Listopad 2010

Dnes mají jmeniny Nikolky ♥

20. listopadu 2010 v 15:03 | Lady.NikyS*
Všechno nejlepší všem Nikolkám.

Je tak pěkný přijít na facebook a vidět, jak vám někdo popřeje Vše nejlepší i když to není vidět v událostech. Miluji ten pocit, kdy vím, že si na mě někdo vzpomene.

Toto ženské i mužské jméno v podobě Nikola má u nás přibližně 29 677 lidí, což jej řadí na 88. místo v oblíbenosti. Nikola má jmeniny 20.11. Původem je z Řecka. Francouzské jméno, které vzniklo z řeckého Nikóláos, kde první část jména niké znamená "vítězství" a druhá láós "lid", znamená tedy "vítěz nad lidem" či "vítěz mezi lidem". Smyslem příbuzná jména jsou Vítězslav, Viktor, Nikodém, Nikita, Mikuláš, Veronika aj. Latinsky Nicolaus, německy Nicolaus nebo Klaus, francouzsky Nicolas, italsky Nicola, rusky Nikolaj.

Se jménem Nikola žiji už nějakých pár let a nikdy jsem si vyloženě nepřála jmenovat se jinak. I když jméno Nikola není perfektní mě se líbí a řekla bych, že se v ČR vyskytuje hodně.

24484_1459215000784_1245683539_31357722_8088011_n_large

Dnes mám dobrou náladu, nic mě netíží jelikož je den kdy jako obvykle slavím svátek a do toho mi spolužačky napíší, jestli bych nešla do kina. Proč ne? Takže pro mě za půl hodiny přijedou, ani nevíte jak se těším i když příznivcem onoho filmu nejsem.

Tak jsem se přišla poradit především sem. Jedeme na Harryho Pottera 7, takže ať máte názor kladný, byli jste nebo nebyli v kině, napište mi co si o filmu myslíte a já si to později přečtu a nějak vhodně sesumíruji názor většiny. Dnes mám den v plné parádě nabitý a tak jsem du obléct a něco ze sebou udělat ahoj.

Scarpotter-fotordm2_large

Co si o tomto filmu myslíš?

Den s Katy Perry, Nicol's project !!

19. listopadu 2010 v 20:14 | Lady.NikyS*
On the blog going day with Katy Perry. You have to look forward! ♥
_______________________________________________


(c) lady-nikys.blog.czUž nějaký ten zatracený pátek, si pro vás připravuji speciální den. Nebude jen tak nějaký. Spoustu soutěží, zábavy kde vám přidám sebevědomí a to vše s Katy Perry a mnou.

Katy Perry je podle mého dobrá zpěvačka, má úžasný hlas, ale především je to celebrita, která se nebojí vyzkoušet i nenormální věci, které nemusí skončit pohádkově. Myslím si, že nejsem jediná, která jí má ráda a chce pro svůj blog, udělat blaho. Nechci zde zametat smetí a udobřovat se soutěži, nechci zde prosedět celý den a koukat zda-li zde někdo přijde, já to svým způsobem hodím i na vás.

Skvělá zábava, která může být i když Katy nemáte rádi, přijde a jen tak se vás nepustí. Je tu, ale pár důležitých výjimek! Ceny jako diplomky už asi poměrně znáte, ne? Tohle mi přijde jako nápad dobrý, ale dostat diplomek, s kterým se (já) budu patlat a vy řeknete jen ,,děkuji''. Ne.

Cena bude speciální a to fotka (jakou si budete přát), budu vás cenami rozesmávat, budu vás bavit a na každou cenu si dám zhruba den. Už ne ty pohádkové diplomky, jako pro malé děti, teď udělám něco pro blaho našich blogů. A k tomu mi bude nápomocen samotný blog, youtube a především 4 dobrovolníci !

Udělám bannery, vymyslím ceny, udělám soutěže, udělám diskuze a vyberu čtyři jednotlivce, celý den by se měl odehrávat nejdříve za 1 týden, kdy už bude vše připraveno a předem domluveno !

Dotazník s informacemi koho vezmu zde bude již tento víkend, kde budu hledat 4 pomocníky. (vybírám si je sama) Otázek bude mnoho a já budu chtít aby jste na ně odpovídali, tohle je pouze předehra aby jste byli vědomi mé hlouposti a odhodlání, které dělám pro vás. Mějte se !

