Říjen 2010

Mé oči ! :) || My eyes ! :)

31. října 2010 v 15:39 | Lady.NikyS*
Rozhodla jsem se, že zde dám, nějakou ze svých fotek ( ono se to tak ani nedá říct, ale jsem to já ). Celou postavu nebo celý obličej, sem dávat nebudu, pokud si to nerozmyslím, pro zatím vám bude muset stačit mé oko ( není dokonalé ). Nechci aby tu nějaký idiot psal, že jsem taková nebo maková, ono je to jen oko, takže pište slušné názory. Fotky byly pořízena 28. října, kdy mě taky namalovala a vyfotila má o 4 roky starší sestra.
(c) lady-nikys.blog.cz
Na první fotce, jsem jen trošku vyretušovala kruhy pod očima, jinak vše zůstalo stejně, nepoužila jsem ani žádné efekty. Na druhé jsem neupravil nic. A nekopírovat, jinak trhám ruce, přece jen moje oči ! :D

Je tu halloween, a já všude vidím Vánoce, co to doprčic je ?!

31. října 2010 v 14:45 | Lady.NikyS*
HI GHOSTS :D ( on je přeci halloween nebo bude )

No, jak začít, než na mě nějaké dítě začne narážet, že slavím halloween a je to naprostá hloupost, tak ať si poskládá do kupy fakta, ano pro některé americký svátek, který by se v čr neměl slavit, pro mě ovšem srdeční záležitost. Zatím co vy sedíte doma u pc a přemýšlíte co napsat na blogy, já přemýšlím nad programem, jaký spolu s 2 slečnami uděláme ve školní družině, škole a školce. Já straším, jsem strašidlo a když mi někdo řekne, že jsem čarodějnice. Beru to jako pochvalu, no není Selena Gomez k sežrání ? :) Sama se divím, že to slaví tolik populace, když je pro některé ,,amerika'' trapná a nesahá nám ani po kotníky ( dámy a pánové to vše jsem přečetla na blogách ) posledních 24 hodin přemýšlím, proč se každý tak opakuje ? Slavná dívčina ( nebudem jmenovat ) napíše, že to neslaví a hned 250 lidí ,,já taky ne !'' já jo a co mám se posrat, že naše komunita je totálně stavěná na názorech druhých lidí ? Já halloween miluju <3 a do huby to slovo vezmu klidně 3x ! Že mi nějaká fiflenka na icq nadává, že jsem blbá a co jako ?! Že ona je středem vesmíru a nikdy na sebe nedala hadr já se mám posrat, no mám ? Ach, ta dnešní mládeš, patřím k ní taky, ale vrstevník jisto jistě nejsem.

Halloween začíná ve dnech 31. října a 1. listopadu ( mnoho z vás neví, já to kvůli svému poslání musela studovat ). Nedávno jsme byly dělat program pro školku, a oni to brali opravdu strašidelně, byla tma a já byla čarodějnice ( taková ta s nemoderních pohádek, sam hadry a špinavá ). Za to, že jsem strašila děti, jsem dostala pný pytel sladkostí a dokonce i krásnou pochvalu. Tak už víte proč jsem si halloween oblíbila, kdyby jste neseděli jako polovina společnosti v gaučích, křeslech, na židličkách a rozhodli se něco dělat, dejte vědět, a možná BUDU SPOLUPRACOVAT, jinak jste pro mě milí zlatí směšní ( jen někteří !! ) :P

Tumblr_la8wng0u3y1qdpm3oo1_500_large

No stávala jsem v 10:20 ( fuck of, natočím si budík nevstanu, kouknu na hodiny je 9, nevstanu, tak co mám kruci dělat, abych se dostala z postele dobrovolně ? ). No dneska je takový klidný den, včera jsem si vyšla kopec a dnes si sedím na zadku, a učím se ( jako fakt ! ), z francouzštiny už mi hrabe, a zjistila jsem, že si pamatuji opravdu málo. Mě se to nechce učit, já už to chci umět. Ale pořád J'aime la France !! No jinak kdo chce být na seznamu a ví, že mě bude navštěvovat ať napíše do komentářů ! :) Ať v tom pak nemám zmatek ( ale to budu mít pochopitelně i tak ). AHOJ !!

