Květen 2010

affiliates - my nets friends

30. května 2010 v 16:25 | Lady.NikyS*

|| www.lovehouse.blog.cz" alt="[°BoniTa_Nymfa°] || www.lovehouse.blog.cz"]

|| www.lovehouse.blog.cz" alt="[°BoniTa_Nymfa°] || www.lovehouse.blog.cz"]
ta nejlepší:

~ L o v e l i n e <3 / http://midnight-devil.blog.cz
 Frosty~[eS]* / http://frosty-queen.blog.cz
N E P O CH O P E N Á / http://on-my-own-dream.blog.cz
 the lizz. ✯ / http://sparkling-star.blog.cz
LoO~ny.Lii <3** / http://happy-iwusqa.blog.cz

Pokud by chtěl někdo z favz spřátelit, ráda spřátelím (malé vy jímky, že řeknu ne)

|| www.lovehouse.blog.cz" alt="[°BoniTa_Nymfa°] || www.lovehouse.blog.cz"]

Pokud máte nějaké otázky sem?? ✯
Mám vás rada ..

Pro NI <33

30. května 2010 v 13:27 | Lady.NikyS*
Zdravím, tak tady jsem utvořila něco pro mojí the.lizz, vím že to není perfektní a ani nebude, ale tohle se tě prostě týká. Všechno nejlepší blogu !! Hyp, hyp huráá .. 

To je ona, je tak správná,
moje múza od nedávna.
Její krásný blog právě teď slaví první rok,
zaslouží si přátelé co z nenadání vesele,
řeknou jí jak krásná je a byla, bude, zůstane.

Z lásky tvá velikánská obdivovatelka Lady.NikyS*

30.května ~ Make a contribution.

30. května 2010 v 11:39 | Lady.NikyS*
Early Morning by Lady-Tori

Zdravím vás mí snoví návštěvníci, dnes se mám zatím dobře. Chystám soutěž a zadání prvního kola, ale potřebuji sponzory. Aby soutěž alespoň někdo sledoval takže ikonku co mám v menu si všichni, co chcete dejte do článku, do menu atd. A něco k ní připište. Pozor, opakuji že já si tím návštěvu nezvedám. Je to čistě na speciální blog. A teď ke mě a budově jménem škola, ach jo to mě tak nebaví ještě, že už je skoro konec školního roku. Dnes dva úkoly co mě zabijí. Ale jinak fajn. Včera to tu na blogu ožilo a jak. Večer sem tu seděla pěkně dlouho, ale pak přišla má sestřička a normálně mě vykopla, ne fér. A co vy? Jak se máte? A jak prožíváte víkend? Pryč od těch dotěrných otázek. Docela si i všímám kdo tu chodí a kdo ne. Zžírá mě, že tu lidi s kterýma affs nejsem chodí víc než affs, ale co o to já k nim chodím taky málo. A proto budu affs předělávat, přesněji si nějaké affs přiberu. Dnes budu BoniTce posílat takovou koláž do soutěže, kterou jsem dělala z nenadání a samostatně. A jinak děkuji za pochvaly layoutu, ani nevíte jak si toho cením. A dále bych chtěla poděkovat, všem co si dají ikonku na blog. Mějte se.
Lady.NikyS*
|| www.lovehouse.blog.cz"]

Smutně koukám a škemrám přispěj na sledovanosti soutěže - Souboj týmů. Tím, že si dáš následující ikonku na blog a uděláš vhodnou reklamu. Díky.

THIRD - So lovely, so perfect, so beatiful

30. května 2010 v 11:30 | Lady.NikyS*

Název layoutu: So lovely, so perfect, so beatiful
Autorka: ©lady-nikys.blog.cz-Lady.NikyS*
Doba dělání: 30-45 minut
Spokojenost: 99%

~ Tento layout byl ten nejparádnější co jsem kdy udělala, inspirací byla Lady-Tori, když jsem prohledávala její obrázky byla jsem jako v sedmém nebi a chtěla ukázat, že nejsem jenom prudká a tak jsem si vzala jeden rámeček, naučila se podle návodu Bonitky zkrášlení písma a začala ho dělat. Vůbec jsem nevěděla co tam dát a kdykoliv jsem něco přidala navíc nepasovalo mi to tam. A tak jsem to nastavila a vyšlo to.