Pomoz mě i Katy Perry a dej si odkaz s tímto článkem na blog, LaNi* děkuje každému..

Fotky jedné malé holky.

19. listopadu 2010 v 17:28 | Lady.NikyS*
Jako správná blogařka, jsem si v hlavě sesmolila pár nápadu a mezi jeden patřilo se vám ukázat. Je mi krásných 13 let a řekla bych, že je to věk, kdy se můžu považovat za částečnou slečnu, ale jinak si se svými 150 centimetry připadám jako prcek.

A tak pro ukázku, že i blogařka s velkým srdcem a odhodláním psát, může být normální a nemusí to být prospěšná studentka nebo nějaká levná děva.

Dovolím se vám ukázat v provedení skoro nejnovějších fotek, kde nevypadám zas jako ta normální holčička (což popravdě často vypadám). A prosím o trochu úcty, klidně se hlasitě smějte a berte mě jako malou pipinku, ale neukládejte si mé fotky a nebo mě neupravujte, i když je na mě až příliš nedostatků.
majitelka blogu LaNi*
Jen opravdu někoho napadne si vylézt na stůl a vyfotit se tak jako mě. Vše by se mělo zkusit, ale tohle nezkoušejte, protože to nijak zvlášť příjemné není.
majitelka blogu LaNi*
Vlasy ve skutečnosti moc krátké nemám a co se týče nosu tak ten mám jak okurku, ale jak už jsem řekla, nevyměnila bych svou genetiku ani za nic.

To je vše (celou složku tu dávat nebudu), zatím jen dvě později vám zde dám i fotky, kde nevypadám tak upraveně, ale kde jsem docela normální. Díky za komentování a prosila být méně ostřejší slova. Mějte se.

Vy máte Vánoce, a já se teprve probouzím s prázdnin!

19. listopadu 2010 v 16:23 | Lady.NikyS*
,,Vánoce, Vánoce přicházejí !''

Lidi copak jste se zbláznili, oběhl kousek listopadu a mě se hned každý ptá, co chci, co si přeji a co budu své rodince na Vánoce pořizovat. Tyhle svátky jsem si oblíbila, ale zbytečné řeči kolem moc ne. Představte si mě, v mé situaci, v pokladničce 0,-, nápady žádné, šance dostat se do města nulová a moje maminka mi dnes domů přinese dva časopisy a řekne ,,tak a peč''. S dovolením jsme žrouti a tak by to stálo za prd a na Vánoce bych musela péct znovu.

Všude kam jdeme, všude kam vejdeme, je už nějaká dekorace, Mikuláš, nebo motiv Vánoc. A já, já ještě v pokoji nemám nic, a ani nepřemýšlím, nad tím co si přeji. Budu skromná a tak řeknu, že chci naši rodinu velmi šťastnou i když je, může být dvojnásobek.

Tumblr_lbwhkl369c1qdam41o1_500_large

Někdy vás to trápí, někdy vás to štve, mě v podstatě ani ne, na Vánoce se těším jelikož mi přijede tatínek konečně domů, budeme po hromadě u kapříka, který bude v dobrém zpracováním ležet na stole, u něj bude škemrat jako vždy můj milující pejsek a na televizi bude stereotyp v podání óčka. Pár nějakých typických znaků, jako házení papučí, vyrábění loděk a další. Ale ta poslední věc, co mě opravdu zajímá je co letos najdu pod stromečkem.

Pravý význam Vánoc je pro mě ono typické dávání dárku a ne braní jako bych byla skrblík. Slyšela jsem, že pár lidí, kupuje dárky pro rodinu s peněz, co mu dá máma. S tímhle by mě ta má poslala do zadnice, ať škemrám nebo jsem drzá.

Kde jsou ty staré časy, kde se dělalo spoustu věcí, zazvonil stromeček, hvězdičky svítila a rodina se nerozprchla k počítači, teď je to hold poměrně jinak a mě to štve. I když u nás to probíhá každým rokem stejně, u jiných je to opravdu jiné. Pryč od Vánoc, to téma mě straší už pár dnů, kvůli lidem, kteří to hold musí mít 1 a půl dopředu, mě to stačí na poslední chvíli, hlavně ať se to vyplatí !