I go to bed :)

29. října 2010 v 21:30 | Lady.NikyS*
HI DARLINGS !! :) ( nejlépe řečeno skvosty, však ona ví :D )

Vítám vás po dlouhé době, píšu článek ( pár hodinách, ale což ). Dnes jsem uklízela, ale to v podstatě každý den a navíc jsem i blbla s dvěma 10 let starými holkami, divte se mi. Já která není milá, působivá, zajímavá ani hodná se snimi snesu v jednom pokoji asi 8 hodin, jsem normální, viďte ? Ale bylo to super <3 ( konečně mě někdo ocenil ). A co dál ? Konečně jsem postoupila do další lekce francoužtiny, já už umím pár dalších slov, a to většinu potřebných. Ale ne mě to fakt baví, normálně si k učení nesednu, ale tohle je příklad, že dokážeme i nemožné.

Tumblr_la08gwjtme1qc1cn5o1_500_large

Dokonalá, belle, amazing :) !!

Asi každý z vás ví, jak nejsem spolehlivá, ale na své srdce si kladu další zodpovědnosti, jako třeba seznam oblíbených neboli čtenářů. Vím, vím že to brzy nebude, ale až se k tomu dokopu a udělám to budu spokojená jako nikdy jindy, na komentáře později odpovím ( třeba zítra ), ale teď ne. Takže sem hodím nějaké zajímavé fotky a půjdu spát, popřípadě se dívat na tv. Salut :)

My communication problem !! :D :D

28. října 2010 v 18:20 | Lady.NikyS*
HELLO STRAY. [ ahoj zatoulanci :D ]

No jo, já se musela ozvat co bych to potom byla za mère. Já vás zkouším viďte ? :)) No mě se strašně začala líbit angličtina a francouština, ale tak to je vám snad jasné ? Pas de problème. No a tak jsem si pořídila francouzský slovník ( nekecám :D ), mě se to tak děsně líbí ! Tam najdete všechno a tak se učím a umím základy rodiny ( no nekecám ), zvířata a ještě pár nejhorších slov. Jako .... , ale nechme toho dyť to ani nejde napsat ! :P

Tumblr_l5a13wgdg21qc1z3mo1_500_large

Obdivuju Big Ben :D :)

No nic, tak dívala jsem se na Zora, ale ? Nebaví mě to, když si tak vzpomenu na ty časy, kdy jsem chodila po ulici a přemýšlela nad zachránci a hrdiny, je mi to k smíchu. Copak je nějaký normální (ne labilní) člověk co obětuje svou část lidstvu ? Jestli myslíte ty výkuky v laboratořích, tak ty mi jsou milí pánové a dámy ukradení :D, já chci umět jednat, tak jak se v danou chvíli patří. Chci umět polykat i ty nejhoší sousta a zdolávat překážky, ale to ,,chci'' takže to tím pádem nedostanu. No pod perexem další kupa , no hora věcí co chci !!

,,Today is so, so successful !''

27. října 2010 v 17:17 | Lady.NikyS*
BONJOUR LES VISITEURS.

Today is so, so successful. Ano jinak se to milí zlatí popsat nedá. Ráno si kolem deváté vstanu do krásného počasí (nevím jak vy). Dám si lahodnou snídani .. bonne appétit ! A jdu se zrealizovat (tak nazývám slovo 'upravit'). Poté jdu uklízet, ano mám malou část za sebou a velkou před sebou, můj pokoj není ledajaký, tam nenajdete jednu poličku, tak najdete celou sadu poliček. OMG, snad to dodělám. A jestli ne ? Tak se, alespoň půjdu učit (vím jsem blázen, ale mám co dohánět). Poté co jsem si to rozdělala a ne-utekla od práce, jsem si šla udělat něco dobrého k jídlu ?! Jo, rozpustila jsem si hořkou čokoládu a dala si ji na banán, bylo to strašně dobrý, ale abych vám pravdu řekla, mám tam ještě polovinu hrnečku, takže to dnes ještě na jednom banánu dojím a pokud nehodím šavli tak to bude O.K. (vážně mi není zrovna nejlíp).