SECOND - Girl in black

30. května 2010 v 11:19 | Lady.NikyS*

Název layoutu: Girl in black.
Autorka: ©lady-nikys.blog.cz-Lady.NikyS*
Doba dělání: 20 minut
Spokojenost: 95%

~ Tento layout se mi strašně líbil už od začátku, ale byl na mě příliš tmavý a to mě omezovalo. Strašně mě to potom vadilo, tento layout mi pochválilo mnoho blogařů a toho si cením. I když je lehké dát do záhlaví obrázek a sladit barvy vím, že jsem se u toho trochu zasmála a navztekala. A proto se mi moc líbí.

29.května ~ My mood is already good.

29. května 2010 v 20:32 | Lady.NikyS*
Filling The Day With Joy by Lady-Tori

Ahoj lidi. Dnes se mám konečně dobře a důvod? Byla jsem nějaká podrážděná a nesvá. Ano, i já dokážu být protivná a h o n e y ^^ o tom ví své. Soutěž tu dávám do kupy už jak dlouho a zítra to bude hotové, tedy doufám. A teď k layoutu, líbí se mi je jiný a krásný já vím, že už je měním jako ponožky, ale o trochu méně. Ale dostala jsem nápad a tak jsem ho uskutečnila. A co vy? Líbí? Jinak dělala jsem ho dlouho a konečně jsem si pořádně prozkoušela techniku ps. Teď jsem se do dívala na Gepardí kočky 3 celkem hezké, ale nevím zda předchozí díly byly lepší. Opět jím antiperle, zamilovala jsem si je ! A teď ještě koukám na DCH (disney chanell). Včera jsem si psala s tím mým. A jako koukám, že mi Michal napsal, ale co? Nic zajímavého prakticky se jen zeptal. Ach jo. No co od těch kluků čekat že? A co vy? V jaké jste náladě? Jdu dodělávat tu soutěž a možná to i stihnu dřív než předpokládám. A ještě chci dodat, že teď moc neobíhám affs, ale nemám čas sem tu dost zdá se? Ale ta soutěž a blog. Nutí mě to dodělat a tak k affs nikdy nezajdu, takže promiňte. Jinak dnes jsem vystupovala na dětské dnu super jednu sestavu jsem nestihla, ale druhou jo a super to bylo. Zopakovala bych si to. Jdu mějte se.
Lady.NikyS*

28.května ~ I am not sad, I am happy.

28. května 2010 v 16:10 | Lady.NikyS*
Passion by Lady-Tori

Zdravím, opět říkám, že mi obrázky od Lady-Tori přidávají energii a té já mám dnes na rozdávání. Včera výlet - luxus, trávený v pohodlí kluků a neznámého města kde jsme spatřili i pravé angličany, neobešlo se to bez foťáků, slunečních brýlí a úsměvu. Bylo to úžasné a mě dojaly jak památky tak lidi kolem. S kluky v kavárně a házením a kopáním si hakysu. Já nevím krásně nám vyšlo počasí a ušli jsme tolik kilometrů, že už jsem se k pc nedostala a raději ulehla do své pohodlné postýlky se zeleným povlečením. Dnes začne má soutěž teda pokud tu bude má skvělá porota, ale tak dáme to do kupy. A jak se jinak dnes mám? Nabitá energií šťastná a je tu u mě bratranec Honza. Je v klidu a půjdu s ním ven. Takže tu teď nebudu večer? Ano, budu mějte se krásně a užívejte si. Já jdu a budu se mít taky velmi skvěle. Ahoj

Edit. Jsem v nouzi, mám dilema miluji Robího, ale mám ráda Mišu. Všechno je strašně složité a já od středečního dne na naše seznámení a podání si rukama nemůžu zapomenou. Strávených 5 hodin s ním. Byl opravdu dokonalý a já tu teď brečím jako .... Já nevím chci ho tu zpátky, ale Míša se mi také líbí, mám v tom jasno, ale znám se bude to těžké a celé to opět zpackám.
Lady.NikyS*

26.května ~ I´m happy.