Tumblr_kuwkbrwytf1qzpe8uo1_500_large

Víte co mě na dnešním dni trápilo? Ten příšerný déšť a pocit, kdy se vám nechce vytahovat deštník a tak se na to vykašlete. A tak jsem byla celá mokrá, ale nehledě na to bylo mi dobře. Šla jsem rychlým tempem s kapucí na hlavě, přes celou vesničku až na autobusové nádraží. A byla jsem tak ráda, že jsem nešla sama, ale měla příjemnou společnost.

Teď jsem doma, je pátek a do školy se (pro mě) bohužel půjde až v pondělí, začalo se mi tam teď nějak líbit, učivo je v pohodě a těch pět dvojek si zasloužím a myslím si, že mám šanci si to vylepšit.

Víte co? Půjdu něco dělat. Nejspíše se pohybovat do rytmů energické hudby a krotit ladně svými boky. Zkusím si procvičit nohy dosáhnout až roznožky, ale napřed si přesunu karimatku a budu chvíli vyčkávat tady. Zítra mám svátek a tak je pochopitelné, že to prosedím s rodinou a ne na blogu, jako někteří z vás. Mějte se!

Oni Ti bez kterých by jsme zde nebyli!

18. listopadu 2010 v 20:36 | Lady.NikyS*
Zdá se mi to a nebo na každém rohu potkávám, děsné lidi? Co ničí psí útulky, týrají zvířata, zapalují jim ocasy. Copak to sami nevidíte? Ten vzrůst anket a fondů na ochranu zvířat, i když jde o obyčejnou rtěnku, není vám líto, že byla testovaná na zvířeti, které neúnosně trpělo? Že za kůži jedné krávy dáte jen tisíc korun? Tohle téma nemůžu vystát, Češi jí prasata a Číňané psi, zvíře jak zvíře.

Copak jste viděli někde nějaké zvíře, které by jedlo lidské maso? Copak na nás zkouší psí přípravky, copak nás zavírají do krabic nebo nás házejí do potoků a topí? Tak proč, vysvětlete mi proč, jsou národnosti na zvířata tak zlé? Copak nám tito tvorečkové zabrali svět, copak tu není místo ani pro ně?

Tumblr_l1y3jlbk1m1qbscnlo1_500_large

Copak nevidíte ty kožichy? Co by jste pro ně neudělali, viďte, mohli jste si koupit, normální čepici, ale místo toho kvůli vám museli stáhnout zvíře z kůže! Mám chuť řvát, když zjistím, že se naše civilizace takhle mění.

Já sama nejsem majitelkou koženého pásku, rtěnky, která byla testována na zvířatech, nejím vepřové, kachní ani zaječí maso, a když přede mě dáte kuře s láskou ho sním, ale i přesto se cítím jako kanibal. Nikdy bych si nekoupila kožený pásek, který by mi připomínal, jedno nemilované zvíře, zabité pro takový hnusný užitek. Nikdy bych do pusy nedala koňský salám a to ať mi nabídnete peníze nebo ne.

Pocit projet se na koni a zjistit, že sedíte na krávě je hnusný. Z čeho se tak asi vyrábí ony sedla? Copak jste nemohli vymyslet něco originálního když už jste tak tvořiví? Proč ony! Sakra proč? Tohle téma mě trápí, už dob kdy jsem nosila plínky, kdy jsem si poprvé dala do pusy maso, kdy jsem zjistila, že vepřové maso, je z prasete, kdy mě maminka krmila úžasnou svíčkovou, já se oblizovala z králíka. 

Z takovými příklady jako z týráním zvířat se setkáte běžně, místo aby jste koťata nabídli a dali někomu kdo po nich touží x let, hodíte je do řeky, a nepomyslíte na jejich mňaukání, na jejich bolest. Nedáte zvíře někomu, vy ho surově zabijete a víte co, začnu se asi chovat jako vy, začnu vás strkat do krabic a s ní budu házet o dlažbu až se rozbije a neuslyším hlasy a pak? Vás jako necenné smetí šoupnu do potoku, nač si ztěžovat život, ptaním zda někdo netouží po koťatech.