Tumblr_laxrk0l2xc1qd9lrdo1_500_large

A je nový layout, zamilovanost největší !! Co na něj říkáte vy, vy kritizanti ?

No jo, dneska až dodělám, ten svůj pokoj *doufám že to udělám*. Tak půjdu dělat něco užitečného, buď půjdu zachraňovat přírodu, nebo spíše sebe a při nejhorším (což nepochybně nastane) se půjdu dívat na televizi na Dokonalý svět. No až to dopíšu, půjdu si dát ten banán a pak si půjdu uklízet pokoj, ať to zase jak debil nedělám tři dny :) SALUT

Majitelka → Lady.Nikys*

27. října 2010 v 16:43 | Lady.NikyS*
______________________________Lady.NikyS*___________________________


Chceš se o majitelce blogu něco dozvědět → Profil
Nějaké dotazy ? Ptej se mě na cokoliv co není perverzní nebo neslušné. Budu ráda ! Mimochodem přes vánoční svátky zde budu málo, ale budu se snažit hojně přidávat články !!

Blog → lady-nikys.blog.cz

27. října 2010 v 16:32 | Lady.NikyS*
__________________________lady-nikys.blog.cz_______________________


Blog byl založen 28.srpna roku 2009. Byl založen kvůli zálibě psaní s affs a kvůli deníčku, který již od samého začátku pilně provozuji. Na úplném začátku jste mě mohli znát jako slečnu LaDy NiKyS^^ dnes již zkráceně LaNi*. Blog byl několikrát ukončen a znovu obnoven, při poslední obnově, tudíž této jsem se zařídila, podle svých schopností a potřeb. Takže doufejme, že nebudeš litovat a bude se ti zde líbit.


Jsem to já a jsem opravdu zpět !

24. října 2010 v 19:05 | Lady.NikyS*
Img_2300_large

Ahoj ! Jsem zpět, po dlouhém váhání jsem se přesvědčila a mé mínění stále trvá. Můj poslední pobyt na blogspotu mi otevřel oči, psala jsem na každý druhý blog pochvalu (myšlenou od srdce), ale ? Každý mě hodil do koše, co je na blogspotu tak špatné ? Lidi, vás na něm hold přehlíží a nechci zůstat s jedním komentářem sama. A tak jsem se přestěhovala na blog, ovšem že je tu další 'ale'. Ale nebylo tam pro mě místo, skončila jsem ? Skončila a to je jedna věc, chtěla jsem nový blog (jak bych si to touhle fraškou mohla u vás vylepšit ?) druhá věc. Ovšem takhle to nejde, já vystřídala moc blogů a potřebuji se usadit a nemyslet na nové příběhy, když můžu pokračovat ve starých. Líbí se mi tu, lady-nikys byla moje láska můj již 6 měsíční pobyt (díky bohu !) tady jsem plakala, řvala, nadávala, byla milá a zároveň i šťastná tu to začalo a tak to tu má právo i všechno skončit. Od teď mě stoprocentně najdete zde !

A jak to vlastně bude dál ? Ano, tzv. přezdívka se ke mě hodí i stále, takže pořád Lady.NikyS* popřípadě LaNi* [laní]. Na layoutu pracuje, prozatím je tento, ale jak říkám, začíná nám podzim a tak se zkusím přizpůsobit. Affs ? Ne-budou, ano, ano řvěte po mě, ale mám s tím zkušenosti a tak budu mít Stálé čtenáře a jak budou chtít něco přečíst z mého života ? Prosím, dveře jsou otevřeny. Také se chystám všem starým návštěvníkům napsat (bude o mě někdo stát ?). No jinak to tu bude šlapat ,,stejně'' ?! No možná, pokud nebudu mít přelud, se přestěhovat nebo skončit, víte co ? Jsem dlouhodobě nemocná, musím mít to co přesně chci i když vím že to bude k ho*nu. Mimochodem mám novinu a jakou ? Tu se popřípadě dozvíte pozítří, zítra tu tudiž nebudu. Ahoj.

Tumblr_lark9cekjr1qclyxio1_500_large
Volné obětí !! Kdo chce ? :D