26. května 2010 v 15:43 | Lady.NikyS*
Fine Beauty by Lady-Tori

Ahoj. Zamilovanost do těch obrázku od Lady-Tori. Včera tu bylo živo a krásně se mi povídalo s blogařkami. Dnes jsem tu časně a však ani mě to nediví. Svůj druhý facebook už jsem si smazala a jsem spokojená. Ať mi dají pokoj Ti hnusní snobi. Dále bych chtěla říct, že se mi ten můj layout začal líbit a to uznávám že samochvála smrdí, ale bude tu docela dlouho. Děkuji všem co mi ho krásně a mile pochválili. Dnes mám v plánu spoustu věcí tak abych začala a jaké? Dám si zmrzlinu a jídlo, budu se chystat na zítřejší výlet, trhat si obočí a zkrátka se pevně připravovat. Chce se mi tam, ale nikdo s naší třídy (až na pár kluků) se se mnou nebaví a komu za to vděčím? Tereze. To jméno a vše se mi silně protiví. Zkrátka já jí nic neudělala, ale ona mě? Mnoho ani spočítat se to nedá. Takový je život každý si pro vás připraví ty nejhorší výzvy a je jen na vás jak to zvládnete. Já to zvládám myslím si, že trochu optimismu ještě mám, protože jsou tu deváťačky, ale jinak? Ne, ono mám špatnou náladu a teď mi jí zhoršila ještě má náladová sestra. Co čekají od holky z Mikulůvky, která je nejmladší? Všechno, jenže když mě mamka někam jednou nepustí a mám to několik kilometrů a je pustí a mají to pár kroků, trochu rozdíl nemyslíte? Já jo. Unavuje mě pořád někomu dosvědčovat, že nejsem ta špatná a že je to na strašně dlouhé povídání. Snad to všichni časem pochopí. A co nového? 4 z diktátu já nevím jsem čím dál horší asi se začnu pořádně učit a taky to známkovala přísně. Za kolik chyb máte 4? Jen se ptám, protože se mi to nezdá. Děkuji. Mějte se

Edit. Mám se skvěle parádní náladička face obnoven a sranda tady. Mimochodem dnes mi výrazně hrabká a za to se omlouvám, ale byla jsem zasvěcena do sesterstva dementů tak se nedivte. A včera jsem si půl hodiny volala s h o n e y ^^ skoro sestra. Tak příjemný hlas, tak upovídaná prostě boží.
Lady.NikyS*

25.května ~ Finally, I can be here.

25. května 2010 v 18:37 | Lady.NikyS*
Entwined Forever by Lady-Tori

Ahoj, dnes jsem mírně zaskočená návštěvou na ortodoncii, netřeba rozepisovat. Je tu nový desing bude tu jistě déle, než ten předchozí co tu vydržel den, ale tohle je takové mírné na rozdíl od mé divokosti. Tak a teď co se týče mě. Mám se dobře až skvěle, ale mám zase ten divný pocit který mívám když se hovoří o tak zvaném ,facu' já osobně ho už nemám a nebudu mít, na dobro jsem s touto hloupostí skončila a lidi co ho mají jednoduše odsuzuji i když nemám důvod vadí mi. Když ho po mě někdo žádá, s tímhle ať jde do ..... Pryč od toho hnusného tématu, plného zlosti. Dále bych chtěla říct, že hledám třetího porotce a musím to do zítra stihnou (což nestihnu promiň Nikolko). Takže pak by se museli najít dva. Popravdě je toho na mě moc škola, kterou teď moc nezvládám, výlet a pár dalších věcí do kterých zahrnuji i blog. I když není povinností mám to tu ráda a to co jsem si k němu vytvořila mi nespadlo jen tak náhodou do klína, dnes jsem celou dobu uklízela už jsem se cítila jako ta pravá uklízečka, ale fakt ! Strašně jsem si oblíbila obrázky a fotky od Lady-Tori, tak jsem tu jednu dala. Jinak změna Deviantartu mě přímo štve. A jaká je? Změnili obrázky a dali na ně značku deviantart, tak na co tam ty obrázky teda jsou? Navíc to i pozměnili vzhledově a mě za sebe se to nelíbí. No nic mějte se (jsem tu)
Lady.NikyS*
Edit. Jdu se svým malým chlupáčkem (fotka zde) na chvíli ven, musím dbát i na jeho křehké zdraví zatím (za 10 minut jsem zpátky takže moc nezlobte).

