Červen 2010

the end

16. června 2010 v 18:08 | Lady.NikyS*
 Ahoj ;););) zas tak krásný tento článek nebude. Chtěla jsem to udělat tak dlouho. Mám chuť řvát. Končím ! Bude to asi tím, že tu vy chodíte rádi, ale já? Pravý opak tak mi to láme srdce. Nevím co mnoha z vás čeká a tak sbohem ..

Čas na článek od hloupé brunety ;) ;x ♥

11. června 2010 v 18:09 | Lady.NikyS*
jj
Ahoj ;)

Dnes se mám dobře, nálada skvělá, tak proč se sem nekouknout žj? xD Jeden důvod proč jsem sem nechtěla byl ten odporný desing, který již tu není. Mám nový co jsem dělala chvíli a jsem nadšená povedl se jednoduchý, milí a potřebný. Jediné co mě na něm štve je i docela ta tónovací tabulka nevím kazí mi to dojem.

Teď jsem na svém druhém blogu kde je to mnohem lepší, ale začátky jsou vždy super. Jak jinak žj? :D:D No sem mám co psát to, že je mi líto pár věcí co jsem zde napsala. I když mě to tu nebaví a píšu spíše z nutnosti nedokážu to tu opustit. Drží mě k tomu velké pouto. A vzpomínky na které nelze zapomenout. Dnes je, ale horko že ano? Tak ta fotka vlevo focena před 3 dnami?! Hádám, neříkám že to bylo x)x)x) Tak tu jsem fotila skoro na dně. Nevidím ani úsměv a nemám důvod ho vidět. Ta fotka se mi na jednu stranu nelíbí a na druhou ano.

Dále chci řct, že zítra jedu do kina ..wow na StreetDance 3D pozor jsem cvok, ale začínám tančit a poslouchat, písničky ve stylu toho filmu. A nejde mi to :D:D Je to těžký umím zatím pár kroků a ty dopilovává. Sestřenka mě bude v neděli učit takže mám na víkend parádně postaráno a co budete dělat vy? Božee, milujem tu píseň co teď hraje v repracích .. ,,óóók I´m reading'' wrr.. Božíí :D:D ,,so, so, so ! Yeah'' boží :D No nic končí a tak i já Páá
Lady.NikyS*

Nuu nic mne nenapadá.

9. června 2010 v 20:40 | Lady.NikyS*
Zdravím,
jsem ráda za to co jste psali a chystám se odpovědět na vaše komentáře, ale pravda je tak, že jsem si založila blog s letním názvem. A důvod? Tady mi t nějak přerůstalo přes hlavu soutěž pokračuje, ale tady se prostě nějakou dobu neobjevím. Později mě to třeba zase chytne a budu tu chtít být.

Adresu nového blogu, na kterém budu přes léto tu nedám, nemám důvod to tu dávat a tak si mě najděte sami. Nic tam ještě není skoro. Celé to tam dodělávám a chci aby to tam bylo jiné než tady. A toho asi docílím. Adresu řeknu jedné osobě, kterou jsem si oblíbila i když nejsme affs. Je to úžasná holka se kterou toho mám hodně společného a moc jsem si ji oblíbila. Jinak to ví dvě děvčátka. A jsem za to ráda. Prostě a jasně tady to nekončí jen tu nebudu skoro vůbec (až mě to chytne) a tam to začíná tam budu teď furt, ale tady taky někdy.

Dále chci říct, že jsem napsala deníček tam a tak se mi to tu ani psát nechce a to myslím vážně. Takže sorry, ale budete si mě muset najít. Čáo
Lady.NikyS*

8.června ~ No, no, no. This is horrible.

8. června 2010 v 18:52 | Lady.NikyS*
  • Ahoj, ahoj.
Jak se máte? Já dobře, právě jsem dodělala ten nejjednodušší layout na světě. Nevěděla jsem co tu dát a tak tu máte tuto patlaninu, opravdu to bylo jednoduché časem dám něco lepšího. No, mám zaracha na pc, ale tak maminka mě tu pustila. Nebaví mě to tu, což zas taková novinka není, ale ztrácím tu čas a jak tu tak nejsem uvědomuji si lepší věci co mám kolem sebe. Zítra se fotíme a tak se budu připravovat. Takže mě tu celý večer nečekejte ani zítra. Fakt, nevím jestli tu půjdu ztrácet čas když se vše tak krásně vyvíjí. Moje přání se naplnily a žiji si více než dobře. Zkrátka přemýšlím o tom, že s blog.cz skončím (reakce si nechte). A začnu se věnovat všemu kolem, holka kterou obdivuji a kterou jsem poznala blog zde se mi strašně zalíbila. Je hodná, milá a to je ze Slovenska. A co soutěž? Nic, stejně to nikoho nezajímá. Po čase bych se možná vrátila, ale teď? Mám opravdovou chuť skončit a i když mi to tu dalo tolik práce. Podívejte se na to takhle časem se to tu opotřebovalo a já? Už nechci žít tím věčným stereotypem ,,co blog?'' myslím na něj v jednom kuse. A tak se ani nedivím, že mi ve škole říkají blogová královno. Ano. Divte se, nedivte se mám toho plný zubu. ČAO.


