, nejsem líná. Byla jsem venku a měla řádně narůžovělé tvářičky, nemám chuť se patlat s nástěnkou. To si raději jako tradičně s maminkou zahraji karty, u mega filmu, který bude na nově.

V předešlém článku se naskytly nějaké ohlasy na zimu, někdo jí má rád, někdo ne. Víte, nějak jsem se vrhla do zjišťování jak to vlastně je a záleží především na poměrech, když bydlíte uprostřed města, kde nejde vidět žádné krásné zasněžené kopce, jen obchoďáky s výprodejem luxusních kozaček na podpadku je asi jasné jak zimu vidíte. Když máte přítele, a rodiče typu ,,to tričko s výstřihem pro tak mladou slečnu není'' je asi jasné jak zimu vidíte, ale když bydlíte ve vesničce, kde je to samý kopec a máte doma čtvery boby, je taky asi jasné co přes zimu děláte. Ano, ano klidně mě vytočte narážkami, že to pravda není, ale já jsem přesvědčena, že to tak je.

To je vše chvíli tu budu dumat nad problémy hledat krásné obrázky a obdivovat, vaše krásné komentáře. Mezi tím budu poslouchat ty krásné rytmické písně a vesele pobrukovat. To je z mého soudku asi vše.

Tumblr_lctosz7jys1qdcv1vo1_500_large
Tumblr_lcwwbabvjk1qch7szo1_500_large