About competition

23. května 2010 v 17:45 | Lady.NikyS*
Zdravím vás, tak dnes už po třetí a naposledy. Chci vám říct, že soutěž už je v plném proudu. A všichni, kteří se na ní chtějí podílet ať napíší sem 644137698 na icq. Budu moc ráda, porotu si určím sama a přemýšlela jsem o Nikolce neboli Princess.N*, dále ~ L o v e l i n e <3 a jako poslední o Nelly. holky pokud nebudete soutěžit, tak by jste mohly být porota, ale to je čistě na vás ! Zkrátka pokud chce někdo něco zjistit o mě nebo z jiného soudku icq 644137698.
xx
Všechny potřebné informace zjistíte ještě tu http://duel-teams.blog.cz/ na speciálním blogu soutěže. Tam se zapisujte do přihlášky a klidně se i ptejte !! Pokud by tu byl ještě někdo kdo by fakt nechtěl jít soutěžit, ale chtěl by být porota ať napíše na výše uvedené icq ! Na icq, ale teď nejsem, ale pokud budu na pc budu na icq, děkuji.
xx
Banner si dejte všichni co chcete na blog i soutěžící, prostě kdo chce !! Prosím o to hlavně affs, děkuji.
Lady.NikyS*

Můj ty bože. :D

23. května 2010 v 14:17 | Lady.NikyS*

Zdravím, jsem úplně mimo, číslice se mi pletou a neznám své meze. Zkrátka dělám vše proto aby má milovaná h o n e y ^^ měla dosti výtvorů do challu a tak jsem tam dva poslala a dnes dělala třetí (viz. nahoře). Řekněte popravdě jaké to je? To bílé pozadí je detail a popřípadě mám jí to poslat? Dělala jsem se s tím fakt dlouho, stahovala program na to kde se dělají animace, stahovala PS a pomocí BoniTky a jejích rad se to učila. Nářez, teda podle mého a ještě když mám PS v angličtině a ona v češtině. Br. Už nechci.

Další dva výtvory:
free image host

Prosím čti ..

Chystá se nová soutěž?

Lady.NikyS*

Chystá se nová soutěž?

23. května 2010 v 12:27 | Lady.NikyS*


Zdravím,
dnes jinak než obvykle.Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket Mám se dobře, jsem šťastná a také šťastně zamilovaná s ním jsem si včera večer psala, je úžasný.Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket Ale vůbec nevím jak udělat první krok, že Niky? Prý ,,nebo mu to prostě řekni rovnou to bude nejlepšíí :D:)'' není to tak lehké.Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket Ale dobře radí. A teď celý nedělní den přemýšlím nad nějakou soutěží.Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket Kdyby ne nebyla bych to já, že?! Zatím jsem vymyslela takovou soutěž, která by se líbila jen mě, ale co.Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket A čeho se týká? Pokračuj ve čtení ..