Tumblr_kyez2pbvg61qae1c8o1_500_large

Tolik toho pro nás udělaly, vyšetřují s policisty a hledají těla, vedou nevidící, jsou dobrými příteli v nouzi, kňučí u dveří když chtějí ven, běhají, že jim nestačíte, dokážou rozesmát, dokážou být dobrosrdeční, dokážou dát, ale i vzít. A já je beru jako náhražku za parchanty, které nám svět přidělil.

Klidně mi říkejte, že jsem citlivá a jsem proti lidem, ale každý takový je svým způsobem zvíře, měl by se stydět a nikdo by se s ním neměl mazlit, youtube není server, kde budete propagovat video, jak jste zapálili kočku. Ale ukážete něco co umíte a co se líbí ostatním. Snad jsem alespoň pár z vás otevřelo oči. A sundala růžové brýle.

Step up 3D vs, Street Dance 3D

17. listopadu 2010 v 14:59 | Lady.NikyS*
Dříve se to dobře chytalo mezi lidi, komentáře byly k věci a já ze své práce byla nadšená, a proto dávám první a doufejme, že ne poslední sadu Názorů. Tentokrát se bude týkat filmů a to Step up 3D a Street Dance 3D. Děkuji za komentáře.

Step-up-3d-384804l_large
Tumblr_l8mt5hh2ga1qcpylbo1_500_large

Step up 3D je film, na kterém jsem byla v kině. Nadšeně a napínavě jsem se hýbala do rytmu a choreografie se mi velmi líbila, film měl děj, který by dojal téměř každého a potěšil mě především Moose s předchozích dílů. Naštvalo mě, ale že děj velice nepokračoval na druhé vydání Step up. Mohli to nějak propojit, ale oni dali jiné místo, děj a celkově to bylo jako jiný film. Jelikož jsem si ještě nenechala ujít jediný takový taneční film, zdálo se mi to překvapivé, i když časem, se mi to zdálo málo taneční. Tento film mě, celkově potěšil, ale v něčem i zklamal. Nejvíc se mi stejně líbí písnička k filmu, kterou nazpíval David Guetta a Flo Rida a dále pak hlavní taneční vystoupení a romantická scéna.


Street Dance tento film je opravdu taneční člověk se nenudí a každou scénu sleduje s otevřenou pusou a údivem a tak i já. Viděla jsem ho teprve nedávno a také dnes. Nejprve jsem si myslela, že to na zážitek s kina nestačí, ale je to opak herci a taneční choreografie se mi líbily o mnoho více. Samotný děj byl okořeněn podvodem a celé to bylo dobré. Já nevím u toho se člověk i zasměje, u toho neví co čekat a tak jsem se do toho přímo zažrala, navíc  mě potěšilo, že tam byl i můj oblíbený tanečník a další. Řekla bych, že v tomhle mám jasno. Carol, Thomas, Boogie, Eddie, Steph, Frankie, Mac, Jay ti všichni se mi vryli do paměti a z Step up si pamatuji opravdu méně.

Tak a teď vy, napište mi názor, vyjádřete se, abych měla jasno, kdo je na mé straně a kdo je na jiné straně, děkuji za každičký komentář a napište klidně odstavec, daleko více to potěší než-li jedna věta.

Když se nadějně honíte za jednou věcí, spousta důležitějších vám před očima uteče.

17. listopadu 2010 v 10:49 | Lady.NikyS*

Klikni na banner a objeví se ti blogspot na kterém právě najdeš první díl povídky Pláču smutkem.

Tak jo ahoj. Dnešek bych v podstatě mohla trochu shrnout, aby v tom nebyl guláš jako dost často bývá. Povím vám co a jak bude a proběhne.

Dnes v pozdních hodinách jsem chtěla jít navštívit zumbu, ale strašně mě bolí noha a navíc se mi teda moc nechce. A tak si za svým názorem budu stát a nepůjdu tam.

Jsem sama doma, mám poblíž pouze dědu a babičku. Takže nějaký čas strávím i u nich. Jelikož babička peče buchtu (no spíše pekla) byla jsem jí skvělou pomocnicí a tak mám právo si ji vychutnat.