PODPOŘÍM TĚ

6. června 2010 v 13:20 | Lady.NikyS*
Zdravím tě ;)
Tento článek slouží převážně k podpoře lidí co moc rádi posílají komentáře typu ,,hlásni mi tam a tam''. Pokud je to pro tebe opravdu důležité a chceš konečně v něčem uspět, neváhej se zapsat. Pomůžu Ti jak i já tak náhodní kolemjdoucí co nebudou mít nic na práci. V článku vždy přesně uvedu tvůj blog a důvod proč chceš aby lidi hlasovali, ty na oplátku trochu pomůžeš mě. Zde se můžou zapisovat všichni i Ti kteří chtějí pouze podpořit svůj zajímavý blog. Nevyberu, ale každé jelito, které to napíše, vyberu pouze ty kteří si to zaslouží a ty kteří to svým smyslem zajímavě podají. Málo kdy si do seznamu přidám i reklamy a žádosti oblíbených stránek.
Na tohle mi odpověz do komentářů, pokud se Ti do 4 dnů neozvu, nejspíše to byl spam.

6.června ~ beautiful and sunny summer.

6. června 2010 v 12:12 | Lady.NikyS*

Zdravím vás,
2 dny jsem tu nebyla a těší mě to. Překvapivě se mě nikdo nevyptával proč to tak je. Upřímně řečeno, stýskalo se mi a jak. Vy jste má druha rodina, můj druhý svět, bez vás už nelze žít. Všichni z naší třídy si sednou k pc pro důvod hrát hru a nebo sledovat dění na fb, ale já? Ne, pouze blog.cz a jeho dění. Každý z vás co tu píšete je můj oblíbenec, samozřejmě tu nechci být věčně, ale jak přemýšlím, nejspíše tu zkysnu navěky (ironický smích). Ah, ta ironie, mám chuť tu povídat jak bylo u Moniky. To víte, že dobře, ale na druhou stranu chci jít ven a bavit se sluníčkem. Co si mám vybrat? Upřímně půjdu ven. Už nechci lhát nikomu, ani pro dobrou věc a tak řeknu, že nechci skončit a že neskončím. Radost? Přejde až to dopovím, pokud je z vás někdo napnutý jak drát, přeskočí až k tomu kde se píše to nejdůležitější .... Blog bude a je o mě a tak o prázdninách přibude možná jedna majitelka. Kdo se raduje? Nikdo, že ano možná někdo jo, ale ani já ne. Bude to má starší sestra teda pokud bude chtít sem jít, prý nechce založit nový blog a tak když se dozvěděla, že skončím, řekla si možná .. A už to tak je řekla jsem, že se rozhodnu a podle reakcí jí na to odpovím. Mám, nemám říct ano? Děkuji za vaše názory. Mějte se

3.června ~ I´m very, very ....

3. června 2010 v 20:10 | Lady.NikyS*

Ahoj, aho, ahoj. Dnes při dobré náladičce, s pomocí pár blogových sluníček a holek z reality šťastná. Aby ne všichni jsou na mě poslední dobou milejší a cením si toho i když mám černé chvilky. Jediné co mi kazí náladu je to jak většina (mluvím všeobecně) reagovala na to, že chci před prázdninami skončit. Obtěžovat mě na icq otázka proč a podobně? No, lidi zbláznili jste se? Já nevím den ode dne mi to připadá hloupější. Ano, nejste jsem si jistá, ale jak mě přemlouváte a ani jste si to celé nepřečetli? Nemám čas to s vámi řešit, ale to vy vidno nevidíte. Vygumované hlavičky máte někteří. Opravdu mě těší, že někdo o mou přízeň stojí, ale kdyby to tak bylo četli by jste pozorněji a nedělali ze mě b*bku, ale to vy očividně netušíte. Dále chci říct, aby se mi ozvali dva špehové, ona h o n e y ^^ je slunce s ní už to mám vyřízené. Ale co vy další? Ozvat se pěkně na e-mail lady-nikys@seznam.cz, dík. A dále chci připomenout jednu informaci, když posíláte reklamy ať hlásnu tam a tam. Nečekejte, že vám hned budu skákat kolem zadku a dělat to co vám na očích uvidím, proto udělám v menu kolonku ,podpoř!' bude to sloužit k tomu, že vám tam budu hlasovat jak je možno a poprosím i ostatní, bacha budou tam jen Ti které si sama vyberu. Nikoli 120 blogů a všechno odporně napsáno. To je vše mějte se.
Lady.NikyS*

Nevím zda to býti já ;x

2. června 2010 v 19:59 | Lady.NikyS*
Zdravím,
držte držky s tím že jsem hezká neli krásná. Nejsem zde exkluzivně pár odtajněných záběrů jak šel čas atd. Zakazuji smích a ironii :D.

|| www.lovehouse.blog.cz" alt="[°BoniTa_Nymfa°] || www.lovehouse.blog.cz"]

2.června ~ Full of energy.