Název: ,,Souboj týmů''
Byly by 2 týmy po 4 lidech (soutěžící by muselo být buď 8) a já bych je rovnocenně rozdělila aby v každém týmu byl ten, který se zaměřuje na grafiku, na deníček, na celebritu (jedno jakou) a na blog o všem. Bylo by to těžké vybrat, ale myslím si že pro zatím bych to nechala takto. Vždy bych týmům zadala nějaký úkol (který by se týkal celebrity, grafiku, povídek atd.), ale musely by se s nápady poskládat všichni a pak by to třeba ten jeden grafik udělal. Bacha, aby to nebylo ne fér, že v té skupině je lepší grafik a podobně, úkoly bude mít každý jinak zadané takže Ti, kteří budou mít eso v rukávu (dobrého grafika) to budou mít popřípadě těžší. Museli by jste se také rozdělit na toho, který mi bude podávat zprávy (musí mít kontakt s hlavním velitelem a tvůrcem, kterého já s porotou vyberu). Můžete se domlouvat jakkoli jde to i přes komentáře nebo icq. Já bych volila icq a od každého soutěžícího bych ho požadovala, ale to není ještě to pravé ořechové. Někdy bych s vámi udělala takový rozhovor a zeptala se na otázky kdo vám v týmu vadí a podobně a to v obou skupinách ! A ten který by byl nejčasněji jmenován porotou a soutěžícími by byl vyřazen. (POZOR každá skupina by měla 3 lidi, což znamená že by se volilo za vlastní skupinu a ten co to dělal by pak nemohl vypadnout, podílel se nejvíce) To bude v prvním kole, v druhém kole už bude volit jen porota, ale ptát se a vyzvídat budu pořád. Ve třetím kole zbydou v každém týmu dva blogaři a ty seskupím do jedno týmu, zase něco zadám a bude se volit opět stejně jako v prvním kole, zbydou však dva blogaři (protože jednoho na vypadnutí určí skupina a druhého porota) . Ve čtvrtém posledním kole vytvoří každý blogař sám za sebe nějakou věc, která se bude týkat celého procesu soutěže. A toho pak určí návštěvníci a Ti kteří se na celou věc pomocí speciálního blogu budou dívat.

Upozorňuji, že přihlásit se může každý na tom nezáleží.Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket Záleží na domluvě a na spolupráci. Ceny jaké budou řeknu až pak, ale doufejme že to bude zábavné.Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket Všechny reportáže kdo vypadl a podobně budou na jednom blogu a to tom který založím a po ukončení smažu (tam budu dávat opravdu vše).Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket A teď to nejdůležitější zapíše se někdo do přihlášky? Prosím, prosím. A prosím o to aby mi hned první hloupí lidé nepsali do komentářů, že chtějí být odborná porota. Porotu si určím sama za sebe (pokud soutěž bude).Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket Je má tahle soutěž smysl? Děkuji, za názory. Pá
Lady.NikyS*

Jsem zamilovaná..

22. května 2010 v 20:11 | Lady.NikyS*
Ahoj. Jsem konečně zamilovaná, je to krásný pocit. No rozhodla jsem se, že když mám tu náladu pořád básnit tu jednu báseň hodím je o něm. Doufejme, že nebude vadit, nápad byl vlastně NoOinky, protože se mě zeptala jestli jsem tu někdy nějakou dala a ne. A tak mne to napadlo dám tu mou první báseň (myslím co bude na blogu). Báseň mi dala zabrat celkem 5 minut, je lehká a o proti 20 řádkům krátká.

V lásce ho mám, je prostě skvělý,
věř mi sám, lepší už není.
Je to ten pravý, vím to jistě,
vždycky je se mnou na stejném místě.
Má hezké oči, má hezkou tvář,
má hezké vlasy, má hezký hlas.

Prosím, vás aby jste se mi nesmáli. Někdy báseň vymýšlím třeba 20 minut a tohle 5 trochu rozdíl nemyslíte? Chci se vás taky zeptat zda tu mám začít dávat své výplody básnictví a mám tu dávat třeba i ty dlouhé. Tak mám?
A ještě prosím o váš názor.

©lady-nikys.blog.cz

Krásný slunný den alias jak ho já prožívám.

22. května 2010 v 15:52 | Lady.NikyS*
do zápisu se zapsalo celkem 8 blogařek / zde se můžeš zapsat taky. (předposlední den a pak to ukončím)