Dále bych vás měla obeznámit s tím, že jsem nějak lacině včera zapomněla na školu a ani trochu se na učivo nemrkla. A proč? Protože jsem hrdou majitelkou blogu. A tak trochu mi to tíží srdce. Když mám pak jeden den zabraný kupou učiva a zrovna něčím co mi teda moc nejde.

Ale i přesto budu optimistická a řeknu to asi takhle. Na blogu doladím poslední změny, ale nebudu tu vysedávat jako včera, snad je to jasné ne?!

Tumblr_l9en0786yq1qch85r_large_large

No a teď k podstatné věci, kterou dodám, vidíte tu kabelku? Tak takovou podobnou asi koupím sestře na Vánoce, mě se líbí, ale chtěla jsem se přesvědčit, jestli by vás to potěšilo. Tak jo?

Mám to, ale práce, když si ještě vezmete, že musím uklízet celý rodinný dům a že není malý, obývák o rozloze 4x8 metrů, se opravdu v této situaci šikne.

Tumblr_lbmy0wt2ux1qcz9amo1_500_large

Taková kočka, by se mi doma líbila, s kámoškou jsme nedaleko byli u koťátka Gucci, ono je tak roztomile rezavé. Že mám chuť vzít si ho domů.

Hlasujte v anketě dole. Thank ♥

All together.

16. listopadu 2010 v 22:19 | Lady.NikyS*

Není to příliš dlouho, co jsem začala psát povídku Pláču smutkem. Ta povídka byla skrývaná na neznámém povídkovém blogu, ale nějak se mi dnes zachtělo jí poslat mezi vás.

Takže otevřete oči a začněte číst a psát komentáře (raději tam). Děkuji vám.

Dnes se mi chce spát, ale vážně nejsem nějak velmi unavená, já už přímo spím, pletou se mi písmenka, a blogu mám tak akorát po hlavu.

Takže si co nejdřív obleču pyžamo a půjdu si lehnout. Abych zítra byla vyspaná do Růžova, když je to volno. Ale stejně bych raději brala školu a učení.

Ovšem já zítřek strávím nad učením a blogem, a to upřímně nejde k sobě. Ach jo !

Asi spáchám atentát, aby volna nedávali, uprostřed týdne, vy to chcete mít vše za sebou a oni vám to ak na potvoru, dají uprostřed, takže máte pak čtvrtek a pátek, vyčerpávající a únavný.

Třídní schůzky proběhly hladce každý mě chválil a mám na čtvrtletí pět dvojek, což je na osmačku, docela chabý (dobrý) výkon.

Maminka mě pochválila, heč ♥

A v sobotu, tu možná budu, ale jelikož mám svátek budu zaneprázdněna, takže nečekejte nějaký slavnostní den, vždyť já v podstatě svátek ani neslavím. Čau.

,,Buch buch buch'' klepe mé srdíčko na vrátka a já jen s klidem odpovím ,,ten čaj už se nese marode''

16. listopadu 2010 v 16:38 | Lady.NikyS*

Vše co jsme chtěla jsem pochopila, život není boj, život není o nesnášení ani o lásce. Když jdeme po úzké cestě napříč svahu, již v posledních metrech nečekaně spadneme. Rány se hojí rychle, ale příliš bolí na to aby jsme to ustáli. Když se člověk učí od těch nejlepších umí vše, ale jen něco se mu hodí. Já se naučila já poznala a znám, já vím a umím, ale stejně vše pokazím a vše co znám mě i přesto bolí.

Je to jen pár dní co jsem večer potmě pomalu šla na autobus, bylo sedm hodin a já stále, jako většina neseděla u počítače s odkazem facebook, a ani se nekrmila u televize brambůrky. Ale víte co? Večer jsem si užila o mnoho líp, než-li vy. Když jsem šla, pustila jsem si nahlas hudbu, že nešly slyšet ani mé kroky, začalo pršet a já byla uprostřed cesty, auta která projížděla kolem mě jen zbytečně máčela. Ale i přesto jsem začala tancovat jako nikdy, bylo mi jedno, že jsem mokrá od hlavy až k patě. Smála jsem se, byla šťastná a vše co bylo a bude jsem hodila za hlavu. V tu chvíli jsem si uvědomila jaké chyby se dopouštíme, když děláme to co se řekne, to co obvykle nejsme zvyklí dělat. Když prší nejdu ven a sedím u televize, když svítí slunce nenapadne mě sedět u televize, když pro mě přijdou kamarádky neodmítnu a to je stereotyp každý ví jak odpovím, co řeknu a co vhrknu se svých úst. Co když řeknu - ne, je tak lákavé, co když při sluníčku budu sedět doma, vždyť to není špatné, co když bude pršet budu venku? Vy chcete kreativní odpověď já chci skutečnost a to co opravdu chci.