2. června 2010 v 15:50 | Lady.NikyS*
Ahoj, nový nápisek od té mé Ivušky, fakt moc děkuji, je krásný a téměř ideální. Soutěž už začala první kolo už probíhá, prosím všechny soutěžící aby mi výtvor odeslali do pondělí, nejpozději středu, ale to je moc. Nálada se zvedla dnes jsme nic nepsali a mé známky jsou skvělé (podle mě), ale já nevím mohly být lepší. Už se zase bavím s holkami kromě Terezy, dnes nebyla ve škole a hned se mi všechny omluvily. Bože jsou úžasné a málem jsem na to zapomněla kvůli té čtvrté. V pátek chci spát u M. (Moničky) tak se uvidí a dnes půjdu možná ven s Elis. Jak jsem řekla jdu jí napsat a pak se uvidí, co vy? Máte nějaké plány na tento týden? Jinak když už jsem u toho včera jsem nad tím přemýšlela celý večer. Tento blog tu bude jen do konce školního roku a pak se s blog.cz chci rozloučit, ale zamilovala jsem si to tu a ta soutěž? Nevím, tohle prostě nechci udělat stejně jako spoustu věcí co musím. Ale budu pořád někde, buď na bazénu nebo jinde a co se stane? Na blog.cz bych nechodila a když bych skončila neměla bych špatné svědomí. Jenže pořád si pokládám otázky typu ,,proč? z jakého důvodu?'' Ano já sama nevím proč to chci udělat. Opravdu nevím jsem s jistá, že tu ještě čas budu, ale dlouho? Ne. Je mi skoro 13 let a prázdniny tu trávit nechci a navíc mi blog zhorší prospěch teda už zhoršil. A proto také chci téměř ukončit řadu let kdy jsem tu něco dokázala a našla jsi tu přátele. Rychle pryč od tohoto tématu, které je plné smutku a otázek. Třeba tu budu ještě 5 let, to nevím a přemýšlením nezjistím, ani si tím nepomůžu. Až přijde čas kdy budu chtít skončit skončím. A pokud nepřijde? Neskončím nebo zapomenu. Je více možností. Sakra pryč. No jinak se mám skvěle a očekávám, že se jeden jedinec najde co dobrovolně přečte tento důkladně sepsaný článek. A na důraz toho mu poděkuji. Mám chuť tvořit, a proto až bude čas zapnu ps a pustím se do nějakého tématu a něco udělám. (věřte, nevěřte ps mě začalo bavit) No nadále bych chtěla připomenout všem návštěvníkům, že tu udělám nějakou jednorázovou soutěž nebo objednávku něčeho. Zkrátka nic originálního to nebude. Co to plácám dejme tomu, že mám náladu se vypsat a napsat dlouhý článek, kde vám povím vše nepotřebné. Mějte se.
Lady.NikyS*

1.června ~ Children's Day.

1. června 2010 v 18:55 | Lady.NikyS*
Purple Rain by Lady-Tori

Čau, čau. Jsem naštvaná samé testy, jsem psychicky doje**ná z toho co dostanu na vysvědčení a navíc mě štve, že na mě na icq každý doléhá ať si pohnu. Ono to zas tak lehké není a ještě s mým minimálním časem, doufejme že to dnes stihnu. Ať Ti chytří dají pokoj. Ano, pravda je že jsem včera na pc mohla, ale mám dobrý pocit, že jsem nešla a dostala tak ze závěrečného testu 1 podtržená. Víte, svým smyslem nesnáším blog a důvod? Je to droga, které se člověk nezbaví teda alespoň já. Zamilovala jsem si tu ty lidi a i když jsem se tu včera nedostavila, marně jsem přemýšlela co napsat. A výsledek vidíte sami. Poprvé jsem se dovolila použít ostřejší slovo do článku. Včera jsem tu byla cca na 5 minut a viděla jsem blog jedné holky, která měla tuším stejně jako já?! A nadávala pi**, ku**a atd. nechtějte slyšet, ať si nadává mě je to jedno, ale k tomuto blog neslouží a že dokáže sedmnáctiletá holka bez těchto slov vydržet a dvanáctiletá ne? Trochu divné, nemyslíte? No nic jinak se mám fajn, zítra s Elis ven. Ah já se těším to bude skvělé, ona je úžasná. Jediné co mi ještě kazí náladu je počasí? Není to už červen? Kdybych přijela ze zahraničí tipla bych to na podzim? Deště? Ale, to nic. A mám úchylku psát smajlíky. Já nechci chci psát bez nic, ale ráda bych tu nějaké přidala, no musím se překonat. Mějte se.
Lady.NikyS*