Zdravím vás mí milovaní,
dnes se mám parádně.  Není nad sluníčko, které krásně hřeje a svítí, ano je to tak po dlouhé době na Moravě zase vysvitla naděje. Šťastnější být nemůžu, dnes se pustím do mé knihy veršů mám na ni děsnou náladu. Ano, píši knihu (týká se mého života a je to něco jako umělecké dílo napsáno inkoustem). Ne, fakt pravda, že je to dosti těžké. A navíc o tom vím jen já a vy. Vidíte jak vám důvěřuji? No, dále měla jsem 3 věci a měla jsem se rozhodnout zda jít ven, fotit se a nebo být na počítači. A mé rozhodnutí? Budu dělat všechny 3 a proto vám tu dám ke konci fotky, celkem 8 a takové kde jsem namalovaná. Říkám vám vy se leknete. Není to nic zvláštního, ale ten pocit byl lehce mimo a cítila jsem se jak prostitutka. Ne fakt ?! Nepochopitelné, ale je to tak. Ono když člověk, který se maluje čistě příležitostně si dá poprvé za život linky. Tak se cítí jak hloupá bytost a navíc vám to zkazí oči a já mám své oči tak ráda. No prostě nepochopím lidi co si každodenně dávají linky, ale ti lidi zase nechápou mě jak můžu vyjít nenamalovaná. Těžké to je. A co teď dělám? Ve vší úctě se nudím. A chystám přidat fotky. A vy?  Jinak ještě poslouchám song kdo, kterého jsem se zvláštně zabouchla, ale ne opravdu líbí se mi a připomíná mi to krásné léto.  Ale ten povím jen jednotlivcům co se zeptají. A včera to bylo super miluji slečny jako Nelly neboli Patku, Frosty~es neboli ufounku, Tea, fručko a podobně, ach jo chybí mi tu, ty jejich veselé tvářičky. Pá

Edit [17:35] - ,,do stropu skáče, úsměv mi dává a je jedna z mála co krásná byla a navždy zůstává'' doufám, že nevadí pro NoOi.

Lady.NikyS*
(fotky pod perexem)

affs <3

21. května 2010 v 19:03 | Lady.NikyS*
-ČLÁNEK TÝKAJÍCÍ SE MÝCH NETOVÝCH KAMARÁDŮ
_________________________________________________________

Pravidla affs:
○ Neříkej mi, že mě obíháš. Když mi to řekneš už mi rovnou můžeš psát okopírovaný text a přijít jednou za 14 dní, ale pak nevím jak dlouho budeš mé affs. Zkrátka slovo obíhám se mi do srdce zrovna 3x nevrylo, a proto mě také navštěvuješ.
○ Já dokážu být i zmatkář, ale většina mých věcí má systém, proto když někam jedeš nebo z nějakého důvodu nemůžeš na počítač. Dej vědět na blog nebo mě.
○ Piš okopírovaný text jen když je opravdu potřeba a prosím tě o jednu laskavost. Piš slušně !
_________________________________________________________

Nejlepší z nejlepších # 6Nováčci z nováčků # 3

~ L o v e l i n e <3 / http://midnight-devil.blog.cz


Oblíbenci z oblíbenců # 5

 Frosty~[eS]* / http://frosty-queen.blog.cz
N E P O CH O P E N Á / http://on-my-own-dream.blog.cz
_________________________________________________________

Posílám vám:
MVR <3
Lady.NikyS*

Vyhodnocení affs

21. května 2010 v 18:41 | Lady.NikyS*
~Zdravím a je tu vyhodnocení affs. Náběr tu je a bude od středy do neděle, je možné, že mě někdo pozná a bude se chtít zapsat a tak tomu nechám volný průběh. K jednotlivcům co se zapíšou později nic nenapíšu. Pouze si je přidám (pokud budu samozřejmě chtít), článek tedy najdete zde. Affs si vybírám sama s vlastní vůle, proto pokud tě nevyberu hned do mě nemluv proč jsem tě nevybrala, tím si to akorát tak zhoršíš. Nejprve tu dám ,pravidla affs' (jsou krátká a malá) a až potom přejdu k 7 jednotlivcům.

January, February a dál?

21. května 2010 v 16:54 | Lady.NikyS*
do zápisu se zapsalo celkem 6 blogařek / zde se můžeš zapsat taky.