Začala jsem přemýšlet jinak říkat názory ať jsou hloupé nebo chytré, říct to co chceme, je někdy těžší než říct lež. Dnes je den kdy maminka odejde v mém případě již odešla na líbezné třídní schůzky. Mám máma tam obvykle nechodí, ale i tak jsem z její návštěvy polichocena a můžu upřímně říct, že jsem ráda, že tam šla. Nemám problémy, nejsem zlá a když řekne svůj názor na mě jako žákyni, která vyrušuje? Na tom je něco špatného? Ne není.

Den co den mě svírá pocit, že jsem a něco sama a proč? Protože si nenechám poradit. Takže od teď mi klidně raďte. Jelikož začínám trochu jinak, změní se to zde od základu, spolu s mou náladou. Nečekejte tu pejsky, kočičky nebo dokonce pixelky. Bude to tu dívčí, hrozivé a vy si to tu zamilujete. Tak jo mám práci jdu makat. Ahoj.

Tumblr_l9s3j0njkh1qcwiloo1_500_large

,,Mlč když s tebou mluvím, mluv jen když ti nemám co říct'' ...

Stálí návštěvníci

10. listopadu 2010 v 16:09 | Lady.NikyS*
Tumblr_lcuskvprua1qbxx9zo1_400_large
______________________________My dear_______________          __  ____


Tyto slečny nemusí mít na blozích nejkrásnější layouty a články kde se ukazují. Záleží mi i na jejich obsahu, ale především na nich samotných. Jsou krásné bez návštěvnosti nad sto lidí, bez zbytečností jako 100 affs a dalších dle mého nepotřebných věcí, budu moc ráda když tu se mnou zůstanou !

Žít a přežít, je jako snít a vysnít.

6. listopadu 2010 v 11:34 | Lady.NikyS*
Ahoj ,,telátka'' ..

Víte co mě opravdu štve? Ta moje mluva, jednou mluvím jak venkovský buran a po druhé mám chuť, skládat básně a jít se psem na procházku a mluvit, jako učitelka češtiny, budu to nějak dělat. Už mě nebaví psát za každou větou smajlíka, stejně to nečtete jako ,,Ahoj *úsměv* mám se dobře''.

Dnes je krásný kupodivu klidný den, včerejšek jsem prožila u babičky, jelikož doma nikdo nebyl (krom ufňukaného psa). Vařila jsem si čaj, jedla samé dobré jídla a seděla před monitorem. Dnešek, tak ale strávit nechci! Dnes jsem opět seděla u bábi a ta se mě co nejmileji zeptala, zda bych s nimi a s mámou, která už je doma nejela za strýcem na venkov a pak do města. A protože takové nabídky se neodmítají, tak odpoledne zmizím s blogu. No teď nebo spíše po chvilce, půjdu mé mamince pomoct s obědem, ať to pro mě rozežranou nedělá sama.

Včera byl čas, včera byla nálada něco dělat na blogu, stereotyp s pásem navrchu mě nudil. A tak jsem sáhla po něčem nápaditějším a líbí se mi to. Ty barvu jsem dle mého ideální a Pixie Lott v záhlaví nesměla chybět. Ovšem text v menu je krapet delší a já se jak nejvíc to jde omlouvám, že jsem nenapsala dva výrazy, ale hotovou slohovou práci. Ve zbytku víkendu se odhodlám udělat seznam těch co mě navštěvují + oba dva rozcestníky, které od rozjetí ještě nemám. Lidi na mě jisto jistě není spolehnutí!

Tak a teď k Sel, nejprve to tu mělo být o diskuzích, ale stejně napíšete tři věty nebo ,,souhlasím'' zdá se mi to jako promarnění času, já se vám tu budu dělat s kilometrovým článek a vy mi napíšete jedno slovo? Ne. Tak to tu bude tak trochu i o Sel a to se později zkusím zařídit, teď ale není chuť, čas a nálada. Ahoj.

Červánky, nám ukazují, že něco děláme špatně ♥

5. listopadu 2010 v 20:58 | Lady.NikyS*
Zdravím vás :) , vždy když jsem byla malá a vyšlapovala si pod širým nebem, zastavila jsem se uprostřed cesty z pohledem na nebe a nepochopitelných výrazem. Zvědavě jsem odsekla na mámu ,,proč je nebe růžové ?'', mám máma mi vyprávěla furt jeden a ten samý příběh, jak je někde v nebi člověk s posláním a dává lidem znamení, že se dá něco zlepšit. Když jsem byla o 2 roky starší opět jsem šla pod nebem a tentokrát slušně odvětila ,,bůh nám dává znamení, že se dá něco zlepšit''. Ale teď ? Když jedu v autobuse a zaujme mě jen růžová obloha ?! Netvářím se nijak zvlášť jen si pomyslím ,,bez dézy by byla obloha krásnější, bůh dává znamení a my se tu cpeme v fastfoodech'' !! Víte co vykašlu se na to, každý den jedu ze školy, vidím buď nabručeného staříčka z ČSAD, který mi tzv. rozkazuje a dělá, že je pánem světa, ale on je ve skutečnosti jen pánem autobusu, když jdu po vesnici, městě, vidím narůžovělé nebo až přímo růžové slečny, na 20 centimetrových podpatcích, bezdomovce kteří žebrají, malé prcky, co v každé větě použijí minimálně 10 neslušných výrazů a další výrazné skupinky, co buď hulí nebo dokonce berou drogy, sakra tak je ten svět nadějný, každý říká, jak je ČR skvělá, ale to jen v situaci, že si tu koupíte plazmovou televizi a jste "in", nebo když najdete lásku. Já ani jedno nemám a stejně i kdybych měla, čr bude k hovnu. V anglii bych si našla lepší kvalitu televize a kluka bych si našla vychovanějšího. Chci pryč i když mám přátelé, říkám to, k čemu nám to tu je ? Nic tu není, lidi tu jsou hloupí, naivní a především zlí a v blesku se už nepíše nic zajímavého nebo pravdivého. České módní časopisy jsou ve skutečnosti propadáky a z kouskem štěstí, by si to na sebe oblékl chudý člověk. Ale co ? Všechno je drahé a blbé.

Tumblr_l9oazf91au1qztnjxo1_500_large

Nemám to tu ráda, i kdyby jste mě nenaučili češtinu a narodila bych se v Praze a měla všechno po ruce, prostě ne ! Podívejte se co nám počasí dělá ! Divíte se ? Kdo jo je arogantní, hloupý a hlavně není pravdivý, je přímo falešný. Příroda se musí bránit, v obchodě vám nějaká holka vezme krásné, poslední, dobře padnoucí boty co máte v rukou, co uděláte ? Dáte jí i ty co máte na sobě, nebo jí je seberete a ještě něco nemilého jako bonus přidáte ? No já teda vím co bych udělala.

Selena Gomez je nejlepší celebrita, nejen že má nové krásné přímo dokonalé písně, ale ta její móda a životní styl, mě nutí se za ní do Ameriky přiřítit. Vždycky říkám ,,nikdo není dokonalý'', ale u ní to prostě neplatí ona je. Ona má rytmické a nápadité songy, má styl a určitě dobré chování. Nechci být slavná, chci se na slavné jen z blízka koukat. Takový styl jako má Sel mi vyhovuje, je praktický, ale taky zajímavý. K fanouškům není drzá, nebere je jako partu idiotů, ale jako přátelé, zavděčí se jim a když chodím po stránkách a vidím fotky fanoušků, chci křičet, přeji si jí mít taky <3 Jednoduše I very love Selena Gomez, she is pretty and sweet !! :)

,,Neplač děvče, bude hůř !''