Ahoj,
dnes se mám dobře, ale bohužel ne nejlépe. Poslouchám písničky dělám grafiku a především se chystám do vyhodnocení affs. Měli jste na to 3 dny a určitě se ještě budete moc zapisovat, ale už chci prostě affs kvůli sobě. Ti co se chtějí i nadále zapsat do náběru, ať se zapisují dokud je čas. A pak to smažu. Odkaz vzhůru. A teď co mám v plánů? Udělat ten rozpis affs, ale nejprve vyhodnocení. do kterého investuji přibližně 1 hodinu. Víte, mě se to taky ani moc dělat nechce, ale na druhou stranu chci mít affs, jednu dívku jsem včera poznala a jak se mi vryla do srdíčka. Její přezdívka je Nelly a je dokonalá lampička moje tu jsem však o spřátelení požádala sama a pokud spřátelí? Budu nesmírně ráda. Hodně lidí se fotí stylem namalovat, učesat, upravit a jen do vzhledu dát 2 hodiny. Já ne učešu se a vyfotím se a je to ! Žádný složitý systém mám tu dvě ,katastrofické' fotky, které se vám jistě líbit nebudou. A důvod? Fotila jsem je v hrozném tričku a už to mě geniálně odpudilo. Batika a ještě k tomu je modré. Dále jsem vyfotila jednu fotku, která se týká mého stolu (u pc) a kterou jsem vyfotila s nudy když jsem dělala úkol. Se můžete kouknout. A naposledy dvě fotky s které vznikla docela pěkná věc a je pro mou Nelly. A důvod? Nuda a dobrý nápad. To je vše Pá (fotky pod perexem)
Lady.NikyS*


První várka L.N*

20. května 2010 v 19:32 | Lady.NikyS*
Hola, hej !
omlouvám se za ten netypický pozdrav vlastně slušněji Ahoj.17-2.gif image by Salisko Možná jste si někdo všimli, že se hraje hokej ne? Ano, dnes jsme Finsko porazili a to dokonale, ale já navazuji na to, že doma poslední dobou pořád slyším ,je to tam!' a ,gól!' děs vám povím. Ano, teď jsem se odhodlala sesumírovat fotky a nějaké starší tu dát. Bohužel nikoli nové neměla jsem náladu. Takže samostatné focení přeložím na později.18n.gif(131 b) A doufejme, že nebudete škodolibí a posmívat se mi. Ano, možná někomu 3x do oka nepadnu, ale co. Každý máme jiný vkus tak s mírou. A mile, jasný? Fotky jsou v takové té ne nejlepší kvalitě, ale zas tak hrozný to není.thsquishy.gif image by Salisko

Pokud jsi si opravdu jista/jistý pokračuj.


Připomínám, všechny/nebo žádná fotka není perfektní oceňte to, že jsem to tu z vlastní vůle dala. A nezneužívejte, mimochodem oddělovač by KikusH*

Info? Žeby.

20. května 2010 v 13:58 | Lady.NikyS*
 do zápisu se zapsalo se celkem 6 blogařek / zde se můžeš zapsat taky.

Zdravím vás,
dnes nestereotypně brzy. Ano, a to protože jsem pořád ve škole a čekám na aerobik. Jako těším se tam, proč by ne, ale co mám očekávat, když se se mnou nebaví 4 holky (z naší třídy a to je nás tam celkem 5). Nezlobím se proč jo? Jsou to Jablunčanky mrchy od jakživa. Víte, v sobotu u mě byla Monča pak odjela, v pondělí jsem nešla do školy a pak když v úpondělí jdu. Nebaví se se mnou, ale co já v klidu ses 17 klukama a taky že je to lepší. A teď k blogu. Můžete se zapisovat jak je libo do zápisu, ale čtěte prosím celý článek srozumitelně. Jinak? Nemá cenu aby jste psali. Layout je tu nový neodolala jsem lehkosti. Zamilovanonost do něj (layoutu) a jak se daří in school? Dobře, dobře až skvěle. No nic a teď k tomu hlavnímu, jedna holka mi na icq napsala, že nejsem chováním na dvanáctiletou holčičku, že prostě ne. Jako by mě znala od narození. Prý píšu moc slušně a to myslí s čárkami, pak že tu nedám fotku a to je prý taky onene důkaz. Prý jí připadám jako dobrá holka jen si o mě nemyslí že jsem tak mladá. A proto mě poprosila abych tu dala i fotku/y. A tak mne napdalo, že se vyfotím (pokud to dnes stihnu) a že tu dám dotazník a diskuzi týkající se mě, ale to předcházím, protože to zas tak brzy nebude. Ale i stejně chcete to tu? bude se alespoň jeden člověk ptát? Pokud ano dobře dám to tu, pokud ne mrzí mě to, ale byla by to ztráta času. Takže tak. A vyhodnocení affs na to se mě taky kdo ptal, dočkejte čas jako husa .. no to je jedno zkrátka vy dobří si počkáte.
Lady.NikyS*

Náběr affs.