4. listopadu 2010 v 6:41 | Lady.NikyS*
ZDRAVÍM ! :)

Ehm, jsem pořád doma, doma při teple, oblečená a téměř vystrojená, stávala jsem v 5 :) A proč ? Můj tatínek mi právě na dlouhou dobu odjel, zatím se mi nestýská, ale za chvíli bude hůř. Ve škole nemáme zrovna nejlepší předměty, ale to se nějak zmákne ( viďte ? ), máme tam nějaký program, úkoly mám a na písemky jsem připravená, takže O. K. ,,paní učitelko já být připravena na test !'' ;D A přijede k nám nějaká skupina, ale tak aspoň bude sranda ( jak někteří říkají prdel ) ! Teď momentálně si ujdu malou cestu až na zastávku a pak směr škola, čáu.

Ogaaankjaexgjstn8yryrngam48dzcbf7xbkfstwfssuo-vdx2vhcug8ovsgelb74mgqesrkd6znybbt1lgyvp0ziz8am1t1umxcwmfuunts4ltcojnnv77gasri_large

Dospělost je klíč starostí a my sami si dveře nedokážeme odemknout ;D

3. listopadu 2010 v 16:41 | Lady.NikyS*
HELLO DEAR :)

Nebo-li česky zdravím. Dnes je den, kdy se jiní radují a já vím, že budu plakat. Odjíždí mi táta, znám a mám přátelé, kteří tátu nemají a nebo s ním pouze nejsou v kontaktu, ale já ? Já svého tátu, dennodenně vídám, vaří mi jídlo, a jelikož jsem jeho milá, hodná dcera živí mě. ( snad pochopitelné ne ? ) A teď najednou mi na 50 dnů odjede, do zahraničí ( do Švýcarska ) co tak asi budu bez něj dělat ?! A tak navazuji na dospělost, někdo chce být dospělý a vypadnou z baráku, ale já o tom nemám ani představu. Kdysi dávno jsem nechodila po nocích a spávala s maminkou a teď ? Bych se takovému člověku v mém věku jen zasmála, je to dobře ? Dříve jsem nic nechápala, otevřela na svět oči a věděla, že se najde něco co nechápu a tak to bude zřejmě u každého. Ne-li u mě, ale i u vás, přibývají starosti, je málo času a za chvíli ( hodně let ) budu mít vrásky a pak umřu, mimo jiné i děti, milující rodinu a dům. Ale nač to probírat ? Já nechci být stará babka, já chci vymetat večírky, já nechce mít vrásky ať nikdo nepozná můj věk, já nechci být dospělá ať nemám starosti a nepřibližuje se má noční můra řidičák, tohle všechno chci oddálit, proč bych nemohla být pořád třináctiletá, vždyť na tom nic špatného není ! A nebude .. Chci si na jeden den zkusit jaké je to mít 30 ( ale fakt ) a pak jaké je to mít 60, ale dennodenně se probouzet s pocitem, že za pár let bude po mě, nebo řešit ještě se nechám upálit, tohle vážně ne ! A chodit do práce a kupovat plínky taky nic extra. Ovšem většina populace, si říká blbá škola, chci být dospělá a dělat si co se mi zlíbí. Uf, kdybych mohla nechám se takovou jakou jsem, i věkem.

Tumblr_la0djsxzqs1qat4y0o1_500_large

S mou dokonalou blogovou přítelkyní, jsme si říkaly jaké budeme mít vily. ( jako fakt ! :D ) Co budeme mít na zahradě a jak nám tam budou pobíhat čivavy s růžovými oblečky. Ale ? Co je na tom pravdy, stejně můžu tak či tak skončit jako bezdomovec, u popelnice, kde každý přispěje korunou ( sladká ironie, to bych si nějakých x let musela počkat až mi společnost něco dá ). Jediný co můžu říct, že mám sen, vysněnou budoucnost, který stejně nebude a vše bude jako naschvál jinak, ale "bože, smiluj se a ať alespoň vystuduji nějakou dobrou školu a mám peníze a opravdovou lásku, moc prosím". ( peníze sice moc nepotřebuji, ale jsem rozežraná, tak proč ne ) Chci abych ještě dalších x let nemusela řešit co bude a jak bude a řešila přítomnost ( béé ) a blízkou budoucnost. A jestli se tímhle jako většina budu zabývat, tak skončím zle, zkrátka nechám tomu volný průběh.