19. května 2010 v 18:11 | Lady.NikyS*
Zdravím, dnes se bude článek týkati affs. Jedno affs již mám a je to pro mě dokonalá Misz Janiszka. Affs budu nábírat kolik chci samozřejmě když jich bude 5 je větší šance, že právě se 4 spřátelím, když jich bude 20? Menší pravděpodobnost, ale i tak máš šanci.ththheart.gif inlove picture by beehappylyts Affs nabírám pouze já. Žádná výpomoc či pomocník. Jako affs beru jen blogy zaměřené na deníček a vaši osobnost. Větší šanci mají blogaři, které znám, ale vřele uvítám i nováčky. V následujících bodech bude vše potřebné sepsáno, pokud máš nějakou otázku napiš, budu jen a jen ráda.
|| www.lovehouse.blog.cz" alt="[°BoniTa_Nymfa°] || www.lovehouse.blog.cz"]
Podle čeho a jak budu vybírat?
○Znám případy kde je těžké se rozhodnout, pro tuto nouzovou situaci budu některé zbylé zájemce (s kterýma nespřátelím) dávat do oblíbených stránek. Slouží to vlastně k tomu aby jsme měli možnost se poznat. Tyto stránky navštěvuji samozřejmě méně než affs, ale navštěvuji. Tam se může dostat kdokoli.
○Pokud si nejste jistí vy a chcete si mě prověřit napište do zápisu např. ,chci být prozatím favz až se poznáme možná budeš affs' za tohle budu nesmírně ráda. Protože mě bude chtít někdo poznat. Tyhle blogaře ihned zapisuji mezi oblíbené stránky.
○Mé affs by mělo mít nějaké přátelské pudy, mělo by mě trochu znát (ale vy jímky jsou vy jímky) a mělo by mít blog i z části o sobě (pokud přidáváte sem tam, kusovky nevadí ;)), pokud sem tam okopírujete text a pošlete ho všem affs stejný beru to, ale jen když se to opravdu týká blogu jinak ne. Nezáleží mi na návštěvnosti, na tom kolik máte affs (neodsuzuji když jich máte moc) a zkrátka především hledím na vás.
○Co mi naopak vadí? Affs které neustále kopíruji text a mají třeba jen 10 affs, neberu blogařky co mají blog zaměřený na obrázky a ani blogy s celebritami (když se mi blog s kusovkami, celebritou bude líbit samozřejmě platí vy jímka). Neberu blogy co jsou neustále neaktivní (nedbají na blog), neberu blogařky co nedbají na svá affs.
○Když budu vyhodnocovat budu se dívat především na vás, jak už jsem řekla. Nezáleží mi na návštěvnosti, dělám velké vy jímky co se týče blogařů které neznám, blogů které mě zaujmou. Budu jen a jen ráda když bude blog originální a bude mít něco nového.
|| www.lovehouse.blog.cz" alt="[°BoniTa_Nymfa°] || www.lovehouse.blog.cz"]
Pokud si rozhodnutá, že se chceš účastnit náběru affs napiš tyto body podle pravdy a slušně !

-Můj blog je o ...(doplň a pokud je o více věcí shrň)
-Jmenuji se ...(doplň, stačí mi křestní jméno)
-znám tě/neznám tě (vyber)
-Můj blog je ..(doplň, adresu !)
-Připiš libovolně něco o sobě nebo to jak obíháš či co se ti na mém blogu líbí. Do tohoto bodu zkrátka napiš cokoliv co se týká tebe nebo blogu, nebo mě. A klidně se i zeptej.

oddělovač by BoniTka<3